Please wait...

مطالب وبلاگ

دسترسی به فیسبوک در چین

وب سایت هایی مانند فیس بوک یا یوتیوب در کشور چین دارای محدودیت می باشد و فایروال بزرگ چین از اتصال به وب سایت هایی مانند فیس بوک یا یوتیوب جلوگیری می کند و اجازه دسترسی آزادانه به فضای مجازی را به کاربران نخواهد داد این کار باعث می شود تا برخی از کاربران یا مسافران که به تازگی وارد کشور چین میشوند به برخی از سایت ها از جمله شبکه های اجتماعی نخواهند داشت برای رفع این محدودیت ها نیاز به ایجاد یک کانال دسترسی از راه دور ارائه ارتباطات رمزنگاری شده به اینترنت است.

فایروال چین بسیار قدرتمند می باشد و دسترسی به برخی از سایت ها را برای کاربران مسدود می کند که میتوان با استفاده از نقطه دسترسی در قسمتی از اروپا این محدودیت ها را از بین برد با این کار کاربران صرف نظر از محلی که در آن هستند به مکانی در قسمتی از اروپا ( آمریکا ) متصل می شوند و میتوانند محدودیت ها را از بین ببرند.

دسترسی به شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک یا یوتیوب با استفاده از سرویس VPN به راحتی قابل انجام می باشد و کاربران میتوانند از فضای مجازی بدون محدودیت با امنیت بالا و سرعت عالی استفاده کنند و کسب و کار های اینترنتی خود را به راحتی و بدون هیچگونه محدودیتی انجام دهند.

شبکه های خصوصی مجازی ارائه دهنده یک دروازه امن و قابل اعتماد به اینترنت می باشد که این شبکه ها اغلب در کشور هایی که دارای محدودیت می باشد استفاده خواهد شد به طور مثال یک مسافر زمانی که به کشوری مانند چین سفر می کند احتیاج به استفاده از شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک دارد که با استفاده از این شبکه های خصوصی ( خرید vpn ) میتواند فایروال کشور دور بزند و به استفاده از محتوای دلخواه خود با امنیت بالا و سرعت عالی در فضای مجازی بپردازد.

استفاده از شبکه های خصوصی مجازی همچنان روزانه در حال رشد و پیشرفت می باشد و با استفاده از این سرویس ها به دلیل امنیت بالا و رمزگذاری پیشرفته جاسوسان و سارقان اطلاعات نمیتوانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند و شما میتوانید به راحتی از فضای مجازی بدون هیچگونه محدودیت و با امنیت بالا بهرمند شوید.

بنابراین قبل از سفر بین المللی بعدی خود لازم است مطلع شوید که در کشوری که به آن قصد سفر دارید وب سایت های مورد نظر شما در دسترس می باشد یا نه !

منبع:خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =