محدودیت ها در سیستم عامل ویندوز

چگونه از بین بردن محدودیت ها در سیستم عامل ویندوز برای استفاده از سایت ها و خدمات خاص

اگر شما به صورت روزانه از VPN برای استفاده از سایت ها و خدمات خاص استفاده می کنید لازم به ذکر است که کمیاب vpn میتواند بهترین سرویس را با کیفیت و سرعت عالی در اختیار شما قرار دهد که با سیستم عامل های مختلف نیز سازگاری کامل دارد از جمله سازگار با ویندوز XP، ویندوز ۷، ویندوز ۸ و ویندوز ۱۰۰٫

همچنین لازم به ذکر است که سرویس های کمیاب vpn کاملا بدون قعطی می باشد و با کیفیت بالا و سرعت عالی در اختیار کاربران قرار داده خواهد شد تا به طور مثال زمانی که در مرورگر خود چند زبانه برای سایت ها و خدمات مختلف ایجاد کرده اید بدون هیچگونه افت سرعت بتوانید از سرویس خود استفاده کنید.

تنها یک راه برای آن وجود دارد …

راه اندازی مسیریابی استاتیک و VPN برای از بین بردن محدودیت های موجود

یکی از راه های از بین بردن محدودیت ها استفاده از VPN می باشد که با استفاده از این سرویس می توانید از سایت ها و خدمات خاص استفاده کنید و هیچگونه محدودیتی برای استفاده در فضای مجازی برای کاربران وجود نخواهد داشت همچنین با استفاده از SmartDNS نیز میتوانید از خدمات Netflix و یا Hulu بدون محدودیت ترافیک استفاده کنید.

۱٫از کلید های WIN + R استفاده کنید یک پنجره باز خواهد شد که در آن کلمه CMD را وارد کنید.

۲٫ در خط فرمان باز شده نوع نوع مسیر چاپ و مطبوعات خود را وارد کنید لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمات شما نیاز به استفاده از IPv4 دارید.

۳٫ سپس باید به یک قالب عددی IP به این صورت دست پیدا کنید ۱۹۲٫۱۶۸٫XX.XX.

۴٫ همچنین شما میتوانید برای مشاهده مشخصات خود پس از اتصال به سرویس VPN از سایت useipaddress.com استفاده کنید تا موقعیت مکانی و IP که به آن متصل شده اید را برای شما به نمایش در آورد همچنین میتوانید با استفاده از CMD پینگ سرویس خود را مشاهده کنید.

۵٫ مدت زمان ایجاد شده برای سرویس VPN را میتوانید با استفاده از مسیر اضافه destinationIP gatewayIP مشاهده نمایید که در نهایت باید به طور مثال به این صورت باشد ۱۴۸٫۲۵۱٫۱۲۸٫۲۳۷ ۱۹۲٫۱۶۸٫XX.XXX.

۶٫ در نهایت اجازه دهید تا سرویس VPN به بررسی دسترسی اینترنتی شما بپردازد و با اتصال به سرور های کمیاب vpn محدودیت ها را از بین ببرد تا شما به راحتی بتوانید از سایت ها و محتوای مورد علاقه خود لذت ببرید.

منبع:خرید vpn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *