سیاست حفظ حریم خصوصی

در پست قبلی در مورد پنل کاربری کمیاب vpn به بحث و گفت و گو پرداختیم .

سیاست حفظ حریم خصوصی

کمیاب vpn به هیچ وجه بر فعالیت کاربران خود نظارتی ندارد و همیشه سعی در حفظ حریم شخصی شما دارد بنابراین ما هیچ سابقه ای از فعالیت های شما مانند اینکه شما از ه نرم افزاری استفاده کرده اید یا چه سایت هایی را مشاهده کرده اید و چه محتوایی را دانلود کرده اید مشاهده نخواهیم کرد بعد از اینکه شما به یکی از سرور های ما متصل می شوید سرور های ما به صورت خودکار زمان اتصال شما را ثبت میکند و از اینجا به بعد هیچ اطلاعاتی از کاربران در سیستم نخواهد ماند. زمانی که یک اتصال موفق به سرور ما انجام میشود پهنای باند آن برای افزایش کیفیت خدمات ما به کاربران کنترل خواهد شد این امر باعث می شود جریان ترافیک در سرور های مختلف را بررسی کنیم تا آنها را به صورت تخصصی بهینه کنیم و از افت سرعت برای کاربران جلوگیری کنیم.

اطلاعات جمع آوری شده

اطلاعات شناسایی شخصی (PII) شامل کلیه این اطلاعات است که میتواند به طور مستقیم در ارتباط با فرد باشد نام و نام خانوادگی، شماره تلفن یا آدرس ایمیل.

این اطلاعات ممکن است شامل گزینه های زیر باشد :

نام (برای ایجاد حساب)

آدرس ایمیل (برای ایجاد یک حساب کاربری و / یا برای تماس با شما با پیشنهادات و تخفیف)

شماره تلفن (برای کاربران خاص برخی از کشورها )

هیچ اجباری در قوانین حفظ اطلاعات در هنگ کنگ وجود ندارد.

چگونه این اطلاعات استفاده میشود.

کمیاب vpn برای درک بهتر نیازها و بهبود خدمات و میزان رضایت کاربران از کمیاب vpn به اطلاعات تماس با کاربران نیاز دارد تا در صورت نیاز با آنها در ارتباط باشد و مشکل آنها را برطرف سازد.

برای اطلاعات بیشتر به موارد زیر توجه کنید :

سیاست حفظ حریم خصوصی

بازگردانی مشخصات کاربری فراموش شده یا از دست رفته شما توسط تیم کمیاب vpn

مطلع شدن شما در مورد هر تغییر و اضافه شدن امکانات جدید

هرگونه تحولات مرتبط با صنعت خرید vpn

مطلع شدن شما از پیشنهادات و بسته های تخفیفی سایت

استفاده از کوکی ها :

ما با استفاده از کوکی های مرورگر که برای ما ارسال می شود به بهبود خدمات و کیفیت سرویس های خود میپردازیم این کوکی ها به این منظور استفاده می شود که متخصصین ما میزان رضایت هر کاربر را از سایت بررسی کنند.

امنیت بالا و حفظ حریم شخصی و اطلاعات شما !

کمیاب vpn به هیچ وجه به اشتراک , خرید , فروش یا اجاره اطلاعات شخصی نمی پردازد و همیشه سعی دارد بهترین سرویس را با امنیت بالا و سرعت عالی در اختیار کاربران قرار دهد.

کمیاب vpn به حریم شخصی شما احترام میگذارد و حتی از هر بیت اطلاعات شما حداکثر مراقبت را میکند تا شما هرگز نگرانی بابت اطلاعات خود نداشته باشید و از سرویس خود رضایت کامل داشته باشید.

به خوبیه یک شروع خوب :

سیاست حفظ حریم خصوصی

چنانچه در زمان استفاده شما از سرویس های ما قوانینی را که با آن موافقت کرده اید را نقض کنید حساب شما به صورت خودکار توسط سیستم ما قطع خواهد شد و هزینه سرویس به حساب شما برگشت داده می شود.

اما حتی در چنین شرایطی ما اطلاعات شما را فاش نخواهیم کرد و بر فعالیت های شما هیچ نظارتی نخواهیم داشت.

به اشتراک گذاری اطلاعات شما :

کمیاب vpn به منظور خاصی دفتر مرکزی خود را هنگ کنگ انتخاب کرده به این منظور که هیچ اجباری در نگه داری داده ها در هنگ کنگ وجود نخواهد داشت.

پس بنابراین از نظر قانونی ما موظف به نگهداری یا به اشتراک گذاری اطلاعات هیچ کاربری نیستم و از آنجایی که کمیاب vpn از آزادی در فضای مجازی حمایت می کند و از جرم و جنایت پشتیبانی نمی کند و فقط اطلاعات را در دسترس مقامات و سازمان هایی که حکم قانونی داشته باشند قرار خواهد داد و ما سعی در حمایت از شما و ارائه بهترین خدمات به شما هستیم همچنین شما در زمان خرید سرویس قوانین ما را پذیرفته اید و باید به رعایت آنها بپردازید.

پرداخت و حساب های فردی :

مانند هر تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین دیگر کمیاب vpn در صورت نارضایتی شخص ثالث پرداخت را تضمین می کند و همچنین ما با به کارگیری تمام توانایی خود از اطلاعات کاربران محافظت خواهیم کرد اما ما هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از سرویس ها در قبال کاربران را نمیپذیریم.

برای امنیت بیشتر سرور های ما از اطلاعات هر کاربر به صورت کامل محافظت می کند و ما از اطلاعات کاربران هیچگونه استفاده ای نمی کنیم و بلافاصله آنها را حذف خواهیم کرد و صرفا نگه داری از این داده ها برای مقاصد حسابداری و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده یا تقلب می باشد.

از آنجایی که کمیاب vpn بهترین ارائه دهنده سرویس از نظر ناشناس کردن و حفظ هویت فرد می باشد پرداخت ها با روش Bitcoin و Gift Cards را هم می پذیرد و از این دو روش پرداخت نیز بهره مند می باشد.

اطلاعات دادهای پرداخت شما فقط تا زمانی که شما از سرویس های ما استفاده می کنید نگه داری می شود و در برخی موارد این اطلاعات تا دو سال نگه داری می شود این موضوع صرفا جهت تطابق با تعهدات قانونی، حل و فصل اختلافات، و اجرای توافقنامهای ما می باشد.

داده های ابرقهرمان ما :

همه PII، کلید عمومی و خصوصی، کلمات عبور در فرمت های رمزگذاری شده با استفاده از الگوریتم های رمزنگاری قوی توسط کمیاب vpn نگهداری می شود.

همچنین شما کاربران عزیز اجازه دارید تا سطح رمزگذاری خود را نیز مشخص کنند.

اقدامات امنیتی مناسب برای حفاظت از این اطلاعات در مقابل دسترسی های غیر مجاز، تغییر غیر مجاز، تخریب و یا افشای اطلاعات شما در نظر گرفته شده است و همچنین دسترسی به اطلاعات شخصی توسط  کمیاب vpn حتی برای کارکنان، پیمانکاران و عوامل محدود شده است. این مقامات برای بهبود امنیت اطلاعات به منظور به کار، توسعه یا بهبود خدمات و اما عمل به تعهدات و رازداری لازم است زیرا ممکن است برخی کاربران به اقدام انضباطی، که شامل فسخ و عدم عمل کرد به تعهدات است بپردازند.

مسیریابی داده ها در خدمات VPN :

برای اطمینان از اینکه کاربران با بهترین سرعت و بالاترین سطح امنیت به سرویس ها کانکت می شوند آنها می توانند به صورت مستقیم از هر کشوری به استفاده از سرویس بپردازند و از آن استفاده کنند و با این کار آی پی آنها تغییر کرده و به پایگاه داده اطلاعات در محل دیگری کانکت می شوند و اطلاعات آنها کاملا محافظت می شود.

این کار به ما در حفظ شبکه کمک می کند و باعث می شود حتی در ساعات اوج مصرف هم بتوانیم بهترین استفاده را از سرویس خود داشته باشید.

ما برای محافظت از شبکه از رسیدن به حداکثر ظرفیت در هر زمان با خبر می شویم و این کار باعث می شود سازگاری صد در صد را برای سرویس های خود بوجود آوریم همچنین ما برای استفاده شما از مرکز دادهای ترافیکی یا هر کشور دیگری تغییر مسیر را به گونه ای انجام خواهیم داد که با کمترین زمان در اتصال و بالاترین امنیت به سرویس خود متصل شوید و به منظور ارائه خدمات بهتر دادهای شما به صورت کامل از مسیر کشوری دیگر عبور خواهد کرد و یا در صورت غیر ممکن بودن این عمل به بهترین و نزدیکترین کشور متصل خواهید شد.

فایل / به اشتراک گذاری داده:

شما کاربران عزیز به اشتراک گذاری فایل بر روی سرورهای زیر مجاز هستید: افغانستان، الجزایر، آنگولا، ارمنستان، باهاما، بحرین، بنگلادش، باربادوس، بلژیک، برمودا، بولیوی، جزایر ویرجین بریتانیا، برونئی دارالسلام، بلغارستان، کامبوج، کیپ ورد، جزایر کیمن، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، دانمارک، Dominicia، جمهوری دومینیکن، السالوادور، استونی، اتیوپی، آلمان، غنا، Gernada، گواتمالا، گویان، هائیتی، هندوراس، قزاقستان، کنیا، قرقیزستان، لائوس، لتونی، لبنان، لیتوانی، لوکزامبورگ ، ماکائو، ماداگاسکار، Mauritiania، موریس، مولدووا، موناکو، مغولستان، مونتسرات، میانمار، هلند، نیکاراگوئه، نیجر، نیجریه، نروژ، عمان، پاکستان، پاناما، پاپوآ گینه نو، پاراگوئه، پرو، پرتغال، پورتوریکو، رومانی، روسیه، سنت لوسیا، عربستان سعودی، سنگال، صربستان، سیشل، اسلوونی، سری لانکا، سورینام، سوئد، تاجیکستان، تانزانیا، ترینیداد و توباگو، تونس، ترکیه، ترکمنستان، جزایر تورکس و کایکوس، امارات متحده عربی، ازبکستان و ونزوئلا.

یادداشت مهم

سیاست حفظ حریم خصوصی

کمیاب vpn ممکن است به تغییر یا اصلاح سیاست ها و حفظ حریم خصوصی خود در هر زمان بپردازد کمیاب vpn به صورت انحصاری حق دارد در هر زمان که نیاز باشد به اصلاح یا حفظ حریم خصوصی خود بپردازد و همچنین کمیاب خرید vpn سعی دارد اینگونه موضوعات را از طریق ایمیل و یا تماس با کاربران به آنها اطلاع رسانی کند پس از هرگونه تغییر تمامی کاربران مطلع خواهند شد و آخرین بروز رسانی در ۲۰۱۶ ژانویه ۱۵ انجام شده است.

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.