Please wait...

مطالب وبلاگ

VPN Error 619 – چرا این اتفاق می افتد و چه کاری می توانید انجام دهید

یکی از رایج ترین مواردی که هنگام کار با یک شبکه خصوصی مجازی مبتنی بر مایکروسافت دیده می شود خطای VPN 619 است این خطا زمانی رخ میدهد که اتصال به سرویس از راه دور برقرار نخواهد شد و یا مشکل اتصال مربوط به پورت سرویس VPN می باشد.

ارور 619 vpn,ارور 809 vpn

خطای ۶۱۹ VPN چیست ؟

این مسئله زمانی رخ می دهد که میخواهید برای اتصال به یک سرور VPN تلاش کنید.

این خطا زمانی رخ میدهد که کاربر VPN نام کاربری و رمز عبور خود را وارد میکند سپس چند ثانیه بعد با ارور ۶۱۹ مواجه خواهد شد.

ممکن است تعداد زیادی از کاربرانی که از VPN استفاده میکنند با این خطا مواجه شوند اما لازم به ذکر است که این خطا بیشتر برای کاربران سرویس PPTP – Point to Point Tunneling رخ میدهد.

راه حل برطرف کردن خطای ۶۱۹ چیست ؟

برای حل مشکلاتی که باعث بوجود آمدن این خطا میشود از راه حل های زیر استفاده کنید :

در اینجا لازم به ذکر است که مطمئن شوید اگر از دو سرویس VPN استفاده میکنید این دو با یکدیگر اجرا نشده باشند و یا اینکه در Task Manager ویندوز خود برنامه ها را چک کنید و در صورت امکان سیستم خود را یک بار راه اندازی مجدد کنید و سپس سرویس VPN را فعال سازی کنید و دوباره تست نمایید.
فایروال ها و برنامه های آنتی ویروس ممکن است در حال اجرا باشند که دسترسی به پورت های VPN را مسدود کنند. به طور موقت اینها را برای رفع مشکل غیرفعال کنید.
سعی کنید تنظیمات و اجرا سرویس VPN را از روی مراحل نصب آن که در سایت موجود می باشد راه اندازی کنید و یا اینکه در صورت بروز هرگونه مشکل یا داشتن سوال با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید.لازم به ذکر است که شما باید این تنظیمات را هر بار مجدد بررسی کنید تا به مشکل برخورد نکنید و در صورت بروز مشکل به راحتی آن را حل کنید

کد خطا مربوط به VPN

چندین نوع خطا نیز وجود دارد که میتواند اتفاق بیوفتد و مشابه به خطای ۶۱۹ VPN خواهد بود :

“بروز خطای احراز هویت داخلی” ( خطای ۶۴۵ )

خطای ۶۴۵: برای سیستم عامل ویندوز XP رخ میدهد و معمولا برای زمانی است که سیستم نام کاربری و رمزعبور شما را تایید نمیکند.

معمولا این خطا زمانی رخ میدهد که کاربر رمزعبور خود را به اشتباه وارد نماید و یا اینکه رمز عبور کاربر در سرور اصلی اشتباه وارد شده باشد.

خطا ۸۰۰: اتصال VPN را نمی توان برقرار کرد. سرور VPN ممکن است غیر قابل دسترس باشد، یا ممکن است پارامترهای امنیتی برای ارتباط مناسب پیکربندی نشده باشد.

خطای VPN 800 نشان می دهد که سرویس گیرنده قادر به رسیدن به اتصال به VPN بر روی شبکه نیست. در مقابل، خطا ۶۱۹ تنها زمانی رخ می دهد که مشتری به سرور وصل می شود و تلاش می کند تا فرایند اتصال را تکمیل کند اما این فرایند تکمیل نخواهد شد. کاربران می توانند این خطا معمولا زمانی رخ میدهد که کاربر آدرس سرور را به صورت اشتباه و نامعتبر وارد کرده باشد.

خطا ۸۰۹: اتصال شبکه بین رایانه شما و سرور وی پی ان نمی تواند ایجاد شود زیرا سرور راه دور پاسخ نمی دهد”

اگر بیش از حد به خطای ۸۰۹ برخورد کردید و یا اینکه این خطا باعث شد نتوانید از سرویس خود استفاده کنید به پشتیبانی اطلاع دهید تا مشکل شما را سریعا برطرف کند.

اگر می خواهید به پیام رسان تلگرام دسترسی داشته باشید اگر قصد استفاده از تویتر ,فیسبوک و یوتیوب را دارید همین الان برای خرید vpn دست به کار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =