Logless, دانش صفر DNS

کمیاب vpn قادر است سرویس خود را بر روی هر سروری با DNS اجرا کند

بدون اشخاص ثالث
بدون بررسی اطلاعات و فعالیت های شما
بدون مسدود کردن DNS
با رمزگذاری بسیار عالی ۲۵۶ بیتی
ترافیک DNS شما کسب و کار شماست و باید از آن محافظت کنید.

DNS توضیح داده شده

این فیلم نشان دهنده این است که چطور اطلاعات خصوصی شما توسط DNS در معرض خطر قرار می گیرد و اینکه چگونه کمیاب vpn فضایی امن و محافظت شده و خصوصی را در فضای مجازی برای شما بوجود می آورد

DNS چیست ؟

هر وب سایت در اینترنت توسط یک رشته از اعداد به نام آدرس IP مشخص شده، و آدرس IP هر سایت دارای URL مربوطه است که آسان تر برای انسان به یاد داشته شود. دی ان اس و یا سیستم نام دامنه، این است که چگونه دستگاه ترجمه نشانی اینترنتی را برای انسان انجام دهد تا بتواند بر روی گزینه مورد نظر خود کلیک کند و از آن استفاده نماید.

کمیاب vpn یک سرویس VPN با DNS خصوصی است. بر خلاف دیگر خدمات VPN، هر زمان که شما از طریق کمیاب vpn متصل، می شوید فعالیت های شما با DNS و با همان رمزنگاری و پروتکل تونل پوشش داده می شود و زمانی که VPN بر روی سرور ها اجرا می شود به حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی شما می پردازد.

بخش سوم

بسیاری از ارائه دهندگان VPN به استفاده از DNS شخصی می پردازند و همین امر باعث می شود فقط امر تونل زنی و عبور از محدودیت ها انجام شود و بخش سوم یعنی حفظ حریم شخصی و خصوصی شما نادیده گرفته خواهد شد.
کمیاب vpn بر روی هر سرور و DNS قابل اجرا می باشد بنابراین حتی در مکان های نا امن مانند فرودگاه ها، کافه ها، و دیگر نقاط مهم که دارای وای فای عمومی هستند درخواست های DNS شما همیشه حفاظت شده و امن می باشد.
Logless, دانش صفر DNS
استفاده از DNS شخصی بر روی سرور ها باعث می شود که ترافیک و اطلاعات مرور شده شما قابل مشاهده و کنترل باشد و هر شخصی با دسترسی به سرور میتواند با استفاده از DNS ها اطلاعات شخصی و مرور شده شما را کنترل کند.
کمیاب vpn ساخته شده در DNS صفر دانش می باشد به این معنی که اطلاعات شخصی شما بر روی سرور ها ذخیره نخواهد شد و هرگز قابل شناسایی نمی باشد.

رمزگذاری ۲۵۶ بیتی DNS ها

از آنجایی که کمیاب vpn تمامی خدمات خود را رمزگذاری میکند تمام ترافیک کاربران از جمله DNS با آخرین تکنولوژی رمزگذاری خواهد شد و از حملات و دستکاری افراد دیگر دور خواهد ماند.

نبود مسدود سازی DNS ها و یا فیلترینگ آنها

از آنجایی که DNS های شخصی یا شخص ثالث محافظت شده نمی باشد در برابر حملات دیگر DNS ها مقاومتی نخواهد کرد و با ساده ترین روش دولت ها و سازمان های مشترک میتوانند به محتوای شما دسترسی پیدا کنند.
درخواست های DNS توسط کمیاب vpn رمزگذاری می شود و از هرگونه فیلتر , سانسور , فیشینگ و یا دستکاری جلوگیری خواهد کرد و پاسخ سریعی به درخواست ها خواهد داد و هرگز تونل کردن VPN را قطع یا متوقف نخواهد کرد. 

دریافت VPN با DNS خود
به صورت رایگان و بدون ریسک.

ارائه خدمات عالی و اعتماد سازی برای کاربران
بازگشت وجه پرداختی تا ۳۰ روز در صورت نارضایتی کاربران
هیچ سوالی از سوی ما بی پاسخ نخواهد ماند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *