Please wait...

مطالب وبلاگ

دسترسی به اینترنت آزاد در امارات

امارات متحده عربی، مانند بسیاری از کشورها در شرق خاورمیانه است و یکی از سخت گیر ترین کشور ها در زمینه سانسور و محدودیت اینترنت می باشد این کشور به طور یکسان دسترسی برای استفاده از برخی سایت ها مانند شبکه های اجتماعی را مسدود کرده است به عنوان مثال، بسیاری از خدمات VoIP مانند اسکایپ در این کشور غیر قابل دسترس می باشد علاوه بر این، وب سایت های اطلاعاتی مانند ویکی پدیا و سایت های اجتماعی مانند Match.com نیز مسدود شده و کاربران اینترنتی قدر به استفاده از آنها نمی باشد.

اتصالات و محتوای مورد استفاده کاربران توسط ISP کاربران کنترل شده و مورد مشاهده قرار خواهد گرفت همچنین لازم به ذکر است که کاربران فضای مجازی در این کشور ها به صورت روز افزون به دنبال راه های مختلفی برای حفظ حریم شخصی خود و استفاده از محتوای مورد علاقه خود می باشند.

کاربران این کشور ها برای استفاده از محتوای مورد علاقه خود میتوانند  با استفاده از یک IP در خارج از کشور به عنوان پروکسی به سرویس ها و خدمات مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنند.

شبکه های خصوصی مجازی یا VPN برای کابران به عنوان یک کانال رمزگذاری شده عمل می کنند و کاربران با استفاده از این شبکه ها میتوانند به محتوای مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند همچین اطلاعات و حریم شخصی آنها کاملا حفظ می شود و میتوانند از خدماتی مانند VOIP و شبکه های اجتماعی سانسور شده استفاده کنند.

اغلب سرویس دهندگان VPN با ارائه خدمات ارزان به دنبال کسب محبوبیت در سراسر جهان هستند لازم به ذکر است که این سرویس ها از امنیت و کیفیت ضعیفی برخوردار می باشد و برای استفاده از کسب و کار های شخصی یا جلسات آنلاین و دیگر خدمات قابل استفاده نمی باشد و ممکن است اطلاعات شخصی و حریم خصوصی شما توسط دیگران مورد استفاده و نفوذ قرار داده شود.

امارات متحده عربی دارای میلیون ها بازدید کننده در سراسر جهان می باشد و دارای زیرساخت های مدرن و ثروت باور نکردنی می باشد همچنین یکی از مقصد های برتر جهان است اما بسیاری از افراد در تعجب هستند که چرا دسترسی به امکانات تماس VOIP یا اسکایپ و دسترسی به برخی از سایت ها مسدود شده می باشد.

به کارگیری استفاده از یک سرویس VPN قابل اعتماد مانند کمیاب vpn می تواند این محدودیت ها را از بین ببرد و مرور وب را برای شما لذت بخش کند.

منبع: خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یک =