دسترسی به واتس اپ در برزیل با کمیاب vpn

دسترسی به واتس اپ در برزیل با کمیاب vpn

WhatsApp یک پیام رسانی فوری ،محبوب و مورد استفاده در سطح بین المللی است. در برزیل دومین برنامه محبوب بعد از فیسبوک است.

در دوشنبه گذشته، به حکم قاضی برنامه پیام رسان محبوب به مدت ۷۲ ساعت فیلتر شد.

دلیل فیلتر شدن چه بود؟

این اولین بار است که در برزیل واتس اپ فیلتر میشود. در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵، مقامات دستور دادند برای جلوگیری از دسترسی به نرم افزار محبوب واتس اپ به مدت ۴۸ ساعت آی اس پی ها بسته شود. با این روش دسترسی کامل مسدود شد.

امروز مدیر عامل شرکت نرم افزار ژان Koum در صفحه فیس بوک خود گفت: “یک بار دیگر، میلیون ها برزیلی بی گناه به فیلتر شدن واتس اپ محکوم شدند.”

تا الان نیز همچنان واتس اپ در برزیل مسدود است. در ماه مارس معاون رئیس جمهور به دلیل حمایت از حامیان بازگشایی واتس اپ از سمت خود برکنار شد.

دسترسی به واتس اپ با یک خرید vpn

VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که ترافیک خود را از طریق تونل با پنهان کردن آدرس IP شما و مسیریابی از طریق یک سرور VPN در محل دیگر عبور میدهد.

اپلیکیشن کمیاب vpn را می توانید بر روی تمامی دستگاه های اینترنتی خود فعال کنید. نصب نرم افزار کمیاب vpn بر روی دستگاه شما و انتخاب یکی از سرورهای vpn تنها کاری است که باید انجام دهید. اگر شما در پاکستان باشید و متصل به سرور آمریکا در برنامه کمیاب vpn شوید IP شما نشان میدهد که در ایالات متحده هستید. پس از اتصال موفقیت آمیز – ترافیک به صورت رمزگذاری شده است و کاملا امن شما را به برنامه مورد نظر خود بدون مسدودی متصل میکند.
VPN یک روزه

اگر شما نیاز به دسترسی کوتاه مدت VPN دارید لطفا به صفحه VPN یک روزه ما مراجعه کنید.

منبع: خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − شش =