شرایط استفاده از خدمات

شرایط استفاده از خدمات

در پست قبلی در مورد این که اشتراک VPN چیست؟ به بحث و گفت و گو پرداختیم .

تشکر از شما برای استفاده از سرویس ها و خدمات ما سرویس های ما متعلق به شرکت GZ می باشد که اداره مرکزی آن در هنگ کنگ می باشد کمیاب vpn در هر شرایطی به شما بهترین خدمات و سرویس را ارائه می دهد و در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی به شما از طریق ایمیل یا شماره تماس اطلاع رسانی می کند و در صورت تغییر قوانین و قبول نکردن شما میتوانید سرویس خود را لغو کنید و تا ظرف مدت ده روز میتوانید هرگونه تجدید نظر از طرف ما را مشاهده کنید.

تعاریف مفید

شرایط استفاده از خدمات

۱-در اینجا مجموعه ای از قوانین و مقررات برای بیان توافق نامه ها قرار داده شده است.
۲-ارجاع به ما از طریق کمیاب vpn محدود به شرکت GZ در محدودD / B / A می باشد.
۳-ارجاع به شما ( کاربر ) به معنای استفاده کاربر از سایت و خدمات سایت می باشد.
۴-ارائه و ارجاع خدمات به معنی تمامی خدمات موجود می باشد و فقط به یک نرم افزار و سیستم عامل مانند IPS یا تلفن همراه یا ویندوز محدود نمی شود.
۵-ارجاع به وب سایت به معنا های مختلفی می باشد و هر بخش از سایت مانند بخش کاربری و بخش پشتیبانی یا … متفاوت می باشد.
۶-ارجاع این کسب و کار به معنی یک کسب و کار با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین خدمات برای شما خواهد شد.
۷-ارجاع به “اختلاف” به معنای تضاد می باشد و هر گونه اقدام در شبه جرم، قرارداد و … موجب فسخ می شود یا در غیر این صورت، در حقوق صاحبان سهام و یا در قانون، یا هر ۸-گونه نقض ادعا، از جمله، بدون ۸-۸۸-محدودیت، هر ماده با توجه به معنا، اثر، اعتبار، عملکرد، فسخ، تفسیر یا اجرای این شرایط می باشد.
۹-ارجاع به “نقض” معنی نقض این شرایط به معنی نقص این شرایط است که در این شرایط کمیاب vpn حق دارد که سرویس شما را لغو کند.
ارجاع به “چرخه صدور صورت حساب” به منظور ایجاد صورت حساب و پرداخت یا تمدید توسط شما می باشد که موجب لغو یا تعلیق سرویس نشود.

توافق با شما

شرایط استفاده از خدمات

اگر میخواهید از خدمات ما استفاده کنید باید یک سری قوانین و ضوابط را رعایت کنید آنها را به دقت مطالعه کنید و به رعایت آنها بپردازید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید به قوانین کمیاب vpn مراجعه کنید.

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.