نمایندگی کمیاب vpn

در پست قبلی در مورد چرا از سرویس های VPN برای دستگاه های تلوزیون در کشور انگلستان استفاده میکنید ؟ به بحث و گفت و گو پرداختیم .

نمایندگی کمیاب vpn

کمیاب vpn به عنوان یک کمپانی بزرگ به دنبال توسعه و گسترش کسب و کار خود در سایر نقاط جهان است , مشترکین اکانت ها کمیاب vpn که قصد راه اندازی کسب و کار جدید را دارند می توانند از بخش بازاریابی کمیاب vpn استفاده کنند.برای این منظور کافی است با بخش نمایندگی فروش vpn تماس حاصل کنید.
کمیاب vpn فن آوری می باشد که به صورت امنیت آنلاین در مارکت فعالیت دارد.
کمیاب vpn با استفاده از پیش رفته ترین فن آوری ها و اضافه کردن افزونه های مختلف تجربه ای با امنیت بالا و سرعت عالی برای شما فراهم میکند.
پروتکل پیشرفته ترین داده تونل مانند PPTP، L2TP، SSTP، از OpenVPN و IKEv2
وجود بیش از ۵۰۰ سرور در ۱۴۱ کشور و ارائه ۸۰،۰۰۰+ IP
سفارشی و کاربر پسند بودن نرم افزار خرید vpn برای کاربران سیستم عامل های ویندوز، مک، IOS و آندروید
ویژگی های شگفت انگیز مانند رمزگذاری ۲۵۶ بیتی و IP اختصاصی، و حفاظت از حملات DDoS
پورت یک گیگابایتی سرور های VPN با ویژگی کند کننده بار ترافیکی دادها
API رایگان برای کمک به شما در حسابداری و شارژ هزینه ها
فروش یک راه حل جامع با ویژگی های نوآورانه و مطلوب
نمایندگان فروش ما با موفقیت یکپارچه در بزرگترین ISP ها، شرکت های آنتی ویروس، راه حل های امنیتی، راه حل های پهنای باند، برنامه ها و VoIPs در برنامه بسته VPN ما می باشد که برای آنها سود آور می باشد و در بازار مجازی قابل عرضه می باشد.
ادغام API :

نمایندگی کمیاب vpn
به عنوان نماینده فروش شما قادر به تغییر API می باشید و میتوانید به گونه ای که مورد نظرتان است به مشتریان خود خدمات ارائه دهید.
سریع ترین اتصال به سرور :
با وجود بیش از ۵۰۰ سرور در ۱۴۱ کشور شما میتوانید بهترین و با کیفیت ترین اتصال را داشته باشید.
XML برای کشورها و شهرها
ما با ارائه XML به شما میتوانیم اتصال کاربران به کشور های مورد علاقه خود را تجزیه و تحلیل کنیم و به شما در ساخت برنامه کاربردی خود کمک کنیم.
VPN نمایندگی : کمیاب vpn تمامی تلاش خود را برای ارائه امکانات جانبی و اضافی برای تبدیل درخواست کنندگان به مشتری برای شما انجام می دهد.
یکی از این نکات برجسته سفارشی سازی نرم افزار بر اساس نیاز کاربران می باشد که سطح فروش را بسیار افزایش داده است.
شماره گیر VPN در ویندوز :
یکی دیگر از ویژگی های سرویس ها شماره گیر بودن و ویژگی تک تونلی می باشد که هدف از این کار ارتباط سریع و انتخاب سرور مناسب می باشد.
شماره گیر VPN در Mac :
یکی دیگر از ویژگی های شماره گیر خرید vpn سازگاری آن با OS مک می باشد و سفارشی بودن این نرم افزار و محیط زیبا و کاربر پسند آن می باشد.
نام تجاری نرم افزار آندروید :
این نرم افزار شامل یک محیط ساده اما قدرتمند می باشد که شما میتوانید نام تجاری خود را در آن قرار دهید و آن را سفارشی سازی کنید.
نام تجاری برنامه iOS
سفارشی سازی و طراحی برنامه IOS شامل درخشش پشتیبانی از IKEv2 می باشد همچنین این برنامه به صورت خودکار سریعترین سرور و پروتکل موجود را نیز انتخاب می کند و شما قادر به استفاده از نام تجاری خود در آن هستید.
موفقیت نمایندگان فروش ما
از آنجایی که ما برنامه را به صورت خام و بدون برند تجاری به نمایندگان خود ارائه می دهیم و نام تجاری ما در سرویس ها پنهان می باشد می توانیم به گزینه های زیر اشاره ای داشته باشیم :
آنتی ویروس / فایروال
فایروال امنیتی به محافظت از محتوای ذخیره شده بر روی کامپیوتر شما می پردازد و آنتی ویروس نیز به کاربرانی که میخواهند به سیستم شما نفوذ کنند اجازه دسترسی نخواهد داد و در نتیجه سرویس های ارائه داده شده توسط ما از مجموعه های امنیتی اینترنت کامل بهره مند می باشد.
افزونه های مرورگر اینترنتی
اولین نکته تعاملی اتصالی آسان با استفاده از یک مرورگر اینترنت می باشد که بتوانید از آن در سیستم عامل های مختلف استفاده کنید.
محافظ تلفن همراه
یکی دیگر از ویژگی سرویس های ما محافظت از اطلاعات ذخیره شده و تضمین امنیت اطلاعات می باشد که نرم افزار ما به صورت خودکار در سیستم عامل های IOS موجود می باشد و به عنوان یک محافظ داخلی برای گوشی های هوشمند قرار داده شده است.

کمیاب vpn بهترین برنامه را به نمایندگان فروش خود ارائه میدهد:

نمایندگی کمیاب vpn
ما برای شما بهترین برنامه را به صورت White Label ارائه می دهیم تا شما بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید و این به آن دلیل است که ما هر روز سطح امنیتی و تکنولوژی های خود را ارتقا می دهیم و از این لحاظ سعی داریم نمایندگان فروش ما همیشه از رقبای خود پیش باشند
نوآوری های فنی
قیمت گذاری عمده فروشی پایین
آزادی برای شارژ
ویژگی های متعدد
بدون هیچ هزینه زیرساخت
مدیران اختصاصی
بدون لیبل اختصاصی از شرکت ما
پشتیبانی همیشه آنلاین برای شما

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.