داغ ترینها: ....

خرید سهام دولت با 20 درصد تخفیف در طرح پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یكم

خرید سهام دولت با 20 درصد تخفیف در طرح پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یكم

به گزارش كمیاب آنلاین در این طرح وزارت اقتصاد به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران، باقیمانده سهام خود در بانكهای ملت، تجارت، صادرات و بیمه های البرز و اتكایی امین را واگذار خواهد نمود.این امر از راه پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) "واسطه گری مالی یکم" صورت خواهد گرفت و فرصت بی نظیری برای ورود آحاد جامعه به سرمایه گذاری در سهام شرکت های معتبری است که دولت با هدف مردمی کردن اقتصاد و امکان دسترسی آحاد مردم کشور به بازار سرمایه و انتفاع از رشد این بازار، قصد انجام آنرا دارد.
در همین رابطه و به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، امکان پذیره نویسی سهام دولت بدون رجوع حضوری و از راه اپلیکیشن آپ برای تمام افراد فراهم گشته است.
هموطنان عزیز می توانند با نصب اپلیکیشن آپ و استفاده از سرویس نشان بانک، نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.
تاریخ شروع پذیره نویسی از صبح یک شنبه ۱۴ لغایت ۳۱ اردیبهشت سالجاری است و اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام از راه اپلیکیشن آپ نیاز دارید شامل: نام، نام خانوادگی، شماره ملی، تاریخ تولد، کد پستی و شماره تلفن همراه می باشد.

توجه داشته باشید داشتن کد بورسی برای پذیره نویسی الزامی نیست، ازاین رو متقاضیان برای انجام معامله این واحدها که از ۲ ماه به پس از تخصیص امکان پذیر است، می توانند به تدریج طی ماه های آینده و در فرصت مناسب نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و دریافت کد بورسی اقدام نمایند.
خرسندیم به اطلاع برسانیم فرایند ثبت نام در سامانه سجام هم از راه اپلیکیشن آپ برای شما فراهم گشته است. همین حالا اپلیکیشن آپ را نصب کنید.

۲۱۲۱


منبع:

1399/02/15
20:50:38
5.0 / 5
2522
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین