Please wait...

راهنما خرید

Exemple

از اینکه kamyab vpn را انتخاب کرده اید بی نهایت سپاسگزاریم.تمام سعی و تلاش تیم ما بر این بوده است که خدمتی در شان شایسته شما عزیزان ارائه دهیم و تمام تلاش خود را به کار بردیم تا بهترین سرویس ها و قیمت ها را برای شما عزیزان ارائه دهیم.

خرید از سایت ما بسیار ساده میباشد.

2 روش خرید آنی اکانت در کمیاب vpn وجود دارد:

روش اول خرید با پرداخت از عابر بانک و کارت به کارت

برای این روش می توانید با پشتیبان آنلاین در تماس باشید تا موقع مسدودی درگاه یا دیگر مشکلات در کمتر از پنج دقیقه اقدام به خرید اکانت کنید.

روش دوم خرید آنلاین vpn

شما برای خرید نیاز به یک کارت بانکی عضو شتاب دارید.

این کارت بانکی باید دارای رمز اینترنتی موسوم به رمز دوم باشد.سپس شما در صفحه نخست سایت میتوانید از بین سرویس های موجود و بر حسب نیاز خود اکانت های یک ماهه سه ماهه شش ماهه و یک ساله را انتخاب کنید.

پس از انتخاب اکانت خود بر روی گزینه سفارش دهید کلیک میکنید.و شما به صفحه ورود مشخصات وارد میشوید.

در این صفحه شما باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

این اطلاعات عبارتند از:نام کاربری و زمز عبور دلخواه:برای سهولت کار شما کاربران گرامی اقدام به راه اندازی قابلیت دوست داشتنی انتخاب نام کاربری و رمز عبور به دلخواه مشتری کرده ایم.

نام کاربرری و رمز عبور دلخواه خود را انتخاب کنید.

سپس در قسمت ادرس ایمیل آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

در قسمت کد تخفیف را وارد کنید و بر روی بررسی کلیک کنید تا کد تخفیف شما بررسی شود.اگر کد تخفیف ندارید این قسمت را خالی بگذارید.

سپس بر روی پرداخت کلیک کنید تا به دروازه پرداخت اینترنتی هدایت شوید.در این قسمت با اطمینان قسمت های مورد نظر را وارد کنید.

در پایان و درصورت موفیقت آمیز بودن پرداخت اینترنتی سیستم به شما نام کاربری و رمز عبوری که خودتان به دلخواه خودتان انتخاب کردید میدهد و سرویس شما به طور انی فعال میشود.

شما میتوانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور در کانکشن مورد نظر و با بهره گیری از قسمت آموزش ها به اکانت خود متصل شوید.
برای دسترسی به شبکه ها اجتماعی فیسبوک , تویتر و تلگرام و لذت استفاده از اینترنت بدون فیلتر همین الان اقدام به خرید vpn کنید.