Please wait...

مطالب وبلاگ

خرید vpn قانونی

خرید vpn قانونی

در واقع سرویس vpn در فضای مجازی در انواع مختلفی ارائه می شود که یکی از این نوع سرویس ها سرویس خرید vpn یا دولتی می باشد سرویس خرید vpn قانونی توسط سرویس دهنده های اینترنت مانند شاتل یا های وب یا مخابرات ارائه می شود سرویس خرید vpn قانونی یک سرویس دولتی می باشد که برای عبور از تحریم ها و فیلترینگ در سطح فضای مجازی ارائه می شود.

لازم به ذکر است که ارائه دهنده های سرویس وی پی ان هیچگونه پشتیبانی برای این سرویس ها انجام نخواهند داد و کسانی که سرویس خرید vpn قانونی را ارائه میکنند تنها ارائه دهنده سرویس می باشند و نماینده فروش این سرویس ها هستند و در صورت بروز هرگونه قعطی یا کمبود سرعت هیچگونه مسئولیتی در قبال این سرویس ها نخواهند داشت.

سرویس خرید vpn در مقابل سرویس هایی که به صورت خصوصی و شخصی توسط دیگر سرویس دهندگان ارائه می شود یک تفاوت ویژه و عمده دارد و آن این است که در سرویس خرید vpn قانونی تمامی اطلاعاتی که شما مرور کرده اید توسط سرویس دهنده کنترل خواهد شد یا فایل هایی که دانلود و آپلود کرده اید کاملا مورد بررسی و بازبینی قرار خواهد گرفت اما در سرویس وی پی ان خصوصی هیچ یک از اطلاعات افراد بازبینی نخواهد شد.

در واقع در سرویس وی پی ان خصوصی اطلاعات کاربران توسط سرور رمزگذاری خواهد شد و شما پس از متصل شدن به این سرور ها تمامی اطلاعاتی را که دانلود میکنید یا مرور میکنید به صورت کد های مختلف در خواهد آمد و برای هیچ یک از افراد قابل بازبینی نخواهد بود و نمیتوان هیچ یک از آنها را بازیابی و مورد بررسی قرار داد.

یکی از ویژگی های سرویس های خرید vpn قانونی این است که این سرویس ها از هیچ نظر دارای محدودیت نمی باشد,از این لحاظ که شما هیچ محدودیت حجمی و زمانی برای استفاده از این سرویس نخواهید داشت,اما لازم به ذکر است که سرویس خرید vpn شارژ ایرانسل تنها دارای یک سرور می باشد و در صورت بروز هرگونه قعطی یا کمبود سرعت نمیتوانید از سرور دیگری استفاده نمایید و باید منتظر باشید تا سرعت سرویس با کم شدن مصرف کنندگان دیگر بهتر شود تا بتوانید از سرویس خود استفاده نمایید.

اگر می خواهید به پیام رسان تلگرام دسترسی داشته باشید اگر قصد استفاده از تویتر ,فیسبوک و یوتیوب را دارید همین الان برای خرید vpn دست به کار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 3 =