Please wait...

مطالب وبلاگ

ناشناس باقی ماندن در زمان آنلاین بودن

چگونه ناشناس باقی ماندن در زمان آنلاین بودن

ظهور VPN ها
امنیت اینترنت اولویت هر سازمان اینترنتی، کسب و کار، و یا کاربر است از آنجا که تعداد جنایات و سرقت اطلاعات رشد تصاعدی دارد کاربران فضای مجازی به دنبال راهی برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات خود در فضای مجازی هستند برای این کار داشتن یک فایروال داخلی به سادگی کافی نیست و لازم به ذکر می باشد که تمامی اطلاعات باید به صورت رمزگذاری شده از کانال های سرور سرویس دهنده دادها را انتقال دهند.

شبکه های خصوصی مجازی، همچنین به عنوان VPN یک پورتال رمزگذاری شده می باشد که مشترکین میتوانند با خیال راحت از آنها استفاده کنند و به مشاهده محتوای مورد علاقه خود و انجام کسب و کار های خود بپردازند.

VPN چگونه کار میکند ؟

در واقع بسیار ساده است کاربران با استفاده از یک IP در خارج از کشور به صورت پروکسی IP خود را تغییر میدهند و از این طریق با یک تونل رمزگذاری شده که توسط سرویس دهندگان خرید vpn ارائه می شود ارتباط برقرار میکنند و شما میتوانید از این طریق به انجام کارهای خود به صورت خصوصی و بدون دخالت افراد دیگر بپردازید.

ناشناس باقی ماندن یکی از اصول مهم می باشد که همین امر باعث افزایش نگرانی کاربران و رشد تصاعدی جاسوسان اینترنتی شده است همین امر باعث می شود تا برخی از سایت ها برای اثبات هویت اصلی شخص مراجعه کننده مراحلی قرار دهد تا مطمئن شود فرد مراجعه کنند فرد اصلی می باشد از این روش ها معمولا در سایت های تجارت الکترونیک استفاده می شود.

شبکه های خصوصی مجازی بهترین راه برای اطمینان از حریم خصوصی آنلاین هستند از آنجایی که این شبکه ها دارای رمزگذاری بسیار قوی و قدرتمندی هستند مجرمان اینترنتی قادر به نفوذ به جلسه های آنلاین شما یا اطلاعات کارت اعتباری و داده های سازمانی نمی باشند.

کسانی که در مورد امنیت آنلاین جدی هستند به راحتی می توانید به یک شبکه خصوصی مجازی مراجعه کنند و در عرض چند دقیقه سرویس خود را تهیه کنند و از مرور اطلاعات به صورت امن و با کیفیت بالا برخوردار شوند و به مشاهده محتوای مورد علاقه خود بدون هیچ محدودیتی بپردازند.

منبع:خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 9 =