Please wait...

مطالب وبلاگ

اسکایپ: تحولات جدید و مزایای VPN

اسکایپ: تحولات جدید و مزایای VPN

این هفته برای اسکایپ مطلب مینویسیم. خبر خوب این است که آخرین اسکایپ برای آندروید ۳٫۰ منتشر شده است.  ویژگی های یکپارچه سازی بهتر با مایکروسافت و کیفیت بهتر صدا جزو این آپدیت است.

با این کار طرفداران آندروید در میان بیش از ۶۶۳ میلیون کاربر اسکایپ در سراسر جهان، که صدایی برای بیش از ۲۰۰ میلیارد دقیقه در سال ۲۰۱۱ مکالمه کردند. به وضوح در میان غول صدا روی پروتکل اینترنت (VoIP) بهترین ارائه دهنده اسکایپ است.

چت اسکایپ

اسکایپ به یک راه محبوب برای صحبت کردن در سراسر جهان تبدیل شده است.

خبر بد این است که یک تکنولوژی جاسوسی تازه ثبت شده از کالیفرنیا می تواند مکالمات کاربران اسکایپ را به سازمان های دولتی انتقال دهد قرار دهد.

در واقع، ایالات متحده آمریکا اف بی آی و دیگر دولت های ملی این تصمیم را گرفته اند. از آنجا که اسکایپ برای رمز گذاری صوتی به خوبی طراحی نشده است، این میتواند باعث جاسوسی در آن شود.

در حالی که اسکایپ به برخی از مردمان برای ارتباط کمک میکند، هزینه ساخت گران این نرم افزار برای حفظ حریم افراد است؟ فن آوری نظارت جدیدی برای اسکایپ به ارمغان آورده که توسط یکی از رقبای اسکایپ پایه گذاری شده است.

مسدودیت های منطقه ای و مخابراتی

برخی ازکاربران اسکایپ در کشورهایی مانند امارات از استفاده از این محصول محروم هستند. شرکت های مخابراتی این کشورها مخالف سرسخت توسعه اسکایپ میباشند.

VPN را می توان یک لازمه جانبی مفید، و شاید حتی ضروری برای اسکایپ دانست.

با توجه به اینکه محدودیتهایی از طرف برخی دولت ها در مورد اسکایپ وجود دارد با استفاده از vpn  به راحتی میتوان این تحریمها را دور زد. زمانی که شما به طور مثال از امارات قادر به استفاده از اسکایپ نیستید با استفاده از vpn که ip شما را سوییچ میکند به کشوری که تحریم نمیباشد، امکان استفاده از آن فراهم میشود.

در مورد تهدید های امنیتی که راجع به استفاده از اسکایپ در ایالات متحده آمریکا وجود دارد، بهترین گزینه میتواند برای حل این مشکل استفاده از تونل های رمزگذاری شده مانند vpn باشد که کمیاب vpn  با استفاده از ۵۶ کشور مختلف این اطلاعات را از دسترس مقامات آمریکایی دور نگه میدارد.

منبع:خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =