خرید vpn شارژ ایرانسل

خرید vpn شارژ ایرانسل
24مهر, 1395

خرید vpn شارژ ایرانسل

سرویس خرید vpn شارژ ایرانسل یک سرویس ویژه برای افرادی می باشد که به کارت بانکی خود به هر دلیلی دسترسی ندارند یا به دلایلی حاضر به استفاده از کارت خود در فضای مجازی نمی باشند مناسب می باشد,شما میتوانید تنها با پرداخت یک شارژ دو هزار تومانی صاحب یک سرویس ویژه ۱۵ روزه شوید البته لازم به ذکر است که سرویس خرید vpn دارای گزینه تحویل آنلاین می باشد که در بیشتر سایت های سرویس دهنده دیده نمی شود.

نداشتن تحویل آنی در سرویس دهنده های دیگر در سرویس خرید vpn شارژ ایرانسل به این دلیل است که پشتیبانی آنها به صورت تمام وقت آنلاین نمی باشد و تنها پشتیبانی از طریق تیکت را دارا می باشند,با استفاده از سرویس خرید vpn شارژ ایرانسل میتوانید بر روی انواع پلتفرم ها و دستگاه های مختلف از این سرویس ها استفاده کنید و بدون هیچ محدودیت حجمی به آپلود و دانلود بپزدارید زیرا این سرویس دارای سرور های خارجی بوده و مانند سرور های ایرانی دارای محدودیت حجمی نمی باشد.

سرویس خرید vpn شارژ ایرانسل همچنین این ویژگی را دارا می باشد که میتوانید از آن بر روی چند سیستم به صورت هم زمان استفاده کنید,سرویس خرید vpn را میتوانید در هر زمان و مکانی استفاده کنید و این سرویس ها به دلیل داشتن سرور های مختلف در تمامی نقاط جهان در تمامی کشور ها قابل استفاده می باشد.

همچنین کانکشن اختصاصی این سرویس دارای دو زیان مختلف انگلیسی و فارسی می باشد و حتی کاربران خارج از ایران نیز میتوانند به راحتی از این سرویس ها استفاده کنند,همچنین لازم به ذکر است که سرویس خرید vpn شارژ ایرانسل قابلیت شبکه ای کردن یک سیستم را نیز دارا می باشد و شما میتوانید با استفاده از سرویس خرید vpn قانونی به شرکت یا محل کار خود دسترسی از راه دور داشته باشید و کارهای خود را از راه دور به صورت ارتباط ریموت دسکتاپ انجام دهید.

لازم به ذکر است که این سرویس دارای پورت های امنیتی عالی و سرعت بسیار خوبی می باشد که مرور وب و دانلود فایل های مختلف را برای کاربران آسان و لذت بخش میکند.

اگر می خواهید به پیام رسان تلگرام دسترسی داشته باشید اگر قصد استفاده از تویتر ,فیسبوک و یوتیوب را دارید همین الان برای خرید vpn دست به کار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =