در پست قبلی در مورد خرید فیلتر شکن از سایت معتبر به بحث و گفت و گو پرداختیم .

 راهنمای خرید vpn

در این مطلب سعی داریم راهنمای خرید vpn را به کاربران آموزش دهیم. انتخاب یک VPN کار آسانی است اما برای کسانی که حفظ حریم خصوصی و امنیت اهمیت بالایی دارد یک سرویس دهنده مطمئن بسیار دارای اهمیت می باشد کمیاب vpn با ارائه بهترین سرویس های VPN با امنیت بالا و سرعت عالی میتواند بهترین خدمات را به شما کاربران عزیز ارائه دهد.

هنگام بررسی خدمات سرویس دهندگان VPN یک چیز کاملا روشن است : این که همه سرویس دهندگان در ارائه سرویس های VPN یکسان هستند اما کمیاب vpn دائما در حال تغییر و بروز رسانی و بهینه سازی سرور های خود می باشد تا بتواند بهترین خدمات را ارائه کند.

در حالی که ما تمامی جوانب مثبت و منفی را در مورد ارائه دهندگان VPN بیان میکنیم شما باید با توجه به این عوامل مختلف و بررسی درست و کامل آن سرویس دهنده ای مناسب برای خود انتخاب کنید.

ما همچنین احساس میکنیم این امر بسیار مهم است و سرویس دهندگان مختلف با یکدیگر متفاوت می باشند همچنین اگر تماشای Hulu و دانلود تورنت برای شما یک اصل مهم می باشد و در خارج از ایالات متحده زندگی می کنید باید این نکات را مورد توجه قرار دهید و به سرویس دهنده خود اعلام نمایید تا از سازگاری سرویس خود با این موارد مطمئن شوید.

۱٫ سیاستهای نگهداری از اطلاعات

راهنمای خرید vpn

هدف ما از ارائه سرویس VPN به کاربران حفظ حریم شخصی کاربران و ناشناس بودن آنها در فضای مجازی می باشد و به هیچ وجه اطلاعات و دیتای شخصی شما توسط کمیاب vpn نگهداری یا مرور نخواهد شد.

به طور کلی تمامی سرویس دهندگان VPN در جهان اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران را مرور یا به فرد دیگری نخواهند داد مگر این که مجبور به تحویل آنها به مقامات محلی شوند همچین از یک سرویس VPN برای ناشناس بودن و حفظ حریم شخصی افراد در فضای مجازی استفاده می شود و سرویس دهندگان مجبور هستند در صورت دریافت احضاریه یا اخطار از طریق دادگاه اطلاعات و جزئیات را در اختیار مقامات قرار دهند.

۲٫ دیگر تعهدات به حریم خصوصی کاربران

راهنمای خرید vpn

مهمترین ویژگی یک سرویس دهنده VPN در مقابل کاربران حفظ حریم خصوصی و امنیت بالا و ناشناس بودن کاربران می باشد که سرویس دهندگان باید به آن توجه داشته باشند و به آن به عنوان یک ارزش عمل کنند.

در حالت ایده آل اگر کاربران میخواهند هویتشان کاملا ناشناس و مخفی باشد میتوانند برای پرداخت و دریافت سرویس VPN خود از پرداخت ناشناس Bitcoin و آدرس های ایمیل یک بار مصرف استفاده کنند که با این کار به صورت ۱۰۰% ناشناس خواهند ماند لازم به ذکر است که حتی اگر این کاربران برای سرویس دهنده ناشناس باشند سرویس دهنده تعهد دارد تا به حفظ حریم شخصی و امنیت کاربران خود در فضای مجازی بپردازد.

برخی از شرکت ها برای پرداخت و صدور صورت حساب های کاربران به آنها یک ID ناشناس می دهند تا بتوانند از این طریق پرداخت های خود را به صورت ناشناس انجام دهند اما از سوی دیگر تمامی این اطلاعات در سیستم این شرکت ها حفظ می شود و قابل ردیابی می باشد.
چه میزان اطلاعات برای ثبت و استفاده از یک سرویس VPN کافیست ؟ اکثر سرویس دهندگان تمامی اطلاعات کاربران مانند شماره تماس آدرس و دیگر جزئیات را دریافت می کنند اما کمیاب vpn تنها یک آدرس ایمیل و جزئیات پرداخت را از کاربران دریافت میکند و اینگونه امنیت و حریم خصوصی افراد کاملا حفظ شده و ناشناس باقی خواهد ماند.
۳٫ آیا استفاده از تورنت مجاز است ؟

در حالی که در نظر گرفتن این اصل برای تهیه و استفاده از سرویس VPN بسیار مهم است اما موضوعی نیست که برای تمامی کاربران اهمیت داشته باشد برای استفاده از تورنت باید قبل از تهیه و استفاده از سرویس VPN مطلع باشید که کدام یک از سرور ها برای استفاده از تورنت مناسب می باشد زیرا تمامی سرور ها این امکان را ندارند و برخی کشور ها آن را به عنوان نقض قوانین حق تکثیر به حساب می آورند.

از آنجایی که اتحادیه اروپا از اطلاعات کاربران نگهداری می کند استفاده از خدمات VPN در هلند و لوکزامبورگ امکان پذیر نمی باشد و ارائه دهندگان اجازه استفاده از P2P از طریق سرورهای واقع در آن شهرستان ها را نخواهند داشت
اگر تنها دلیل شما از استفاده از VPN استفاده از سرویس تورنت ( P2P ) می باشد شما میتوانید برای استفاده از آن از یک سرویس SOCKS استفاده کنید.
۴٫ مکان سرور ها

راهنمای خرید vpn

علاوه بر استفاده از P2P، ملاحظات دیگری نیز وجود دارد که به سرور ها اعمال می شود :

کاربران باید نسبت به محل سکونت خود سرور مورد نیاز خود را انتخاب کنند زیرا در برخی کشور ها محدودیت هایی برای استفاده از برخی خدمات وجود دارد مانند تماشای iPlayer بی بی سی در خارج از UK، یا گوش دادن به پاندورا در خارج از US

لازم به ذکر است که هر چه سرور مورد استفاده شما از شما دورتر باشد سرعت اتصال و استفاده از اینترنت کند تر میشود به طور مثال کاربرانی که در آمریکای شمالی هستند باید از یکی از سرور های موجود در اروپا استفاده کنند تا سرعت اتصال و استفاده از اینترنت کاهش پیدا نکند.

برخی از سرویس دهندگان VPN سرور های زیادی از کشور های بزرگ دارند ( در هر کشور حدود ۵۰ سرور ) که این بسیار مهم و قابل اهمیت است و باعث میشود بار ترافیکی سرور ها کاهش یابد.

۵٫ قیمت

راهنمای خرید vpn

ما درک میکنیم که قیمت سرویس ها یک بحث بسیار مهم می باشد اما در اصل کمیاب vpn سعی دارد بیشتر بر روی ارائه خدمات با کیفیت به کاربران متمرکز باشد و قیمت ها تنها ممکن است ( $۵ تا $۱۵ دلار ) افزایش یا کاهش قیمت داشته باشد.

اغلب سرویس دهندگان VPN تخفیف های ویژه ای را برای خرید سرویس های ۳ ماهه ۶ ماهه یا ۱۲ ماهه ارائه می دهند که البته بسیار به صرفه می باشد اما توصیه کمیاب vpn به شما تهیه اکانت های یک ماهه می باشد تا در این مدت سرویس را کاملا تست کنید و بعد به خرید اکانت هایی با مدت زمان بیشتر بپردازید.
برخی از سرویس دهندگان VPN به شما خدمات تست سرویس را ارائه میدهند که ممکن از از یک ساعت تا یک ماه باشد که این امر برای استفاده و تست سرویس بسیار مناسب و دارای اهمیت می باشد.
برخی از سرویس دهندگان VPN نیز ضمانت بازگشت وجه را برای کاربران قرار داده اند تا در صورت استفاده از سرویس و هرگونه نارضایتی بتواند وجه پرداختی خود را دریافت نمایند.
۶٫ سهولت نصب و استفاده، و پشتیبانی برای دستگاه شما

به طور کلی سرویس دهند VPN سعی دارند نرم افزار هایی را به کاربران ارائه دهند تا به راحتی و آسانی هر چه بیشتر بتوانند سرویس خود را راه اندازی کنند برای مثال یکی از سرویس هایی که پیکربندی آن سخت و رنج آور می باشد سرویس Openvpn است که کمیاب vpn با ارائه نرم افزار های ساده و کاربردی استفاده از این سرویس را بسیار ساده و لذت بخش کرده است.

مشتریان VPN اغلب از قابلیت های سفارشی شده نرم افزار های ما مانند سویچینگ سریع بین سرور ها و پروتکل ها استفاده می کنند در حالی که نیاز ضروری به وجود این گزینه ها نیست اما کمیاب vpn قصد دارد بهترین خدمات را با تمامی امکانات در اختیار کاربران قرار دهد.

پروتکل های PPTP و L2TP در تمامی سیستم عامل ها ساخته شده می باشد و پیکربندی بسیار ساده و آسانی دارد.

در حالی که تمامی دستگاه ها را میتوان به صورت دستی پیکربندی کرد و راهنمای آنها نیز در سایت قرار داده شده است اما پشتیبانی ما همیشه آنلاین می باشد تا در صورت نیاز برای پیکربندی سرویس مورد نظر شما به طور مثال Openvpn بر روی تلفن همراه شما را راهنمایی کند و بتواند به سوالات و مشکلات شما پاسخ دهد.

۷٫ پشتیبانی

پشتیبانی یکی از امور اساسی در ارائه خدمات می باشد به طوری که هر سرویس دهنده حداقل باید یک سیستم پشتیبانی ایمیل یا ارسال تیکت یا وب کلاینت چت زنده داشته باشد لازم به ذکر است که برخی سرویس دهنده ها خدمات پشتیبانی از راه دور نیز انجام می دهند چنین شرکت هایی از پشتیبانی شبانه روزی و تمام وقت برخوردار هستند اما شرکت های کوچکتر فقط در ساعات اداری کار می کنند و در عرض چند دقیقه پاسخ مشتری را در ساعات اداری میدهند اما در خارج از ساعات اداری کاربر شامل پشتیبانی نمی شود.

اگر پشتیبانی از مشتری برای شما اهیمت دارد پس لازم است که شما اطلاعات لازم را برای پشتیبانی کامل از مشتری داشته باشید.
ما تمام تلاش خود را برای پشتیبانی از شما و رفع مشکلات شما انجام میدهیم و سعی میکنم پاسخ شما را در کوتاه ترین مدت از طریق ایمیل , تیکت , گفتگوی زنده ارسال کنیم.
۸٫ پروتکل VPN و رمزگذاری

اگر چه پروتکل PPTP پر فروش ترین و پر استفاده ترین پروتکل می باشد اما از پروتکل های PPTP و L2TP نمیتوان انتظار رمزگذاری با سطح بالا را داشت اما لازم به ذکر است برای حفظ امنیت بیشتر و رمزگذاری قوی Openvpn جایگزین مناسبی می باشد.

استفاده از Openvpn بر روی دسکتاپ و دستگاه های رومیزی سریع تر می باشد.
هر چند استفاده از L2TP / IPsec و راه اندازی آن آسان می باشد ولی مشتریان برای امنیت بیشتر حفظ حریم خصوصی از سرویس OpenVPN بر روی اندروید و IOS استفاده می کنند.

رمزگذاری ۲۵۶ بیتی و امنیت بالای سرویس ها

راهنمای خرید vpn
استفاده از Openvpn و SSTP با سرعت بسیار عالی و امنیت بالا برای کاربران ارائه خواهد شد.

نتیجه گیری

انتخاب یک VPN با خدمات عالی و سرعت بالا برای تهیه VPN باید به نکات و توصیه های سرویس دهنده توجه کرد تا بتوان بهترین اکانت را برای خود تهیه کنید .

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.