Please wait...

مطالب وبلاگ

DNS هوشمند بر روی روتر

همانطور که میدانید مدل های مختلفی از روتر ها وجود دارد و این امکان وجود ندارد که ما تمامی آموزش های روتر های مختلف را برای شما قرار دهیم اما نگران نباشید در اینجا به صورتی آموزش داده شده است که شما بتوانید از تنظیمات DNS هوشمند بر روی روتر خود به راحتی استفاده نمایید.

چگونه راه اندازی DNS هوشمند بر روی روتر

اول از همه مطمئن شوید که تنظیمات را به درستی انجام داده اید و برای انجام تنظیمات میتوانید نام روتر خود را در اینجا جستجو کنید اگر نام مورد نظر در لیست موجود نبود به پشتیبانی اعلام کنید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنید.

برای استفاده مستقیم روتر از ISP چه کنم ؟

اگر میخواهید به صورت مستقیم از ISP استفاده کنید باید DNS های خود را به صورت کامل به DNS های سرور های هوشمند ما تغییر دهید اما لازم به ذکر است که قبل از انجام این کار IP خود را در پایگاه داده ما به روز رسانی کنید و سپس ادامه تنظیمات را انجام دهید.

روتر باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟

مطمئن شوید که منوی روتر شما از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند و برای راه اندازی DNS هوشمند با پشتیبانی روتر تماس حاصل کنید سپس دستور العمل های ما را به صورت گام به گام انجام دهید و البته لازم به ذکر است که اگر از اتصال وی پی ان بر روی روتر خود استفاده کنید ما قادر به تنظیم و دسترسی به DNS های شما هستیم و میتوانیم عملیات تنظیمات از راه دور را برای سرویس شما انجام دهیم.

پس از آن انجام تغییرات، لطفا مطمئن شوید که آدرس IP خود را در پایگاه داده ما به روز رسانی کرده اید از این پس، تمام دستگاه هایی که در خانه شما به شبکه Wi-Fi متصل هستند قادر به استفاده از DNS هوشمند می باشند.

منبع: خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 11 =