Please wait...

مطالب وبلاگ

دسترسی به سایتهای مسدود شده در هتل

چگونه دسترسی به سایتهای مسدود شده در هتل

تمام این ها موضوعات ممکن است بوجود آید –
فکر کنید پس از صرف شام یا در حال حرکت هستید یا در هتل هستید و میخواهید با خانواده خود تماس بگیرید یا از فیسبوک و شبکه های اجتماعی استفاده کنید یا ایمیلی برای فردی ارسال نمایید و با هشدار مسدود بودن سایت مورد نظر مواجه می شوید و به این خدمات و شبکه ها هیچ دسترسی نخواهید داشت.

این اتفاق شگفت آور برای بسیاری از مسافران و کاربران در کشور های مختلف رخ میدهد که به دلیل مسدود شدن برخی سایت ها و شبکه های اجتماعی یا خدمات ارتباطی مانند VOIP توسط دولت کاربران و مسافران امکان استفاده و دسترسی به اینگونه خدمات را ندارند.

وب سایت هایی مانند فیس بوک و یوتیوب به طور معمول در اینگونه کشور ها مسدود سازی شده اند و نمیتوانند از طریق VOIP و یا تماس های اینترنتی مانند اسکایپ با خانواده و دوستان خود ارتباط برقرار کنند همچنین لازم به ذکر است که این افراد میتوانند با استفاده از یک IP کانال شبکه های مجازی خصوصی فایروال ها را دور بزنند و از خدمات مورد نظر خود استفاده نمایند.

لازم به ذکر است که دسترسی به وب سایت های محدود شده بسیار آسان است–

شبکه های خصوصی مجازی VPN به کاربران این امکان را میدهد تا با از بین بردن محدودیت ها با استفاده از یک IP در خارج از کشور به دور زدن محدودیت ها بپردازند و به انجام کسب و کار آنلاین خود و ارتباط با دوستان و خانواده و استفاده از شبکه های اجتماعی و سایت ها و محتوای مورد علاقه خود بپردازند.

اهمیت امنیت وای فای در هتل

یکی دیگر از مزایای استفاده از خرید vpn امنیت و رمزگذاری قوی آن است دسترسی به سرور های عمومی هتل ها و مکان های عمومی معمولا برای سارقان اطلاعات و هکر ها بسیار ساده می باشد و آنها میتوانند اطلاعات و حریم شخصی افراد را به سادگی مورد نفوذ و استفاده خود قرار دهند لازم به ذکر است که کاربران با استفاده از VPN از یک تونل با رمزگذاری ۲۵۶ بیتی استفاده می کنند که امنیت و سرعت بسیار بالایی دارد و امکان نفوذ و سرقت اطلاعات را غیر ممکن می سازد.

منبع:خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =