Please wait...

مطالب وبلاگ

تقاضای VPN برای جلوگیری از جاسووسی در حال افزایش است

تقاضای VPN برای جلوگیری از جاسووسی در حال افزایش است.

امروزه به اشتراک گذاری فایلها بیش از ۵۰ درصد از پهنای اینترنت را به خود اختصاص میدهد. که محبوب ترین انها pp2p میباشد.

جاسوسی

VPN یک راه بسیار خوب برای جلوگیری از نفوذ بیگانه است.

یک مطالعه اخیر در دانشگاه بیرمنگام نشان داد که اکثر کاربرانی که دسترسی به سایت های اشتراک گذاری دارند، شخص سومی در حال نظارت بر آنهاست.
در اغلب موارد،این ردیابیها توسط ip کشف میشود.
با سرکوبهای اخیر در به اشتراک گذاری فایل اینترنت،مردم بیشتر نسبت به این موضوع حریص شده اند.که امنیت این افراد باید به نوعی حفظ شود.

لپ تاپ

اشتراک گذاری فایل ها بدون نگرانی با VPN

در مواقعی که انسانها با مشکل مواجه میشوند بهترین راه حل آنها سریعترین آن است. با توجه به گسترش سایتهای به اشتراک گذاری نظیر فیسبوک که شاخص رشد آنها در دو سال اخیر نزدیک به دو برابر سالهای قبل از آن است، پدیده ایجاد امنیت عمومی و خصوصی جزو وظایف سرورهای vpn است.

تصور کنید زمانی که شما در یک مکان عمومی که از وای فای عمومی استفاده میکنید و با خیال راحت در حال نوشیدن قهوه خود هستید و قصد ارتباط با شبکه های اجتماعی و مهمترین آن به اشتراک گذاری فایلهای خود را دارید، با چند نوع تهاجم روبرو هستید.

اولین تهاجم مربوط به استفاده شما از وای فای عمومی است که هکرها با پهن کردن دام بسیار راحت میتوانند به دستگاه شم نفوذ کنند و یا به حسابهاب ابنکی شما دست یابند. این موضوع میتواند بسیار رنج آور باشد.

دومین خطری که شما را تهدید میکند هکرهایی هستند که از طریق شبکه های اجتماعی طعمه های خود را شناسایی میکنند. زمانی که شما فایلی را برای اپلود در شبکه اجتماعی محبوبتان برگزیدید امکان دارد شخص سومی در حال بررسی سایر فایلهای داخل سیستمتان باشد که چه بسا آنها بسیار خصوصی بوده و حتی قصد اشتراک گذاری آنها را ندارید.

این مشکلاتی که در باب استفاده از شبکه های اجتماعی مطرح شد دارای راه حلی است که در آن اطلاعات شما رمز گذاری میشود و حتی اگر هکر به تمامی آنها دست یابد باز هم موفق به باز نمودن و رمزگشایی آنها نخواهد شد.

سرورهای کمیاب vpn با استفاده از بستر مناسب خود تماموی اطلاعات شما را بصورت کد گذاری شده از سطح شبکه عبور میدهد و جای هیچ نگرانی را برای شما باقی نمیگذارد.

منتظر پیشنهادهای سازنده شما هستیم.

منبع :خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE