Please wait...

مطالب وبلاگ

خدمات vpn جزو ۱۰ شغل برتر خدمات شبکه ای

خدمات vpn جزو ۱۰ شغل برتر خدمات شبکه ای

بررسی های اخیر از بیش از ۱۵۰ کسب و کار نشان داده است که شبکه های بهبود یافته vpn جزو اولین خدمات برتر هستند.
vpn به شبکه های تجارت الکترونیک که بروز رسانی آنها فعلآ موجود نیست و منسوخ شده اند امنیت را ارائه میدهد.به خصوص کسب و کار درگیر در تجارت الکترونیک با تمرکز بر به روز رسانی و جایگزین فن آوری شبکه های منسوخ شده است.

مدیران امروز باید در روند روبه رشد شبکه های تلفن همراه، محاسبات ابری و خطرات امنیتی جدید آنلاین باقی بمانند. امنیت شبکه های آنلاین در محیط رقابتی جزو پنجمین حوزه های کاری جهان است. صرفه جویی در هزینه های شبکه و نرم افزار های جدید برای افزایش اتصال، نیازمند مدیریت کسب و کار الکترونیکی موفق و فروش خدمات برتر است.
انجام کسب و کارهای ابری

در حال حاضر، هر کسی که متصل به جهان کسب و کار اینترنتی است از محاسبات ابری قطعآ چیزهایی شنیده است. ذخیره سازی اطلاعات از راه دور در یک سرور اینترنت در حال تبدیل شدن به امری محبوب برای استفاده خصوصی و عمومی است.

کسب و کارهای اینترنتی که متصل به سیستم ابری هستند به دلیل استفده آسات رو به افزایش است. کارشناسان پیش بینی میکنند که به زودی، محاسبات ابری جایگزین ذخیره سازی و انتقال اطلاعات از طریق شبکه های اداری سنتی میشود. ابر رایانه یک گزینه جذاب است چرا که سرور آن بسیار ارزان و کارآمدتر است.

اخبار اخیر نشان می دهد که سود آور ترین کسب و کار در جهان صنعتی به تعویض یا به طور کامل و یا جزئی به شبکه های ابری برمیگردد. یکی از نمونه های بزرگ طراحی و مهندسی شرکت پیشرو دریافت رمز عبور، که به تازگی یک انتقال بزرگ به محاسبات ابری با نرم افزار شبیه سازی طراحی شده، میتوان اشاره کرد. این شرکت نشان داده است که کار بر روی ابر را آغاز کرده است تا یک دنیای جدید از فرصت برای تجربه و همکاری با مشتریان پیدا کند.

افزایش سرمایه گذاری در VPN

در این نظر سنجی همان ذکر شده در ابتدای این مقاله، نشان داده شده که VPN در میان ده مناطق بالای شبکه بهبود برای کسب و کار در این سال بود.

VPN یک ابزار کسب و کار مفید و حیاتی در بسیاری از صنایع است. ۵ درصد از بودجه کسب و کارها مربوط به VPN میباشد، که دلیل اصلی آن افزایش امنیت و کارایی است.

در بلند مدت، VPN ثابت می کند به منظور افزایش قابلیت اطمینان از خدمات تجارت الکترونیک،استفاده از vpn یک امر ضروری است.

منبع :خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =