نکاتی که تجارتتان را امن میکند

18آذر, 1395

نکاتی که تجارتتان را امن میکند

داشتن امنیت در تجارت یک مساله بسیار ضروری در عصر حاضر تلقی میشود. راههاى زیادى وجود دارد، و همچنین امور مربوط به مجرمان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی تجارت و هشیاری و شیوه های امنیتی مناسب هستند باید برای حفاظت از سرمایه گذاری کنید. به نظر میرسد که منابع زیادی وجود دارد که برای افرادی که نگران امنیت خانه است، اما اطلاعات زیادی در دسترس نیست و فعالیت تجاری در امنیت است. اگر می خواهید کارمندان شما محافظت کند و دارایی های شرکت، نکات زیر را دنبال کنید و آن را تا حد امکان امن نگه دارید.

محافظت از شناسه و کد keycard، یا سیستم های ورودی

کارمندان شما چگونه به محل کار خود دسترسی دارند؟ کسی که فقط از لحاظ فنی می تواند در راه رفتن به دفتر شما از بیرون؟ آسانترین راه برای توقف در پایه است که جنایتکاران به مشکل دسترسی به ساختمان ساده و گاه قفل و کلید به اندازه کافی نیست. سرمایه گذاری می دانند دسترسی به روش های مختلف در امان است. کد ساده keycard یا قفل را می توان برای کمک به مطمئن شوید که تنها حق دسترسی مردم به ساختمان است. اگر چیزی نیست که شما فکر می کنم در مورد بودجه، تنها با افزودن یک شناسه و رمز keycard یا سیستم به برخی از مناطق این اداره است. اطاق سرور مدیر، دفاتر، و سایر مناطق باید اهمیت محسوب می شود.

محافظت از خدمات آنلاین کسب و کارتان که عموم مردم با آن سر و کار دارند

مردی که برای مشاوره به دفتر شما مراجعه کرده در نظر بگیرید، آنها براى رسیدگى به مشکل شما با سیستم HVAC ساخته است. خوش لباس زن در سرسرا و خواهان صحبت با کارکنان در مورد یک محصول را به فروش مى شود. به نظر می رسد که قصه شان درست است، اما آیا واقعا میدانید که اینجا هستیم برای آن؟ خیلى راحت مى توان براى یک جنایت یا یک رقیب بیرحم برای دسترسی به مشاغل حساس ترین اطلاعات مربوط به طرح را به عنوان یک فروشنده یا repairman معصومند. نمى ترسید که خواستار شناسایى و یا یک خدمت نظام، مى تواند ما را نجات دهند؟

یک تیم کامل داشته باشید

سرویس های vpn می تواند کمک به شما encrypt اطلاعات و ارتباطات امن تر است، اما این فقط یک قسمت از یک طرح جامع امنیت سایبر است. کارمندان شما باید بتواند آن را توصیه کنند که بهترین روش برای حفظ اطلاعات شرکت شما در امان است. آنها باید بررسی کامپیوترها و سیستم ها برای آنتی مالور شما مانند اغلب، و نیز مایل به آموزش کارکنان شما در کامپیوتر استفاده ایمن هستند.

کارمندان با تجربه خود را در راس امور قرار دهید

اخیرا کسی از کارمندانتان از شما جدا شده اند؟ شما باید مطمئن شوید که آنها دیگر به اطلاعات حساس دسترسی داشته باشند، ایمیل های شرکت و ارتباطات و اطلاعات حیاتی است. اسامی رمز خود را تغییر دهید و آنها را حذف کرده و نام کاربر را از ورود به سیستم شما. همچنین مطمئن شوید که آیا از بین ببرد و یا کلیدهای keycards آنها ممکن است، و تغییر موازین امنیتی اندکی پس از رها می کنند.

منبع:خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *