آموزش کمیاب vpn

  آموزش کمیاب vpn

آموزش کمیاب vpn

در مطلب قبلی راهنمای خرید vpn را در اختیار کاربران قرار دایدم. در این قسمت از سایت کمیاب vpn شما می توانید آموزش استفاده از انواع vpn (آموزش کمیاب vpn) برای دستگاه ها و سیستم عامل ها مخلتف را فرا بگیرید.

Proxy

Windows 10

Firefox

Chrome

Opera

Internet Explorer

Safari

iPhone and iPod Touch

Skype

Nokia N900

Smart Dns

Faq

آموزش کمیاب vpn

من نمی توانم به VPN متصل شود، چه باید بکنم؟

به حساب کاربری خود وارد شوید و یک تیکت درباره این موضوع و اطلاعات خود باز کنید.

سیستم عامل شما
سروری که تلاش می کنید به آن متصل شوید به طور مثال : us1.sebcoax.com
نام خطا / کد (یا یک عکس از صفحه نمایش شما در هنگام ارور)
اگر از نرم افزار ما استفاده می کنید Log های خود را Save کنید و فایل آن را برای ما ارسال کنید.
این کار به شما کمک میکند در کوتاه ترین زمان مشکل خود را حل کنید .زمان پاسخگویی به سوالات شما معمولا بین ۳۰ دقیقه تا ۱۲۲ ساعت می باشد.

حساب VPN من چگونه کار می کند ؟

به محض اینکه شما به سرور های ما متصل می شوید یک آی پی آدرس جدید به شما اختصاص داده می شود پس از آن ترافیک اینترنت شما رمزگذاری می شود و به سرور VPN ما متصل خواهید شد. همچنین ISP شما کاملا رمزگذاری شده است و فقط توسط سرور های VPN ما قابل مشاهده می باشد. شما میتوانید بر ISP خود نظارت داشته باشید و محدودیت ها را از بین ببرید.

چه پورت هایی باید در فایروال باز باشد تا روتر به درستی کار کند ؟

۱۷۲۳ و ۴۴۳ و پورت های TCP باید باز باشد. همچنین فایروال باید به روتر اجازه دهد تا پورت PPTP برای استفاده از PPTPVPN از شبکه عبور کند و همچنین اگر با خطای ۶۱۹ مواجه شدید فایروال خود را غیرفعال کنید نمونه این کار را میتوان در مودم های D-Link / TP-LINK / ASUS که از سال ۲۰۰۷ به بعد تولید شده اند را مشاهده کرد

چگونه می توانم پشتیبانی دریافت کنم ؟

شما میتوانید یک تیکت در ناحیه کاربری سایت باز کنید و پاسخ آن را نهایتا تا ۱۲ ساعت دریافت خواهید. کرد یا از طریق ایمیل پشتیبانی با ما در تماس باشید.

اگر نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کردم چه کنم ؟

وارد صفحه یادآوری رمزعبور شوید آدرس ایمیل خود را وارد کنید و کلیک ارسال را بزنید سپس یک ایمیل برای تنظیم مجدد رمز عبور خود دریافت خواهید کرد.

چگونه میتوانم ایمیل ناحیه کاربری خود را تعویض کنم ؟

به منظور تغییر آدرس ایمیل حساب کاربری خود، وارد حساب کاربری خود و یک تیکت پشتیبانی باز کنید و یا از طریق ایمیل پشتیبانی با ما در تماس باشید.

چگونه می توانید رمز عبور VPN را تغییر دهم؟

وارد ناحیه کاربری شوید یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید بر روی بسته خریداری شده کلیک کنید و رمز عبور قبلی خود را وارد کنید و سپس رمز عبور جدید را وارد کنید.

و بعد از ۲ ۳ دقیقه دوباره برای اتصال با رمز عبور جدید تلاش کنید.

چگونه می توانم نام کاربری VPN خود را تغییر دهم؟

وارد ناحیه کاربری شوید یوزرنیم و پسورد خود را وارد کتید بر روی بسته خریداری شده کلیک کنید نام کاربری قیلی خود را وارد کنید سپس نام کاربری جدید را وارد کنید و سپس بعد از ۲ ۳ دقیقه برای اتصال تلاش کنید

چگونه می توانم کمیاب vpn را راه اندازی کنم ؟

لطفا به صفحه پشتیبانی مراجعه کنید.

آیا شما خدمات باز پرداخت نیز ارائه میدهید ؟

بله ما خدمات باز پرداخت داریم اگر نمیتوانید به سرور های ما متصل شوید و یا بخش SmartDNS برای شما فعال نمی باشد شما میتوانید تا ۳۰ روز بازپرداخت داشته باشید. حتی ما برای کاهش سرعت نیز باز پرداخت داریم زیرا ما به صورت همیشگی تست رایگان داریم و شما میتوانید به مدت ۷ روز از سرور های ما رایگان استفاده کنید.

حریم خصوصی من چگونه حفظ می شود؟

لطفا به صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی مراجعه کنید.

کجا SmartDNS کلیدی را پیدا کنم؟

وارد ناحیه کاربری خود شوید یوزرنیم و پسورد را وارد کنید با کلیک بر روی VPN و SmartDNS بسته خود را انتخاب کنید و به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

از کدام سرور DNS استفاده کنم ؟

از نرم افزار ما استفاده کنید و نزدیک ترین کشور را به خود از نظر موقعیت مکانی برای اتصال و استفاده انتخاب نمایید.

آیا میتوانیم از تورنت نیز استفاده کنیم ؟

به ما اجازه نمی دهد از P2P ترافیک / تورنت در ایالات متحده، انگلستان و CA سرور VPN به جز DE و سرور NL استفاده کنیم اگر بسته شما شامل آن است که سرور شما می توانید P2P استفاده کند زمانی که شما به DE یا سرور NL متصل شوید . اگر شما در سرور هایی که امکان استفاده از تورنت وجود ندارد از آن استفاده کنید سرور به ما هشدار میدهد و ما بدون باز پرداخت حساب شما را خواهیم بست.

چه اطلاعاتی را ذخیره میکنیم ؟

ما نام کاربری و جزئیات صورت حساب شما را ذخیره میکنیم و log های سرور و دیگر جزئیات را در صورت بروز مشکل برای عیب یابی ذخیره خواهیم کرد.

دلیل کند بودن Openvpn نسبت به PPTP چیست ؟

Openvpn دارای رمز گذاری بسیار قوی و با کیفیت می باشد و طبیعی است که گاهی کند باشد اگر شما میخواید از حریم خصوصی خود محافظت کامل کنید از Openvpn استفاده کنید ما به شما توصیه میکنیم برای اتصال با سرعت بالا نیز از PPTP یا L2TP / IPSec استفاده کنید.

چرا من میتوانم با برخی پورت های دیگر نیز اتصال خود را برقرار کنم ؟

ما تا به حال برای جلوگیری پورت خاص (۲۵ و ۲۲) اقداماتی انجام داده ایم پورت های اضافی باعث سوء استفاده از سرویس ها و کاهش سرعت و امنیت می شود اگر به چنین مواردی برخورد کردید حتما آن را به ما گزارش دهید.

برخی از سرور ها آهسته می باشند ، چرا؟

هنگامی که شما برای اتصال به یک سرور با ISP خود تلاش می کنید اگر اتصال دیر صورت گرفت یا قعطی بوجود آمد به این معنی می باشد که این سرور شلوغ می باشد اگر چه ما نظارت ۲۴ ساعته و تمام وقت بر سرور ها داریم اما گاهی اتفاق می افتد و شما میتوانید از دیگر سرور ها استفاده کنید.

اگر بخواهم بسته خود را ارتقا بدهم باید چه کار کنم ؟

وارد ناحیه کاربری خود شوید یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید بر روی VPN یا SmartDNS خریداری شده کلیک کنید و بر روی گزینه به روز رسانی یا ارتقا کلیک کنید فاکتور را پرداخت کنید و بر روی ادامه کلیک کنید در نهایت بسته شما به روز رسانی و ارتقا پیدا می کند.

همچنین، اگر شما یک اشتراک فعال در پی پال دارید برای ارتقا حساب کاربری خود از آن نیز می توانید استفاده کنید.

چگونه کمیاب vpn را حذف کنم ؟

آموزش کمیاب vpn

برای PPTP یا L2TP فقط کافی است کانکشن مورد نظر را از کنترل پنل حذف کنید و برای Openvpn نیز نرم افزار مورد نظر آن را حذف کنید.

حذف نرم افزار VPN ما مانند حذف هر برنامه دیگری انجام می شود و به آسانی امکان پذیر می باشد.

چگونه باید حساب کاربری خود را لغو کنم ؟

وارد ناحیه کاربری شوید یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید بر روی بسته مورد نظر VPN یا SmartDNS خریداری شده کلیک کنید سپس بر روی گزینه لغو سرویس کلیک کنید و منتظر دریافت پاسخ لغو از سوی همکاران ما باشید

همچنین، اگر شما یک اشتراک فعال در پی پال دارید میتوانید از این طریق نیز سرویس خود را لغو کنید.

من علاقه مند به ترویج و گسترش کمیاب vpn هستم

اگر شما علاقمند به ترویج و گسترش کمیاب vpn هستید می توانید برای این کار از طریق نرم افزار ما اقدام کنید و با ما همکاری کنید جزئیات را در اینجا مطالعه کنید.

آیا من میتوانم با اکانت خود به چندین سرور متصل شوم ؟

بله شما میتوانید هم زمان با اکانت های ما به چند سرور متصل شوید ولی امکان اتصال بیش از ۳ سرور وجود ندارد.

من SmartDNS را فعال کردم اما محتوای من هنوز مسدود شده می باشد

این نشان دهنده این است که DNS ها یا IP یا HTTP شما هنوز به روز رسانی نشده است آی پی خود را بروز رسانی کنید و اطلاعات بسته SmartDNS خریداری شده را وارد کنید و دوباره اتصال را تست نمایید.

چگونه چرخه صدور صورت حساب را تغییر دهم ؟

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.