Please wait...

مطالب وبلاگ

بای پس کردن ویندوز توسط VPN برای سایت ها

در ابتدا لازم به ذکر است که اگر شما به صورت روزانه از سرویس VPN استفاده میکند پس استفاده از این سرویس را تجربه کرده اید و نحوه استفاده از آن را میدانید اما اگر جز کسانی هستید که از سرویس VPN استفاده نکرده اید و نیازمند استفاده از سایت ها و خدمات خاص هستید این آموزش می تواند به شما در راه اندازی سرویس کمک کند.

یکی از مسائل مهم این است که سرویس VPN یک شبکه پیچیده است که با استفاده از پروتکل ها و پورت های مختلف توسط افراد مختلف برنامه ریزی شده است و دستیابی به آن برای تمامی افراد امکان پذیر نمی باشد برای همین سرویس های VPN به نوع های مختلف در دسترسی افراد قرار میگیرد تا نیاز نباشد هر فرد یک سرور برای استفاده از خدمات VPN راه اندازی کند.

راه اندازی مسیریابی استاتیک و VPN!

خوشبختانه برای همه ما یک راه برای از بین بردن این مشکل وجود دارد.این سرویس نیز مانند سرویس SmartDNS کار میکند اما در واقع کاملا متفاوت می باشد هنگامی که میخواهید از خدماتی مانند Netflix و یا Hulu استفاده کنید ترافیک داده ها از سرور ها به دستگاه شما منتقل خواهد شد که شما میتوانید چیزی شبیه به این را در ویندوز تجربه کنید اما لازم به ذکر است که سرویس VPN کاملا متفاوت می باشد.

۱٫ برای انجام و شروع کار کلید ویندوز + R را بزنید و سپس در پنجره باز شده CMD را تایپ کنید.

۲٫ در خط فرمان route print را تایپ کنید و سپس Enter کنید سپس خط فرمان “Persistent Routes” را وارد کنید و گزینه IPv4 را فعال نمایید.

۳٫سپس پس از وارد کردن خط فرمان ها باید نتیجه ۱۹۲٫۱۶۸٫XX.XX به شما نمایش داده شود.

۴٫ در حال حاضر شما برای پیدا کردن IP خود می توانید از سایت ipaddress.com هم استفاده کنید البته لازم به ذکر است که برای مشاهده IP و پینگ سرویس خود میتوانید از طریق CMD هم اقدام کنید که این دو با یکدیگر فرقی ندارد و شما میتوانید با استفاده از هر دو آنها IP خود و پینگ سرویس خود را بدست آورید.

۵٫ مدت زمان مسیریابی به شرح زیر است : شما با وارد کردن destinationIP gatewayIP در خط فرمان CMD میتوانید نتیجه ۱۴۸٫۲۵۱٫۱۲۸٫۲۳۷ ۱۹۲٫۱۶۸٫XX.XX را مشاهده نمایید.

۶٫ سایت ipaddress.com این اجازه را به شما میدهد تا IP خود را بررسی نمایید تا مطمئن شوید به سرویس VPN به صورت کامل وصل شده اید یا خیر

لطفا توجه داشته باشید که هنگام انجام “اضافه کردن مسیر” در مقابل خط فرمان های خود دستور ۱۴۸٫۲۵۱٫۱۲۸٫۲۳۷ ۱۹۲٫۱۶۸٫XX.XX. را قرار دهید.

منبع: خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =