how to protect your online privacy

03آبان, 1396

در پست قبلی به موضوعhow dns leak can affect you اشاره کردیم و در این پست موضوع جدیدی را با شما در میان خواهیم گذاشت.
خرید vpn

یکی از موضوعاتی که به شدت در فضای مجازی نقض می شود حق استفاده از حریم شخصی کاربران اینترنتی است.حفظ حریم خصوصی یک حق جهانی است. با این حال، مردم به دلیل فعالیت هکر ها و مهاجمان آنلاین اغلب از این حق برخوردار نیستند.بنابراین لازم به ذکر است که مردم خود را برای این امر سرزنش میکنند و نمیدانند که چگونه این مشکل را برطرف نمایند همین امر باعث می شود که هکر ها یا سارقان اطلاعات کاربران را در فضای مجازی تهدید کنند و این موضوعات در ستون وبلاگ ها و وب سایت ها نوشته می شود.

در این جا سوال پیش می آید که تهدید برای کاربران چه کسانی می باشد.لازم به ذکر است که تهدید های ترافیک و ردیاب های هویتی باعث می شود حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی تهدید شود.این موضوع حتی از شبکه های اجتماعی یا سازمان های دولتی نیز برای کاربران اتفاق خواهد افتاد و هکر ها و سارقان اطلاعات حتی از این طریق نیز وارد عمل خواهند شد.هنگامی که هویت شما در اینترنت به خطر بیافتد، هر کسی می تواند از آن استفاده کند تا زندگی خود را با تغییر جزئیات بانکداری و سایر اطلاعات حساس شما به حالت عادی برگرداند و شما با استفاده از سرویس های خرید vpn کریو میتوانید این مشکل را به راحتی حل نمایید.

حفاظت از حریم خصوصی آنلاین

استفاده از سرویس VPN

از آنجا که اکثر ترافیک و هویت شما از آدرس IP شما برای پیدا کردن موقعیت مکانی مشخص می شود باید راه حلی برای مخفی سازی هویت خود داشته باشید تا از دست هکر ها و سارقان اطلاعات رهایی پیدا کنید. با استفاده از vpn به راحتی هر چه تمام تر می توانید این کار را انجام دهید همچنین لازم نیست هیچ کاری از نظر فنی انجام دهید. سرویس دهندگان سرویس خرید vpn با استفاده از یکی از سرورهای خود به اینترنت متصل می شوند و تمام ترافیک بین سیستم شما و اینترنت در این اتصال رمزگذاری کامل می شود.این به طور موثر بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند فعالیت اینترنت شما را نظارت کند و هیچ کس نمی تواند مکان یا هویت شما را پیدا کند و دلیل این امر هم در آن است که آی پی شما برای شخص هکر قابل مشاهده نیست و آی پی سرور مورد حمله قرار میگیرد که با داشتن برترین و قوی ترین سیستم ها با هرگونه حمله ای به راحتی مقابله میکند.

از آخرین نسخه ضد ویروس / ضد تروجان استفاده کنید

خرید VPN وی پی ان | خرید کریو -خرید فیلتر شکن :کمیاب VPN

اگر چه VPN ها می توانند به شما در برابر حملات آنلاین کمک کنند اما تا زمانی که سیستم شما توسط نرم افزار مخرب یا ویروس مورد حمله قرار گرفته است آنها نمی توانند از هویت و داده های شما محافظت کنند قبل از راه اندازی یک سرویس خرید vpn اولین خط دفاعی شما ضد ویروس شماست. اطمینان از داشتن آخرین نسخه آنتی ویروس شما یک گام مهم در حفاظت از حریم شخصی شما می باشد زیرا توسعه دهندگان اغلب به روز رسانی ها را با اطلاعات مربوط به بدافزارها و ویروس های جدید منتشر می کنند.

اطمینان حاصل کنید که از سایت های ایمن خرید میکنید

ساده ترین راه برای یک هکر استفاده از اطلاعات شما در زمان خرید اینترنتی توسط شما از یک سایت می باشد.هکر ها هنگامی که شما میخواهید با سیستم ارتباط برقرار کنید ارتباط شما را قطع میکنند و از اطلاعات شما سوء استفاده میکنند پس قبل از خرید اینترنتی باید به این نکته توجه داشته باشید که سایت مورد اعتماد باشد و و از نظر امنیتی دارای مشکلی نباشد.در هنگام خرید اینترنتی شما اطلاعات را وارد میکنید و این اطلاعات توسط هکر و سارق اطلاعات ذخیره خواهد شد.یکی از ویژگی وب سایت های مورد اعتماد این است که از پروتکل HTTPS استفاده کند و همین امر نشان دهنده این است که یک وب سایت مناسب برای خرید می باشد و به راحتی نمیتواند توسط هکر ها تهدید یا تخریب شود.

کوکی ها را حذف کنید

کوکی ها و کدهای کوچک و فایل های ضمیمه شده به سیستم شما توسط وب سایت ها ذخیره سازی خواهند شد و بهترین راه حل برای جلوگیری از این اقدام ها حذف دوره ای کوکی ها و اطلاعات توسط کاربر می باشد تا از این طریق تهدیدی برای کاربر بوجود آورده نشود.

قدرت رمزعبور

این روش یکی از اساسی ترین روش ها برای شما می باشد و شما با استفاده از این روش میتوانید از این امر که مهاجمان یا سارقان اطلاعات رمزعبور شما را حدس بزنند یا اینکه به حسابهای شما دسترسی پیدا کنند و اطلاعات درون آنها را بدست آورند جلوگیری نمایید.

نتیجه

خرید VPN وی پی ان | خرید کریو -خرید فیلتر شکن :کمیاب VPN

نیاز به حفاظت از حریم خصوصی آنلاین بسیار دارای اهمیت می باشد زیرا تعداد حملات هویتی به طور پیوسته افزایش یافته است. با حملاتی مانند حمله اشلی مددسون واضح است که هنگام استفاده از اینترنت باید مراقب باشید. آگاهی از اولین گام در محافظت از حریم خصوصی شما در اینترنت است و ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا از آن استفاده کنید.

همین حال برای حفظ حریم خصوصی خود با تهیه سرویس خرید vpn کار خود را شروع کنید !

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *