سیاست های وابسته

در پست قبلی در مورد امنیت و حریم خصوصی به بحث و گفت و گو پرداختیم .

سیاست های وابسته

این شرایط برای کاربران کمیاب vpn اعمال می شود:

در این برنامه توضیح داده می شود که شما چگونه مجاز به پیوستن به این برنامه هستید لطفا با دقت شرایط را مطالعه کنید و سپس پس از پذیرفت این قوانین لازم به ذکر می باشد که باید از قوانین پیروی کامل کنید و آنها را به درستی انجام دهید.

شرایط و ضوابط کمیاب vpn چیست و چه برنامه هایی به آن وابسته می باشد ؟
کمیاب vpn در برنامه ها و ضوابط وابسته به دو اداره GZZ می باشد که از سیستم های آموزشی ویبولتین استفاده می کنند و این شرکت در هنگ کنگ قرار دارد.

اگر هرگونه سوالی در مورد این شرایط دارید میتوانید با ایمیل ما در تماس باشید.

برنامه های وابسته اجازه می دهد تا هر فرد یا شرکت برای کسب کمیسیون ارجاع از مراجعه مشتریان به کمیاب vpn ( “وب سایت ما”) مطلع شود و کمیسیون ارجاع تولید خواهد شد تا زمانی که یک مشتری جدید، ارجاع شده ، در خرید یک طرح بسته به استفاده از خدمات ما (به عنوان مثال یک “اشتراک”) استفاده کند این کمیسیون ارجاع دهنده ای معتبر می شود که فاکتور مشخص شده را پرداخت و تایید میکند

نام و آدرس IP

سیستم عامل

سیاستهای مربوط عملیاتی

ثبت نام در برنامه های وابسته
پیوستن به برنامه های وابسته :

ورود به قرار داد شما از نظر قانونی الزامی می باشد.

شما باید اطلاعات خود را به صورت دقیق و کامل ثبت کنید و ما هیچگونه تغییری در اطلاعات ثبت نام شما ایجاد نخواهیم کرد.

اگر شما از طرف یک سازمان وارد این قرار داد شدید باید این شرایط از طرف سازمان قابل قبول باشد نه شخص شما

ما با این کشور ها همکاری نخواهیم داشت : الجزایر، آنگولا، بنین، بوتسوانا، بورکینافاسو، بوروندی، کامرون، کیپ ورد، جمهوری آفریقای مرکزی، چاد، کومور، کنگو، جمهوری دموکراتیک کنگو، جمهوری ساحل عاج، جیبوتی، مصر، گینه استوایی، اریتره، اتیوپی، گابن، غنا، گینه، گینه بیسائو، کنیا، لسوتو، لیبریا، لیبی، ماداگاسکار، مالاوی، مالی، موریتانی، موریس، مراکش، موزامبیک، نامیبیا، نیجر، نیجریه، رواندا، Sγo Tomι و Prνncipe، سنگال، سیشل، سیرالئون، سومالی، سودان، سوازیلند، تانزانیا، گامبیا، توگو، تونس، اوگاندا، ویتنام، زامبیا و زیمبابوه، برمه، میانمار، کوبا، ایران، کره شمالی، سودان ، سوریه، Ukraineor روسیه ..

  • با دسترسی و استفاده از سایت ما و خدمات ما شما باید تمامی قوانین و مقررات آن کشور را رعایت کنید.
  • ممکن است به صلاح دید ما وب سایت شما بررسی شود و این کار برای اطمینان از انجام و رعایت شرایط صورت میگیرد.
  • ممکن است به صلاح دید و انتخاب ما هر برنامه ای مورد بررسی قرار گیرد و تحت هیچ شرایطی چنین دلایلی را بیان نخواهیم کرد.
  • اگر شما حساب کاربری خود را با اشخاص دیگری به اشتراک بگذارید و فقط استفاده شخصی از آن نشود سرویس شما به حالت تعلیق درمی آید و هیچگونه بازگشتی نخواهد داشت.
  • تمامی افرادی که از سرویس و خدمات اسنفاده می کنند از این شرایط آگاه هستند و با آنها منطبق شده است.
  • شما مسئول تمامی جزئیات امنیتی حساب کاربری خود هستید از جمله یوزرنیم و پسورد و مشخصات دیگر که نباید در اختیار دیگران قرار دهید.
  • با استفاده از سایت ما این اطمینان به شما داده می شود که تمام داده های ارائه شده دقیق می باشد و هیچکدام گمراه کننده نمی باشد.
  • ما جزئیات تماس را برای شما قرار میدهیم تا با ما در تماس باشید و از فعالیت های سایت ما یا حساب های وابسته خود مطلع شوید.

رابطه ما با شما
این همکاری به معنی ایجاد یک مشارکت بین ما و شما تلقی می شود زیرا شرایط استفاده و سیاست های وابسته به صراحت بیان شده است و هدف و عامل ها کاملا مشخص شده هستند.

شما به هیچ وجه نمی توانید خلاف قرار داد عمل کنید یا در آن تغییراتی مانند دادن هر گونه گارانتی، متحمل هر گونه مسئولیت، فرض هر گونه تعهد، صریح یا ضمنی، از طرف ما ایجاد کنید.

لینک وب سایت و کوکی ها
در کنترل پنل شما امکاناتی مانند لینک دادن از سایت شما به سایت ما و یا فایل HTMLL برای تبلیغ کردن از ما در سایت شما به صورت آگهی بنری قرار داده شده.

کد HTML موجود را باید بدون هیچگونه تغییری و به صورت اصلی در وب سایت خود قرار دهید در غیر این صورت ممکن است هیچگونه اعتباری به حساب کاربری شما افزوده نشود.

تحت هیچ شرایطی نباید فایل گرافیکی ما را تغییر دهید یا باید قبل از آن به ما اطلاع دهید و نباید از فایل های گرافیکی ما استفاده کنید و سایت دیگری را لینک کنید.

همه فایل های گرافیکی موجود ممکن است در سایت شما نمایش داده شود و امکان دارد یک لینک متنی هم نیاز باشد پس جای یک لینک متنی را در سایت خود حذف و رزرو کنید.

شما مسئول می باشید که تمامی لینک هایی که برای سایت ما ایجاد کردید را حفظ کنید و تحت هیچ شرایطی از بین نبرید.

هنگامی که یک کاربر در سایت ما ثبت نام کرده باشد و پس از یک دوره مشخص شده ( ۹۰ روز ) با یک حساب کاربری دیگر ثبت نام کند و قصد استفاده از سود بیشتری در لینک ها از یک سایت داشته باشد حساب کاربری مسدود می شود و هیچ کمیسیونی به حساب کاربر واریز نخواهد شد.

صفحه نمایش از اطلاعات قیمت گذاری
به عنوان یک فرد وابسته شما میتوانید به قیمت گذاری و اشتراک سایر اطلاعات مربوط به ما بپردازید اما اگر در قیمت ها و اطلاعات تغییری ایجاد کنید ما هیچ تعهدی در قبال سرویس ها و خدماتی که از سوی شما ارائه داده می شود نداریم.

ما حق تغییر قیمت گذاری در هر زمان مطابق سیاست گذاری های خود را داریم.

سفارشات
ما متعهد به انجام تمامی سفارشات هستیم و تلاش میکنیم بهترین خدمات را برای کاربران به اشتراک بگذاریم.

رد کردن سفارشات منطبق با سیاست های ما نمی باشد.

شما باید در قبال انجام و اتمام سفارشات مسئولیت کامل داشته باشید و ارائه این خدمات مطابق با شرایط و ضوابط رعایت شود همچنین ما باید مسئول ثبت سفارش، پردازش پرداخت، لغو و همه خدمات به مشتریان باشیم و شما نباید هیچ مشارکتی اضافی با مشتریان داشته باشید.

راه اندازی و انجام خدمات سرویس ها از طریق ID کاربران و ایمیل کاربران ثبت نام شده در سایت می باشد و در غیر این صورت با ردیابی و دیگر موارد امکان ارائه سرویس وجود ندارد.

توسعه از لینک های وابسته

سیاست های وابسته
ممکن است شما از روش های زیر برای فروش و یا ترویج اشتراک استفاده کنید :

اسپم ایمیل : بازاریابی از طریق ایمیل های ناخواسته در این روش شما به کسانی که میشناسید یا به شما اجازه ارسال ایمیل را میدهند ایمیل تبلیغاتی برای کمیاب vpn ارسال میکنید.

نظرات اسپم: ارسال لینک و نظرات در قسمت کامنت ها و یا تبلیغات به صورت بنری در وبلاگ ها و وب سایت ها و در قسمت امضا ها در انجمن ها

تکنیک های کلاه سیاه: با استفاده از “کلاه سیاه” بازاریابی SEO در وب سایت خود، مانند چاشنی کلمه کلیدی، متن و یا راهرو صفحات نامرئی؛

مشوق شدن : تشویق کردن کاربران با دادن پول نقد یا پاداشت های دیگر

استفاده از کلمات کلیدی ممنوع است: مناقصه بر روی هر سیستم تبلیغات آنلاین (مانند Adwords گوگل)

برای کلمات کلیدی زیر و تنوع و یا غلط املایی ممنوع می باشد.

خرید vpn

کمیاب vpn Software

کمیاب vpn App

شما ممکن است لینک های وابسته در وب سایت های غیر مرتبط قرار دهید :

با استفاده از لینک های وابسته و یا ID قبل از خرید حساب کاربری خود و اقدام به تبلیغ در سایت های نامربوط ممکن است از سوی ما ردیابی شود و حساب شما به حالت تعلیق در آید.

فروش گزارش و پرداخت هزینه ارجاع
گزارش کامل از تمامی اشتراک های فروش رفته از طریق لینک های ارجاع دهنده در اختیار شما قرار داده خواهد شد و به هیچ وجه بدون اطلاع شما حذف نخواهد شد.

نرخ کمیسیون های وابسته به ما در سایت نمایش داده شده است و ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع تغییر یابد.

با توجه به این شرایط ما به شما تمامی کمیسیون های فروش از طریق لینک های ارجاع دهنده را پرداخت خواهیم کرد بجز فروش از طریق لینک های LinkShare و iTunes اپل و گوگل پلی

شما باید تمامی مشخصات خود برای پرداخت را در سایت وارد کنید و اگر یکی از روش های موجود در سایت را انتخاب نکنید ما هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت های از دست رفته برای شما نخواهیم داشت.

پرداخت ها پس از درخواست کاربران صورت می پذیرد به شرط آن که میزان حساب به حداقل پرداخت رسیده باشد و اطلاعات پرداخت نیز به درستی وارد شده باشد در صورت ناقص بودن اطلاعات پرداخت پس از یک دوره پرداخت ها انجام نخواهد شد.

به طور پیش فرض چرخه پرداختی ما به دلار آمریکا می باشد و از اول هر ماه آغاز خواهد شد و پرداخت حق کمیسیون ها در پایان هر ماه انجام خواهد شد.

حداقل هر پرداخت ۱۰۰$ برای پی پال خوهد بود و ۵۰۰$ برای نقل و انتقالات بانکی مگر اینکه تعادل بیش از این مقدار باشد.

هزینه های انتقالی برابر ۲۵$ می باشد علاوه بر آن ممکن است هزینه های اضافی داشته باشد که توسط شما پرداخت خواهد شد لازم به ذکر است پرداخت پی پال ۲% از کمیسیون شما را کم خواهد کرد که به آن حق واسطه گری میگویند.

قبل از هرگونه پرداخت ما حق بررسی کامل حساب کاربری را داریم و لازم به ذکر است کاربرانی که قوانین را نقص کرده اند هیچگونه پرداختی به آنها تعلق نخواهد گرفت و تمامی اطلاعات را قبل از پرداخت برای شما ارسال خواهیم کرد.

در صورت هرگونه استرداد وجه و درخواست بازگشت یا لغو سرویس توسط مشتری کمیسیون شما نیز لغو خواهد شد و از حساب شما یا مبالغ بعدی از شما کسر خواهد شد.

اگر حسابی که از آن استفاده می کند جعلی باشد و به شما تعلق نداشته باشد و مربوط به شخص ثالث دیگری باشد حساب کاربری شما معلق خواهد شد و وجه موجود در آن نگه داشته می شود و تا زمانی که این مشکل حل نشود حساب کاربری شما باز نخواهد شد.

مالکیت معنوی
مالکیت معنوی به معنی نگه داری و حفظ اطلاعات از جمله تمام کد، متن، صدا، ویدئو، گرافیک، عکس و تصاویر دیگر که به صورت بخشی از سایت می باشد.

صاحبان انحصاری و منحصر به فرد از تمام حقوق IP که ممکن است در تمام روز رسانی های آینده، اضافات و تغییرات به سایت ما وجود داشته باشد محافظت می کند.

برنامه به صورت وابسته به کمیاب vpn می باشد و غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، مجوز حق امتیاز رایگان به استفاده از علائم تجاری ما، “کمیاب vpn به” و “خالص خرید vpn” (ما “تجاری”) می باشد.

شما ممکن است از علائم تجاری ما به صورت جزئی استفاده کنید و یا از طریق لینک این ارتباط را ایجاد کنید که این کار خلاف قوانین می باشد به طور مثال اگر از نام تجاری ما در نام دامنه خود استفاده کنید یا از نام تجاری ما برای تبلیغات خود استفاده کنید.

در صورتی که میخواهید از علائم تجاری ما استفاده کنید باید از ما اجازه کتبی داشته باشید در غیر این صورت امکان پذیر نمی باشد.

با پذیرش این شرایط شما بدینوسیله موافق هستید که :

سیاست های وابسته

علائم تجاری ما باید با نام کمیاب vpn باقی بماند تا زمانی که به شخص ثالث دیگری واگذار شود همچنین لازم به ذکر است که علائم تجاری هر شرکت متعلق به خود شرکت می باشد و این کار اصولا یک مسابقه نیست.

مسئولیت
با پذیرش این شرایط شما توافق می کنید که  باید به طور کامل در برابر همه مسئولیت، از دست دادن، خسارت، هزینه و مخارج (شامل هزینه های قانونی) به عنوان یک نتیجه از اهدا برابر و یا متحمل و یا پرداخت شده توسط ما جبران می شود.

ما نباید به صورت مستقیم یا تبعی در ارائه خدمات و سرویس ها کم کاری داشته باشیم و باید در قبال خدمات ارائه داده شده برای شما مسئولیت داشته باشیم و در صورت بروز هرگونه مشکل از شما حمایت کنیم.

مدت و فسخ
این شرایط برای این بوجود آمده است که نرم افزار های وابسته از آن استفاده کنند که توسط ما تایید شده باشند و موافقت نامه اطلاعات را قبول کرده باشند در غیر این صورت قرار داد فسخ خواهد شد.

برای اهداف اطلاع رسانی فسخ، تحویل از طریق ایمیل در نظر گرفته شده به صورت کتبی و فوری اطلاع رسانی می شود.

باوجود این مقررات همه باید آن را رعایت کنند همچنین اگر احساس کردید هر یک از کاربران در حال تقلب و سوء استفاده از سرویس ها هستند با ما در تماس باشید ما آن را بررسی خواهیم کرد و اگر تخلفی انجام داده باشد سرویس را مسدود خواهیم کرد.

استفاده از اطلاعات
شما باید اطلاعات شخصی خود را به درستی تکمیل کنید اطلاعاتی مانند : نام، آدرس، شماره تلفن یا آدرس ایمیل شما زیرا ممکن است توسط ما برای اهداف زیر استفاده شود : راه اندازی و نگهداری حساب کاربری , ارائه خدمات مربوط به برنامه همچنین شما باید تمامی قوانینی که در زمان ثبت نام مطالعه نمودید را رعایت کنید مشخصات شما برای بررسی فعالیت های شما و تشخیص هویت جعلی و اصلی می باشد و هرگونه فعالیت جعلی نقص قوانین می باشد و حساب کاربری شما مسدود خواهد شد.

شما باید اطلاعات شخصی خود را کامل کنید این اطلاعات از جمله : مدارک شناسایی , چک کردن سن , چک کردن اعتبار توسط مقامات ارائه دهنده سرویس و خدمات آنلاین می باشد همچنین بانک ها، شرکت های کارت اعتباری، ارائه دهندگان پرداخت الکترونیکی و یا دیگر موسسات مالی نیز از این خدمات استفاده می کنند و شما بدینوسیله همکاری با ما را قبول میکنید تا هرگونه فعالیت شما جهت نقص نکردن قوانین و رعایت کامل آنها بررسی شود

عمومی
ارتباطات: اصطلاحاتی در زبان انگلیسی هستند و هر گونه قرارداد و دیگر ارتباطات بین ما و شما باید به زبان انگلیسی باشد. بر طبق قانون، برخی از اطلاعات و یا ارتباطات ما برای شما به صورت نوشته ارسال می شود و شما باید قبول کنید که ارتباطی با ما خواهید داشت و این ارتباط عمدتا الکترونیکی بوده و از طریق سایت ما و یا از طریق پست الکترونیکی می باشد و این به منزله ارتباطات نوشته شده است.

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا ایجاد تغییرات در سرویس ها ما از طریق فرم ثبت نام شما که در زمان ثبت نام در سایت وارد کرده اید با شما ارتباط برقرار میکنیم.

هرگونه اطلاعات رسمی یا اطلاعات شما باید به ایمیل و یا آدرس رسمی ما ارسال شود.

کل شرایط: این شرایط و مواد شاره دارد به : (من) مجموعه ای از کل توافق بین ما و شما در مورد سایت ما و برنامه می باشد (ب) جایگزین تمام تضمین و توافق های قبلی و یا موجود و یا ارتباطات بین شما و ما در مورد سایت ما و یا برنامه است. هر گونه تعهد، شرایط و یا ماده دیگر که متفاوت دارد در این شرایط، مگر اینکه توسط یکی از مدیران ما مجاز و به طور خاص گفته شود یک تنوع از این قرارداد ذکر شده محدود می شود

شرایط نامعتبر: اگر هر بخش از این قوانین نا معتبر و غیرقابل اجرا باشد انجام نخواهد شد این قرارداد بین ما و شما است لازم به ذکر است که هرگونه تغییر و یا انتقال باید با موافقت کتبی ما انجام شود زیرا ممکن است این انتقال، واگذاری، شارژ به شخص دیگری انجام شود که از قوانین و شرایط مطلع نباشد و قوانین را نقص کند همین امر باعث مسدود سازی حساب کاربری شما خواهد شد.

تاخیر در اجرا : اگر ما نتوانیم به درستی و با کیفیت بالا خدمات را به شما ارائه دهیم و به صورت دقیق به تعهدات عمل نکنیم باید خسارت های وارد شده به شما را جبران کنیم و در صورت نیاز وجه پرداختی به شما بازگشت داده می شود.

قوانین و اختلافات: شرایط، تشکیل قرارداد بین ما، استفاده از سایت ما، استفاده از خدمات ما، و هر اختلاف باید توسط اداره در هنگ کنگ برطرف شود و هرگونه نقص قرار داد از سوی ما و شما باید بررسی شود و به آنها رسیدگی شود.

با مسئولیت محدود:

کمیاب vpn تحت هیچ شرایطی برای انفاقات خاص هیچ وجهی را پرداخت نخواهد کرد خدمات و محصولات که شما انتخاب کنید برای خرید و یا استفاده ممکن است برای شما مناسب نباشد و خسارت برای سود از دست رفته، از دست دادن استفاده از خدمات، از دست دادن داده ها، از دست دادن حریم خصوصی، خسارت وارده به اشخاص ثالث ایجاد می شود این بند با مسئولیت محدود باید اعمال شود

یادداشت مهم:

ممکن است شرایط و قوانین کمیاب vpn تغییر کند در صورت هرگونه تغییر در قوانین و مقررات در صفحه قوانین سایت تغییرات قابل مشاهده می باشد یا توسط مدیریت سایت یا رایانامه ( ایمیل ) به شما اطلاع داده خواهد شد و لازم به ذکر است که پس از هرگونه اصلاح و تغییرات کاربران مطلع خواهند شد که قوانین موجود به روزرسانی شده است.

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.