تاخیر برزیل برای آمادگی بازیهای المپیک

تاخیر برزیل برای آمادگی بازیهای المپیک , مشکل چیست ؟ خرید vpn راه حل است ؟

ویروس زیکا با ورود به سیستمهای امنیتی برزیل سر و صدای زیادی به پا کرد و باعث ایجاد مناقشه در بین دولتمردان برزیل شد، به احتمال زیاد رییس جمهور برزیل استیضاح خواهد شد. کمیسیون پارلمان برزیل که با برخورد تند مقامات مواجه شد بیانیه ای علیه جو بوجود آمده منتشر کرد و رییس جمهور این کشور را عامل ایجاد ناامنی در فضای سایبری معرفی کرد.

در جولای سال گذشته نیز دستبردهای اینترنتی و قانون شکنی در حوزه سایبری ضربات شدیدی به اقتصاد برزیل وارد آورد و باعث ایجاد موج ناامنی بین سیستم های امنیتی شبکه شد. با این حال، پس از فشار شدید سیاستمداران دست پاچه و سایر ذینفعان پارلمان برزیل در حال جمع آوری اطلاعات در مورد این نوع حملات که مصادف با مسابقات جام جهانی شده است میباشد.

برخی از این اقدامات مانند شنود افراد و کنترل ای پی آنهه بدون مجوز انجام شد.همچنین قضات این کشور دستوراتی را برای برسی سایتها و وبلاگهای مختلف صادر کردند تا پلیس سایبری بتواند با تمامی سایتهای مشکوک و مخرب برخورد کند. طرح های تصویب شده در کنوانسیون نشان از برخورد قانونی با خطرآفرینان سایبری را داشت و تعقیب این نوع جرم جزو لوایح مهم تصویب شد. همچنین شرکتها و سازمانهایی که خدمات اینترنتی ارئه میدادند به شدت تحت نظر قرار گرفتند و تمامی اقدامات آنها در فضای مجازی رصد میشد.

در نظر بگیرید که شما برای دیدن بازیهای المپیک به این کشور سفر کرده اید اما برای در امان ماندن از خطر ویروس و یا شنود و جاسوسی راهی جز استفاده از یک سرویس خصوصی مجازی خرید vpn ندارید. در این موقعیت که تمامی اطلاعات شما در معرض خطر قرار دارد با استفاده از OPENVPN شرکت ما میتوانید به ۵۹۶ سرور در ۵۶ کشور جهان متصل شوید وو اطلاعات خود را بصورت رمز نگاری شده به سرورهای امن ما بفرستید تا بعد از گذشتن از خطر به صورت کد شده به سمت مقصد روانه شوند. همانطور که آگاه هستید ما مشتری مداری راا سرلوحه کار خویش قرار داده ایم و قبل از هر چیز نظرات شما برای ارائه خدمات بهتر از جانب ما مهم است. همچنان منتظر ارائه سرورهای VPN  مختلف از سایر کشورها که به انتخاب شما انجام میگیرد، باشید.

منبع:خرید vpn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *