خرید vpn ایفون ios

خرید vpn ایفون
خرید vpn ایفون

به نقل از سایت خرید vpn به مقاله ای جدید می پردازیم:

خرید vpn ایفون
رایگان خود را IOS با آی فون VPN

۱۰۰۰S از آیفون سرور IPsVPN سازگار بهینه سازی شده برای بلوک iOSBypass ژئو IP instantlyUpto 256 بیتی سنگ جامد encryption24 / 7 پشتیبانی زنده و دقیق آموزش

چرا شما نیاز آیفون VPN؟

شما نیاز به آی فون VPN به این دلیل که تنها راه برای اطمینان از امنیت آنلاین و آزادی خود را هنگامی که شما به اینترنت را از آی فون خود را متصل است.
————————————–

vpn ایفون – خرید vpn آنلاین برای اسمارت فون های ios

خرید vpn برای ایفون
خرید vpn برای ایفون

————————————–

همان گون که در پست قبل خرید vpn اندروید  را معرفی کردیم اکنون قصد داریم تا خرید vpn ایفون را به شما کاربران همیشگی عرضه کنیم:

اینترنت کامل حریم شخصی
خسته از نظارت آنلاین؟ آیفون VPN های شما به صورت رایگان از جاسوسی اینترنتی و نظارت. شما می توانید به طور کامل نامرئی زمانی که شما آنلاین. خرید vpn ایفون/ خدمات آیفون VPN با توجه به خطر افزایش از سیستم آنلاین طراحی شده است. ما باور داریم که حریم خصوصی آنلاین حق شما است. ادعا می کنند که حق با آی فون VPN!

سنگ جامد امنیت سایبر
cybercriminals به هکرها و عشق به هدف قرار دادن کاربران گوشی های هوشمند همه جا بی خبر و محافظت نشده. آیا می شود که کاربر! استفاده از ویژه طراحی آیفون VPN خرید vpn ایفون/ برای محافظت از هویت آنلاین شما و اطلاعات شما. حالا شما می توانید WiFi hotspot های عمومی بدون ترس از کسی هک کردن جریان داده ها و سرقت اطلاعات خود استفاده کنید.

دسترسی به اینترنت جهانی
خسته از در حال اجرا را اطلاعیه در مورد محدودیت بر اساس ناحیه؟ آیفون VPN است که در اینجا به شما کمک کند. سرویس دهنده VPN به خوبی نگهداری می شوند در یک شبکه جهانی پخش می شود، به شما این قدرت را به دسترسی به وب سایت از سراسر جهان است. بای پس داخلی و محدودیت های بین المللی به راحتی با این VPN بزرگ برای آی فون.

آی فون شما بود هرگز این رایگان
می خواهید برای دریافت بیشتر از آی فون خود را؟ دسترسی تحت پوشش خدمات شگفت انگیز آیفون VPN خرید vpn ایفون را مسدود وب سایت و محدودیت های جغرافیایی IP. این VPN برای آیفون طراحی شده است به طوری که کاربران آیفون می توانند از اینترنت بدون هیچ گونه محدودیت لذت ببرید. حالا شما می توانید آزادی آنلاین با اعتماد به نفس لذت بردن از داده های شما امن است و identiy خود را از cybercriminals به هکرها و پنهان است.خدمات آیفون VPN طراحی شده است برای دیدار با نیازهای خاص از کاربران آی فون.
————————————–

خرید vpn برای ایفون

————————————–

VPN: خرید vpn ایفون

خدمات VPN ما به شما امکان استفاده از وب مانند یک شبکه خصوصی. نتیجه؟ امنیت بالا و دسترسی VIP به محتوا مسدود شده است. این نمی تواند آسان تر …

تنظیم اتصال آیفون VPN در ۱ دقیقه
اگر شما یک کاربر آیفون می باشد، خبر خوبی برای شما وجود دارد. خرید vpn ایفون ارائه می دهد نرم افزار های سفارشی با آی فون خود را VPN. این نرم افزار خرید vpn ایفون دانلود به سرعت و نصب فورا. پس از نصب، شما می توانید بهخرید vpn ایفون تنها با ۱ کلیک در تماس باشید.

یکی از اشتراک می پردازد برای همه

بر خلاف دیگر خدمات VPN، ما بر روی هر دستگاه که دوست دارید کار می کند. از جمله تلویزیون های اینترنت را فعال کنید و از بازی های کنسول. شما حتی می توانید از آن استفاده کنید در دو دستگاه در همان زمان.

شبکه خصوصی مجازی (VPN) برای IOS (آی پد یا آی فون) دستگاه های

خلاصه:
نصب، پیکربندی، و با استفاده از نرم افزار AnyConnect در دستگاه های iOS (اپل / آی فون / آی پاد لمسی)
امتیاز کاربر:
۳
وارد حساب خود شوید و یا ارسال نظرات
نویسنده: Loriann Seluga
آخرین به روز رسانی: سه شنبه، ۲۰۱۴/۰۴/۰۵ – ۱۹:۰۰
در iOS 4 و یا بعد از

نصب سیسکو AnyConnect مشتری از فروشگاه App آیتونز.
پس از نصب، راه اندازی برنامه AnyConnect.
فعال کردن این نرم افزار را با کلیک کردن OK.
اضافه کردن اتصال VPN را انتخاب کنید.
پیکربندی تنظیمات به شرح زیر است.
در زمینه شرح را وارد ییل VPN.
در زمینه آدرس سرور تایپ access.yale.edu.
در “جستجوی پیشرفته” تکرار رشته گواهی را به صورت خودکار تنظیم می شود.
ذخیره کلیک کنید.
سیسکو AnyConnect کارفرما در حال حاضر بر روی دستگاه شما پیکربندی شده است. اولین بار شما را به اتصال به VPN دانشگاه ییل اتصال، اتصال SSL_VPN های اضافی به طور خودکار اضافه خواهد شد. در هر دو صورت اتصال می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

CONNECT TO VPN

راه اندازی برنامه AnyConnect.
ارتباط ییل VPN را انتخاب کنید.
تغییر وضعیت AnyConnect سوئیچ VPN به ON.
در صفحه تایید، وارد کنید NetID و رمز عبور خود را، و سپس اتصال را کلیک کنید.
شما در حال حاضر به VPN متصل می شوند. برای قطع اتصال، ضامن سوئیچ AnyConnect VPN به OFF.

یادداشت:خریدvpn,خرید vpn ایفون,خرید vpn آیفون,خرید vpn برای ایفون,خرید وی پی ان ایفون
منبع :خرید vpn

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*