Please wait...

how to hide your public ip address

Exemple

وجود مشکل در آدرس های IP عمومی

how to hide your public ip address

در پست قبلی در مورد vpn error به بحث و گفت و گو پرداختیم .

اگر امکان این امر نباشد که IP شما از دید عموم مخفی شود فعالیت های شما در فضای مجازی و محیط اینترنت بسیار دشوار و سخت خواهد شد.

متاسفانه با توجه به فعالیت های اینترنتی و از لحاظ فنی و ارتباطات آدرس آی پی شما در شبکه پنهان نگه داشته نخواهد شد و هنوز افراد قادر به استفاده از این ویژگی نخواهند بود.

با این وجود میتوان گفت در بعضی موارد ممکن است بتوانید آی پی آدرس خود را در فضای مجازی پنهان سازی نمایید و این امر به دو صورت مختلف صورت میگیرد که در نوع اول شما با استفاده از سرور های پروکسی به انجام این کار میپردازید و در نوع دوم با استفاده از شبکه خصوصی مجازی یا خرید vpn میتوانید به مخفی سازی IP خود بپردازید.

استفاده از سرور های پروکسی برای ناشناس بودن در فضای مجازی

how to hide your public ip address

سرور پروکسی ناشناس نوع خاصی از سرور است که به عنوان واسطه بین شبکه خانگی و سایر نقاط اینترنت عمل می کند.یک سرور پروکسی ناشناس درخواست اطلاعات مربوط به اینترنت را از طرف شما انجام می دهد و به جای آن از آدرس IP خود استفاده می کند.کامپیوتر شما به طور غیر مستقیم از طریق سرور پروکسی به وب سایت ها دسترسی پیدا می کند. به این ترتیب، وب سایت ها آدرس IP پروکسی را مشاهده می کنند، نه آدرس IP اصلی شما

با استفاده از سرور پروکسی ناشناس، نیاز به یک پیکربندی ساده از مرورگر وب یا سایر نرم افزارهای سرویس گیرنده اینترنت که از پروکسی پشتیبانی می کند دارید و نیازی به استفاده از تنظیمات پیچیده نمی باشد.

پروکسی ها با ترکیبی از آدرس IP و شماره پورت TCP شناسایی می شوند.

در فضای مجازی تعداد زیادی از سرور های پروکسی وجود دارد که برای استفاده کاربران اینترنتی باز می باشد اما لازم به ذکر است که این سرویس ها دارای مشکلاتی مانند محدودیت پهنای باند و یا سرعت و امنیت در اکانت ها می باشد و همچنین ممکن است با استفاده از این سرویس ها از اطلاعات شما سو استفاده شود و به همین دلیل استفاده از این سرویس ها به کاربران پیشنهاد نمی شود.در واقع استفاده از این سرویس ها تنها برای کار های کوتاه مدت و مرور ساده اینترنتی مناسب می باشد.

همچنین مراجعه کنید: سرورهای نامحدود پروکسی وب رایگان و از کجا دانلود رایگان پروکسی سرور لیست آنلاین رایگان

استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی

how to hide your public ip address

ارائه دهندگان خدمات آنلاین سرویس های VPN به کاربران خود یک آدرس IP متفاوت از آدرس IP عمومی آنها ارائه میکند و شما پس از وارد کردن مشخصات سرور و مشخصات کاربری خود و اتصال به سرویس خرید vpn به یکی از کشور های متفاوت متصل می شوید و لازم به ذکر است که تا زمانی که به سرور های شبکه خصوصی مجازی متصل هستید اتصال شما کاملا امن و با کیفیت خواهد بود و هیچ یک از افراد از جمله هکر ها و سارقان اطلاعات نمیتوانند به مشاهده اطلاعات مرور شده شما بپردازند.در واقع امنیت کاربران به گونه ای تضمین می شود که تمامی اطلاعات افراد به صورت کامل رمزگذاری خواهد شد.

ابزارهای مرتبط برای افزایش امنیت حریم خصوصی اینترنت

how to hide your public ip address

به طور کلی میتوان گفت چندین ابزار از پروکسی های ناشناس پشتیبانی میکند به عنوان مثال افزونه فایرفاکس به نام switchproxy از تعریف مجموعه ای از سرورهای پروکسی از مرورگر وب پشتیبانی می کند و به طور خودکار ارتباط کاربر را با سرور اصلی ایجاد خواهد کرد. همچنین میتوان گفت این ابزار به شما کمک میکند که به سادگی به سرور اصلی متصل شوید و نیازی به هیچگونه پیکربندی اضافی نخواهد داشت.به طور کلی میتوان گفت مخفی سازی IP امنیت حریم شخصی شما را در فضای مجازی افزایش میدهد البته رویکرد های دیگری نیز مانند حذف کوکی ها و انجام تنظیمات فایروال ها نیز برای افزایش امنیت کاربران فضای مجازی وجود دارد.

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.

CLOSE
CLOSE