چرا اسکایپ در برخی کشورها مسدود است؟

چرا اسکایپ در برخی کشورها مسدود است؟

 
زمانی که شما در خارج از کشور خودتان هستید برای صحبت و دیدن اقوام یا دوستان خود از چه وسیله ای استفاده می کنید؟
بهترین انتخاب قطعآ اسکایپ خواهد بود که با هزینه ای بسیار کم میتوانید با دیگران ارتباط صوتی و تصویری پیدا کنید.وقتی صحبت از تماس تصویری میشود ناخوداگاه نام اسکایپ در ذهن تداعی میشود زیرا همراه با این امکان شناخته و معرفی شده است.

با این حال، در برخی از کشورها اسکایپ مسدود شده است. اگر گزینه های مشابه نیز مسدود باشند این موضوع می تواند بسیار بغرنج باشد.کشورهایی مانند چین، سوریه، عمان، ترکیه و حتی مالزی در سراسر کشور خود اسکایپ را مسدود کرده اند. در حالی که بسیاری از آسیا، کارائیب، و شرق میانه از خدمات اسکایپ استفاده میکنند.

هر منطقه، تحت تاثیر انگیزه ها و سیاست هایی مختلف اسکایپ را مسدود کرده است.

مسدود کردن برای بسیاری سودآور خواهد بود. اسکایپ به عنوان ارائهدهنده تماس های ویدئویی رایگان از طریق اینترنت، باعث زیان مخابرات منطقه میشود که خدمات VoIP (صدا روی IP) را مانند اسکایپ ارائه میدهند اما با مبالغ هنگفت. متاسفانه در برخی کشورها مخابرات تنها مرجع رسمی ارتباطات است که تمام تصمیم گیری ها در مورد ارتباطات آنجا انجام میشود و به طبع با موضوعی مثل اسکایپ مخالفت میکنند و آنرا مسدود میکنند.

اسکایپ برنامه ای است که امکان ردیابی مخاطبان آن وجود ندارد، به همین دلیل برخی از کشورها مثل مصر به همین دلیل که نمیتوان آنرا ردیابی کرد اقدام به مسدود سازی اسکایپ میکنند.
در کشورهایی مانند امارات که دولت مبلغ زیادی از درآمد مخابرات خود دارد اجازه فعالیت به چنین اپلیکیشنی را نداد و برای حفظ سرمایه اندوزی خود، آنرا مسدود کرد.
با تمام این تفاسیر اگر شما در یکی از این مناطق باشید چه میکنید؟دور کردن محدودیت های اسکایپ با استفاده از خرید vpn !راحت ترین و امن ترین راه که میتوانید از آن بهره ببرید استفاده از vpn است. همه داده های آنلاین شما برای جلوگیری از شنود و جاسوسی رمزگزاری میشود و با خیال راحت به چت صوتی و تصویری خود بپردازید.
علاوه بر این هزینه های شما به طرز باورنکردنی کاهش میابد و میتوانید با استفاده از خدمات vpn ما که در ۴۶ کشور سرور اختصاصی دارد از اسکایپ استفاده کنید.همچنین میتوانید برای داشتن بهترین سرعت از یک سرور نزدیک به خود استفاده کنید. ساده ترین راه برای دور زدن تحریم ها دانلود vpn و استفاده از آن است. میتوانید این خدمات را بصورت حرفه ای از دریافت کنید.لیست کشورهایی که خدمات اسکایپ را مسدود کرده اند:در سراسر کشور(کلی):
گویان
کویت
لیبی
کره شمالی
عمان
قطر
سوریه
امارات متحده عربی

محدودیت منطقه ای(برخی مناطق):

بلیز-برزیل -کارائیب –  چین -کوبا -مصر –  ایران -اردن -مکزیک – میانمار -پاکستان -پاناما – سوریه -تونس – ویتنام -روسیه- ونزوئلا

از آنجا که قوانین این کشورها ممکن است تغییر کند در صورت اطلاع از آن با نوشتن و ارسال گزارش، ما را یاری کنید.

منبع: خرید vpn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *