Please wait...

مطالب وبلاگ

آیا پروژه های مدار بسته دولت برای حفاظت از مردم طراحی شده است ؟

در پست قبلی به موضوع خرید openvpn اشاره کردیم و در این پست موضوع جدیدی را با شما در میان خواهیم گذاشت.

آیا پروژه های مدار بسته دولت برای حفاظت از مردم طراحی شده است ؟

خرید vpn

به طور کلی ایالات متحده به عنوان سرزمین آزاد و خانه شجاع نام گذاری شده است. و اکثر افرادی که در این کشور زندگی میکنند از خدمات آن به عنوان کاملا رایگان استفاده میکنند.همچنین دسته ای از شهروندان نیز در ایالت متحده روز به روز از آزادی بیش از حد خود ناراضی تر خواهند بود. اما کسی نمیتواند به حقوق آنها رسیدگی کند. در این زمینه دولت آمریکا تلاش کرده است تا از بهترین نوع دستگاه های نظارتی و حفاظتی برای حفظ حریم شخصی افراد استفاده کند و امنیت شهروندان خود را افزایش دهد.

خرید vpn

البته لازم به ذکر است که ما نمیتوانیم توانایی های گسترده دولت آمریکا را به صورت کلی بیان کنیم.اما به این نکته توجه داشته باشید که دوربین های مدار بسته مانند چشم های مخفی همه جا به حفظ امنیت شهروندان میپردازند و این ارتباط قوی از طریق سرویس های خرید vpn برقرار می شود.

این نوع نظارت را میتوان وحشتناک ترین و دقیق ترین نوع نظارت نیز دانست.همچنین دولت با استفاده از این نوع تکنولوژی شرکت های خصوصی و کسب و کار های مختلف را نیز تحت کنترل و نظارت خود قرار خواهد داد و اطلاعات آن را با دولت و نهاد های حکومتی به اشتراک خواهد گذاشت.

خرید vpn

برنامه PRISM NSA قادر به دسترسی به سرور های بزرگ با تکنولوژی های قوی مانند گوگل، اپل و فیس بوک بود و برای کسانی که از این خدمات استفاده میکنند یک مشاوره بسیار قوی و قدرتمند خواهد بود و البته لازم به ذکر است که این خدمات برای کسانی ارائه می شود که میخواهند امنیت بیشتری در فضای مجازی داشته باشند البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که با استفاده از این برنامه میتوانند اطلاعاتی مانند چت های ما و جستجو های ما و ایمیل های ما و حتی فایل هایی که با دیگران به اشتراک گداشته اید را مشاهده نمایند و یا به عبارت دیگر زمانی که به گشت و گذار در فضای مجازی میپردازید اطلاعات شما به صورت کامل کنترل خواهد شد.

خرید vpn

همچنین لازم به ذکر است که آژانس امنیت ملی آمریکا تمام اطلاعات شما را نگهداری میکند تا در مقابل اتهامات جاسوسی از آنها استفاده کند.در این زمینه دولت حتی طرح نظارت خاصی را برای برای مبارزه با تروریسم و پورنوگرافی کودکان قرار داده است.قدرت آژانس امنیت ملی آمریکا برای جاسوسی نیز در خارج از کشور گسترش کامل پیدا کرده است. نه تنها آمریکایی در حال جاسوسی بر روی اطلاعات مختلف می باشد بلکه هر کشور دیگری نیز به این امور میپردازد.

بر اساس گزارش ها ۹۹٫۷ درصد شهروندان در جهان زیر نظر جاسوسی می باشند البته ارتباطات آمریکایی ها و جزئیات معامله در حال ثبت و ذخیره شده توسط دولت ایالات متحده می باشد.همچنین تمام ابزار ها و ظرفیت ها برای انجام یک نظارت در سراسر کشور در ایالات متحده آمریکا برای دولت وجود دارد.

البته لازم به ذکر است که این شیوه نظارت کافی نبوده است در این مورد سناتور باب کروکر حتی در مورد آژانس امنیت ملی آمریکا بیان کرد که سطح جاسوسی بر روی ایالات متحده آمریکایی بیشتر است. در سال ۲۰۱۳، سناتور کورکر ایستگاه های مختلفی در مورد شیوه های جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا داشته است او حتی تا آنجایی که توانسته حمل و نقل اطلاعات را در ایالات متحده آمریکا آسان کرده است و در مورد طرح جمع آوری داده ها به صورت گسترده طرح های مختلفی را قرار داده است.

خرید vpn

بنابراین با تمام شیوه های جاسوسی که در اطراف ما اتفاق می افتد چگونه می توان حتی از منافع و مزایای استفاده از تکنولوژی مدرن لذت برد ؟

با این حال اگر تماس ها و پیام ها و یا دیگر فعالیت های اینترنتی ما توسط دولت نظارت شود آیا راهی برای ناشناس بودن در فضای مجازی وجود خواهد داشت ؟

لازم به ذکر است که خوشحالیم در حال حاضر یک تکنولوژی به نام vpn را به شما معرفی کنیم همچنین شما میتوانید با استفاده از سرویس VPN تمامی اطلاعات خود را رمزگذاری کنید و به مرور آسان وب بدون محدودیت بپردازید.

برای دسترسی به شبکه ها اجتماعی فیسبوک , تویتر و تلگرام و لذت استفاده از اینترنت بدون فیلتر همین الان اقدام به خرید vpn کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =