Please wait...

? Are VPNs Legal

Exemple

آیا VPN ها قانونی هستند ؟

? Are VPNs Legal

در پست قبلی در مورد how to hide your public ip address به بحث و گفت و گو پرداختیم .

بله در واقع میتوان گفت استفاده از سرویس های VPN به استثنا چندین کشور (عربستان سعودی، کره شمالی، ایران و دیگران) قانونی می باشد.

البته سرویس های VPN تنها تا زمانی قانونی می باشد که با استفاده از آنها به انجام امور غیر قانونی که در زیر به آن اشاره شده نپردازید :

  • دسترسی به پورنوگرافی کودکان
  • گسترش ویروس ها در فضای مجازی
  • هک ایمیل یا حساب های کاربری
  • استفاده از ایمیل یا سایر ابزارهای اسپم
  • هر چیزی که مربوط به سرقت، تقلب یا کلاهبرداری می باشد

 

? Are VPNs Legal

میتوان گفت سرویس های VPN در اکثر کشور ها در سطح جهان قانونی می باشد و به طور کلی قانون به مجازات کسانی که از سرویس های VPN استفاده میکنند نمی پردازد.این سرویس های تنها به تغییر IP شما در فضای مجازی میپردازند و شما میتوانید از این طریق امنیت خود را در فضای مجازی افزایش دهید.

در واقع بسیاری از شرکت های بزرگ در جهان از سرویس های VPN استفاده میکنند حتما سوال شما این است که چه نیازی به استفاده از وی پی ان است ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با استفاده از سرویس های VPN امنیت کسب و کار افراد یا اطلاعات شخصی آنها در فضای مجازی کاملا حفظ خواهد شد.

با این حال استفاده از سرویس های VPN امری اختیاری می باشد و از لحاظ قانونی برای کاربران هیچ مانعی نخواهد داشت البته تا زمانی که از آن استفاده غیر قانونی نداشته باشند.

معنی آن چیست ؟ در واقع شما نمیتوانید از سرویس های VPN برای امور غیرقانونی استفاده کنید زیرا در این صورت شما محکوم به مجازات و زندان خواهید شد.

چه نوع فعالیت هایی غیرقانونی است ؟

? Are VPNs Legal

به این نکته نیز توجه داشته باشید که ما نمیگوییم که کاربران ما به انجام کارهای غیرمجازی میپردازند اما وظیفه ما این است که قبل از شروع فعالیت کاربر این نکات را به آنها متذکر شویم.

بنابراین نکاتی که در زیر ارائه شده است برای استفاده از VPN ها غیرقانونی می باشد:

  • دسترسی به پورنوگرافی کودکان
  • تلاش برای گسترش ویروس ها در فضای مجازی
  • هک ایمیل یا حساب های کاربری
  • استفاده از ایمیل یا سایر ابزارهای اسپم
  • هر چیزی که مربوط به سرقت، تقلب یا کلاهبرداری می باشد

به طور کلی میتوان گفت سرویس دهنده های VPN شما را برای استفاده از آنها تشویق میکند اما این نکته را در نظر داشته باشید که این سرویس ها تنها برای محافظت از اطلاعات شخصی افراد و هویت آنها می باشد.

البته لازم به ذکر است که تنها سرویس های VPN که از این نکات برخوردار نیستند سرویس های رایگان هستند که برای استفاده کاربران پیشنهاد نخواهد شد.

لازم به ذکر است که همه کشور ها به استفاده VPN به صورت قانونی نگاه نمیکنند.

در حالی که کشور هایی وجود دارند که به استفاده از سرویس های VPN به صورت قانونی میپردازند تعدای از کشور ها نیز استفاده از این سرویس ها را غیرقانونی میدانند و افرادی که از آن استفاده میکنند را مجازات خواهند کرد.

به عنوان مثال تابستان امسال کشور عربستان سعودی قانونی برای کاربران فضای مجازی قرار داده است که هر یک از افراد که به استفاده از وی پی ان میپردازند جریمه ای به قیمت ۵۴۵،۰۰۰ دلار را پرداخت خواهند کرد.

استفاده از سرویس های وی پی ان در این کشور بسیار زیاد بوده زیرا سانسور ها و محدودیت های فضای مجازی برای کاربران به گونه ای می باشد که برای دسترسی به محتوای مورد نظر خود باید از سرویس های VPN استفاده کنند.

لازم به ذکر است که در چنین وضعیتی شما باید به این نکته توجه داشته باشید که از یک سرویس VPN قابل اعتماد استفاده کنید زیرا در غیر این صورت اگر اطلاعات استفاده از سرویس VPN شما در دسترس مقامات کشوری قرار گیرد باید هزینه جریمه را پرداخت نمایید.

یکی دیگر از کشور هایی که استفاده از سرویس های VPN را ممنوع کرده است کشور ایران است و مهم نیست که شهروند نیازمند به اطلاعات سانسور شده می باشد و یا به دیدن آن احتیاج دارد.

بنابراین اگر به خاطر دارید در بالا درباره سرویس های وی پی ان رایگان به شما گفته شد که از آنها استفاده نکنید و دلیل آن این است که این سرویس ها دارای امنیت بالا نمی باشد و کاربران با استفاده از آنها اطلاعات شخصی خود را به خطر خواهند انداخت و حضور آنها در فضای مجازی به هیچ عنوان ناشناس نخواهد بود.

لذت بردن از آزادی کامل آنلاین

? Are VPNs Legal

آیا شما میخواهید از سرویس هایی مانند آمازون یا Hulu استفاده کنید ؟ با استفاده از سرویس های ما میتوانید به صورت کامل به این سرویس های دسترسی نامحدود داشته باشید!

بافر VPN

اگر میخواهید بیشتر درباره سرویس های VPN ما اطلاعات کسب کنید و یا اینکه سوالاتی دارید که به آنها پاسخ داده نشده می توانید به پشتیبانی شبانه روزی و ۲۴ ساعته ما مراجعه کنید.

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.