شلوغ ترین زمان برای جرم و جنایت سایبر

خرید آنلاین تعطیلات: شلوغ ترین زمان برای جرم و جنایت سایبر

هر فصل تعطیلات، مردم بیشتر راقب به خرید آنلاین هستند. این یک راه عالی برای جلوگیری از هرج و مرج از مراکز در دسامبر است. شما می توانید به راحتی در خانه بنشینید، جرعه جرعه اسپرسو بخورید و از هوای گرم لذت ببرید بدون اینکه در صف بایستید.

خرید آنلاین نیز یک راه خوب برای پیدا کردن هدیه است که واقعا منحصر به فرد و معنادار هست.

با هر روند اینترنتی، با این حال، خطرات حفظ حریم خصوصی وجود دارد.

یک مطالعه اخیر توسط مک آفی نشان می دهد که تقلب در کارت اعتباری و دیگر کلاهبرداری های آنلاین در طول فصل تعطیلات رایج است. این محیط مناسب برای مجرمان اینترنتی به انجام بدترین حالت خود است.

خرید آنلاین – خطرات چه هستند؟

این هفته زمان اوج برای خریداران آنلاین که می خواهند برای جلوگیری از هزینه تحویل عجله کنند. این مهم است که برخی از خطرات خاص از خرید آنلاین آگاه هستند.
تخفیف جعلی خرده فروشان

خریداران باید مواظب وب سایت های که ارائه ‘معاملات خاص برای محصولات مرسوم، مد روز و هدیه میکنند باشند. این سایت کمک سایبری کلاهبرداران برای بدست آوردن دسترسی به اطلاعات مالی شخصی افراد است. ممکن است مانند یک راه خوب برای صرفه جویی در پول نگاه کنید، اما این مهم است که زمانی که یک معامله بیش از حد خوب است درست باشد.

همچنین سایت های پیچیده تر که به عنوان قابل اعتماد الکترونیکی خرده فروشان در برخواهد داشت، وضعیتی وخیم در شماره کارت اعتباری با هیچ قصد از ارائه سفارش وجود دارد. این سایت های جعلی برای مدت زمان موقت راه اندازی، اما آنها می توانند آسیب بلند مدت به کسانی که آنها استفاده میکنند بزنند. تنها با یک معامله، مجرمان اینترنتی پشت این سایت می توانند دسترسی به یک عمر پس انداز شما را به دست بیاورند.
خریداران تلفن همراه در معرض خطر

در سال گذشته، تعداد خرید آنلاین از طریق دستگاه های تلفن همراه ۳۰۰ درصد افزایش یافته است. خریداران تلفن همراه به خصوص به برنامه های جعلی و یا نا امن، نرم افزارهای مخرب و سرقت اطلاعات شخصی آسیب پذیر است. آنها به احتمال زیاد به استفاده از شبکه های نا امن بسنده کرده اند.

خریداران تلفن همراه نیز اغلب فراموش میکنند به روز رسانی سیستم عامل دستگاه خود را انجام دهند. مرورگرها و سیستم قدیمی تر اهداف آسان برای هکرها می باشد. حتی خارج از تاریخ پلاگین مانند جاوا و ادوبی فلش می تواند یک پیوند ضعیف برای دسترسی هکرها باشد.

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *