خرید vpn در ایران

سرویس خرید vpn در ایران یک سرویس مخصوص کشور ایران می باشد,نمایندگی این سرویس ها در کشور ایران می باشد و فقط دیتاسنتر ها و سرور ها از کشور های دیگر می باشد یعنی به طور کلی تنظیمات آن در کشور ایران انجام خواهد شد,همانطور که میدانید به دلیل اینکه سرویس خرید vpn در ایران در کشور ایران ارائه می شود کاملا قانونی و مجاز می باشد و میتوانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

سرویس خرید vpn در ایران هیچگونه محدودیت حجمی و زمانی ندارد این سرویس ها دارای یک سرور می باشد و تنها نمایندگان فروش آنها را انجام خواهند داد و پشتیبانی این سرویس ها با مخابرات می باشد که ارائه دهنده اصلی این سرویس ها می باشد لازم به ذکر است که قیمت سرویس خرید vpn در ایران بسیار مناسب می باشد و تنها با یک بار خرید دیگر نیازی به تمدید سرویس خود نخواهید داشت.

همچنین لازم به ذکر است که سرویس خرید vpn در ایران دارای امنیت بالایی نمی باشد به دلیل اینکه تمامی اطلاعات شما در این سرویس ها توسط افراد دیگر دیده خواهد شد و رمزگذاری ضعیفی نیز دارد از طرفی دیگر به دلیل اینکه سرویس خرید vpn در ایران تنها از یک سرور پشتیبانی می کند ممکن است در آن کاهش سرعت بوجود آید و همین امر باعث می شود تا کاربر در استفاده از سرویس نارازی باشد.

لازم به ذکر است که سرویس خرید vpn در ایران برای عبور از تحریم ها و فیلترینگ های نادرست توسط مخابرات ارائه شده است و شما میتوانید از این سرویس ها به صورت چند کاربره نیز استفاده کنید,همچنین میتوان گفت این سرویس ها دارای هیچگونه پشتیبانی آنلاین یا زنده نمی باشد و شما تنها میتوانید از پنل کاربری خود ارسال تیکت کنید و صبر داشته باشید تا جواب خود را دریافت کنید.

همچنین باید این مورد را نیز ذکر کرد که این سرویس ها کاملا قانونی بوده و تنها در کشور ایران قابل استفاده می باشد و در خارج از کشور به هیچ وجه اتصال برقرار نخواهد شد,به این صورت که کانکشن این سرویس ها به صورت هوشمند آی پی را شناسایی می کند و آی پی هایی بجز کشور ایران را نمیپذیرد.

خرید vpn دو کاربره,خرید vpn درسانت,خرید vpn دولتی,خرید vpn داخلی,خرید vpn در ایران,خرید vpn در شیراز,خرید vpn دو هزار تومانی,خرید vpn دانلود کانکشن,خرید vpn

منبع : خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *