Please wait...

Why Use a VPN for Now TV When You’re from the UK

Exemple

در پست قبلی در مورد اهمیت قوانین بازپرداخت به بحث و گفت و گو پرداختیم .

چرا از سرویس های VPN برای دستگاه های تلوزیون در کشور انگلستان استفاده میکنید ؟

خرید vpn

ممکن است فکر کنید که به سرویس های VPN برای تلوزیون نیازی ندارید اما این موضوع زمانی برای شما مشخص می شود که خارج از کشور هستید و اینجاست که سوال برایتان پیش خواهد آمد که باید چه کاری انجام دهید ؟

با استفاده از سرویس VPN میتوانید به تماشای برنامه های مورد نظر خود بپردازید و جا به جایی شما باعث نمی شود که محدودیتی برای شما ایجاد شود.

به علاوه اگر از سایت ما برای تهیه سرویس های VPN استفاده کنید میتوانید از پهنای باند نامحدود و رمزگذاری ۲۵۶ بیتی استفاده کنید.

خدمات سرویس های VPN

خرید vpn

ضمانت بازگشت وجه به کاربر به مدت ۳۰ روز

به طور مثال میتوان گفت یکی از شبکه های پر طرفدار B2C می باشد که در کشور انگلستان دارای هیچگونه محدودیتی نمی باشد و شاید در اینجا بگویید که هیچ نیازی به سرویس های VPN ندارید بله جواب شما کاملا درست است اما اگر میخواهید به تمامی شبکه های به صورت بدون محدودیت دسترسی داشته باشید باید از سرویس های VPN استفاده کنید.
ممکن است بگویید که میخواهید برای سفر و تعطیلات به کشوری دیگر سفر کنید و سفری طولانی را در پیش دارید و همچنین شما قطعا میخواهید در محل سکونت خودتان به تماشای برنامه های مورد نظر خود بپردازید درسته ؟

متاسفانه شما نمیتوانید به انجام چنین کاری بپردازید به دلیل اینکه برنامه های تلوزیون انگلستان محدود شده می باشد و شما تنها در این کشور میتوانید به مشاهده آنها بپردازید.

در اینجا تنها راهی که برای شما باقی می ماند ترک آن کشور به مقصد انگلستان می باشد و این خوشایند ترین حالت ممکن می باشد.

اما در اینجا برای شما کاربران گرامی یک راه حل وجود دارد و آن نیز استفاده از سرویس های VPN است به صورتی که شما میتوانید در کشور مورد نظری که در آن اقامت دارید به یکی از سرور های کشور انگلستان وصل شده و از دیدن برنامه های مورد نظر خود لذت ببرید.

nowtv_02

  • بنابراین شما میتوانید در هتل محل اقامت خود نیز به تماشای برنامه مورد علاقه خود بپردازید و مهم نیست که شما در کجای جهان قرار دارید.
  • البته یک سرویس VPN میتواند برای شما کارهای بیشتری انجام دهد.
  • سرویس های VPN اطلاعات شما را در زمان استفاده از TV امن خواهد کرد

حالا که متوجه این امر شدید که چرا باید برای مشاهده برنامه های مورد نظر خود از سرویس های VPN استفاده کنید به این امر رسیده اید که چرا باید همیشه و به صورت مداوم از این سرویس ها استفاده کنید.

همانطور که عنوان کردیم شما باید از سرویس های VPN برای ایمن سازی خود در فضای مجازی استفاده کنید و زمانی که شما از تلوزیون استفاده میکنید افراد دیگر به نوعی به اطلاعات شما دسترسی خواهند داشت و برای امن کردن اتصال خود باید از سرویس های VPN استفاده کنید.

ممکن است این موضوع شما را ناراحت کند اما این امر را در نظر بگیرید که هکر ها به تازگی توانسته اند سایت های بزرگ ایالات متحده را تخریب کنند و به ایجاد اختلالاتی در سایت های خبری از جمله BBC نیز پرداخته اند و دسترسی کاربران را به این سایت ها مسدود کرده اند.

ممکن است این موضوع در درجه اول برای افراد ناراحت کننده باشد اما تصور کنید که هکر ها بتوانند اطلاعات شخصی شما را در فضای مجازی به اشتراک بگذارند و ناگهان این تهدیدات به واقعیت تبدیل شود.

hacker_04

خرید vpn

هر چند که اگر از سرویس های VPN استفاده کنید اطلاعات شما امن و مطمئن خواهد ماند چرا که تمامی داده های شما توسط سرور های VPN رمزگذاری خواهد شد و برای افراد دیگر قابل مشاهده نخواهد بود.

به طور طبیعی پیشنهاد تیم ما به شما این است که یک سرویس VPN مطمئن را انتخاب کنید به طور مثال میتوان گفت که سرویس های ما برای افزایش سطح امنیت کاربران از رمزگذاری ۲۵۶ بیتی بهره گیری خواهد کرد.

به این ترتیب از تمامی داده ها و اطلاعات فردی شما در مقابل دیگر افراد به صورت کامل محافظت می شود و شما میتوانید در نقاط عمومی نیز به استفاده از اینترنت بپردازید و آسوده خاطر باشید که هیچ یک از افراد نمیتوانند اطلاعات شما را بررسی کنند.

به طور کلی میتوان گفت ما سرویس های VPN را برای کاربران مجازی طراحی کرده ایم تا بتوانند از حقوق خود در مقابل دیگر افراد مانند هکر ها و سارقان اطلاعات دفاع کنند و در فضای مجازی امنیت کامل داشته باشند و بتوانند به محتوای مورد نظر خود بدون سانسور و محدودیت دسترسی کامل پیدا کنند!

به علاوه، اگر شما به سرورهای مبتنی بر ایالات متحده متصل هستید نیز می توانید از سرویس های Netflix و آمازون استفاده کنید و لذت ببرید.

برای خرید vpn اقدام کنید و از اینترنت بدون محدودیت لذت ببرید.