Please wait...

مطالب وبلاگ

IP منطقه جغرافیایی

IP منطقه جغرافیایی چقدر دقیق است؟

والدو کجاست؟ شما میتوانید به راحتی او را پیدا کنید اگر با شما ارتباط آنلاین برقرار کند.

از طریق یک ابزار اینترنت ساده، شما به طور کلی می توانید با کسی که نیاز به برقرار کردن ارتباط با آن دارید در ارتباط باشید و میتوانید نشانی محل سکونت فرد را نیز پیدا کنید ولی به صورت کلی و نه به طور کامل و جزء به جز ء

شما میتوانید با استفاده از یک ایده خوب در سمت راست سایت گزینه ای قرار دهید که هر فرد با مشاهده جزئیات آن مشخصات خود ( نام و نشانی آدرس ) را مشاهده کند همچنین این به معنی نقض حریم خصوصی شما نمی باشد و فقط برای نشان دادن اطلاعات به شماست.

مرتب کردن از صفر.

هنگامی که به وب سایت whatismyIPaddress.com مراجعه کنید مشاهده میکنید که IP شما به راحتی قابل مشاهده است و شاید برایتان جای تعجب باشد که دیگر اطلاعات شما را نیز نشان می دهد مانند :

  • کشور
  • منطقه
  • شهر
  • کد پستی
  • طول و عرض جغرافیایی

ایست! از کجا آمده است؟ این موضوع از خدمات منطقه جغرافیایی است که برای مناطق مختلف قرار داده شده است و این موضوع به IP آدرس شما بستگی دارد که در همه جا قابل شناسایی می باشد .

شما میتوانید برای مخفی کردن محل استقرار و هویت واقعی خود IP خود را تغییر دهید که این کار به سادگی توسط سرویس های خرید vpn قابل اجرا می باشد.

معمولا پس از ارائه تمامی مشخصات ذکر شده منطقه محل سکونت شما نمایش داده می شود اما نه به صورت دقیق بلکه پنج یا شش مایل دور تر از محل استقرار شما

این مقاله برای جغرافیا یابی نوشته شده است و در واقع اگر شما به صفحه مخفی کردن IP خود در سایت کمیاب vpn مراجعه کنید میتوانید به راحتی مشخصات خود را تغییر دهید.

با این حال باز هم مکان نشان داده شده دقیق نمی باشد و معمولا یک کاربر برای ارسال یک ایمیل یا انجام کار های خود کامپیوتری را در نقطه ای قرار میدهد و از آن استفاده می کند و ردیابی آن در برخی شرایط ممکن نمی باشد .

گزارشات ارائه شده توسط شرکت ها:

  • دقت در نامگذاری شهرستان از یک آدرس IP بین ۵۰٪ -۸۰٪ متفاوت است.
  • تعیین ملت یک کاربر اینترنت ۹۵٪ -۹۹٪ درصد دقیق می باشد به دلیل اینکه با IP اختصاصی ثبت شده اند.
  • تعیین مکان فیزیکی از کاربر، به یک شهرستان و یا کد پستی، سخت تر و کمتر دقیق می باشد.

منبع:خرید vpn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =