داغ ترینها: ....
به همت یك شركت خلاق؛

سامانه اجاره سالن های خالی مراكز فرهنگی افتتاح شد

سامانه اجاره سالن های خالی مراكز فرهنگی افتتاح شد

یک شرکت خلاق موفق به راه اندازی یک سامانه ارتباطی مراکز فرهنگی و هنری دولتی و خصوصی دارای سالن های کنفرانس، همایش و دیگر مکان های مناسب برای برگزاری کنسرتهای موسیقی و انجام تمرینات تئاتر شد.


مهرداد یاری مدیرعامل این شرکت خلاق روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به وجود گروه های هنری فراوانی در کشور که برای اجرا و تمرین در حوزه تئاتر یا موسیقی نیازمند سالن های مناسب با اجاره منصفانه هستند، یکی ازاهداف اصلی راه اندازی این اپلیکیشن را کوشش برای پاسخگویی به این نیازها با بهره گیری از فناوری های روز عنوان نمود.
وی اظهار داشت: هنگامی که دانشجوی رشته کارگردانی بودم متوجه شدم تا چه حد امور مربوط به هنر و سینما سنتی است و خدمات رسانی در این عرصه کمتر با فناوری و روش های نوین عجین شده است.
مدیرعامل این شرکت خلاق با بیان اینکه، هم اکنون خیلی از گروه های اقتصادی، اجتماعی و هنری برای یافتن مکان مناسب برای برگزاری یک همایش زمان و هزینه های زیادی صرف می کنند، اضافه کرد: ما با راه اندازی این اپلیکیشن و شناسایی نیازها، تلاش نموده ایم با راهکارهای فناوران پاسخگوی این نیازها باشیم.
وی همین طور با اشاره به گران بودن خیلی از سالن های اجرا و تمرین تئاتر و موسیقی در کشورمان، اظهار داشت: این گروه های هنری نیز به آسانی با ارتباط با سامانه طراحی شده و بدون هرگونه مراجعه حضوری می توانند شرایط و امکانات سالن های مورد نظر خود در سایت رویت و با قیمت های منطقی اجاره کنند.
یاری می گوید: ما در این سامانه، با تعداد بسیار زیادی از مدیران سالن های کنفرانس، همایش و دیگر مکان های مناسب برای انجام تمرینات تئاتری و موسیقی هماهنگی های لازم را انجام دادیم و اطلاعات این مکان ها در سامانه ثبت شده است.


وی اظهار داشت: دانشجویان و همه اعضای گروه های تئاتر و هنر، با یک کلیک ساده می توانستند که تعداد زیادی سالن آماده را ببینند و قیمت و شرایط آنرا با یکدیگر مقایسه کنند و بهترین مکان را انتخاب کنند.
مدیرعامل این شرکت کسب و کارهای اینترنتی همین طور اظهارکرد: ما علاوه بر طراحی این سامانه در تلاش هستیم تا در آینده نزدیک دامنه خدمات رسانی خودرا به متقاضیان بیشتر نماییم.
وی همین طور اظهارکرد: در این اپلیکیشن سعی شده که فیلم و عکس مراکز فرهنگی و هنری مربوط به بخش های خصوصی و دولتی دارای سالن های مناسب برگزاری انواع همایش ها، سمینارها و کلاس های آموزشی به معرض نمایش گذاشته و معرفی شود.
یاری با بیان اینکه، متقاضیان استفاده از خدمات این شرکت خلاق می توانند به آدرس Pelatoo.com مراجعه کنند اظهار داشت: همین طور در این سامانه برای مدیران مراکز فرهنگی و هنری بخش های دولتی و خصوصی در این اپلیکیشین یک پنل مدیریتی زمان بندی اجاره سالن ها طراحی شده است.
وی بااشاره به وجود سالن های فراوان خالی و بدون استفاده در نقاط مختلف پایتخت که دراختیار بخش دولتی و خصوصی است، اظهار داشت: این سالن ها ضمن استفاده برای عموم مردم به طور قطع می تواند منبع مناسب درآمدی برای صاحبان آنها باشد.
این فعال حوزه شرکت های خلاق در ادامه، نحوه ارائه خدمات به شرکت های خلاق در پارک های علم و فناوری را برای پویایی هرچه بیشتر این شرکتها بسیار اثرگذار خواند و با بیان اینکه، این شرکت خلاق تا قبل از این در پارک علم و فناوری دانشگاه علم و فرهنگ مستقر بوده است، در عین حال نوع حمایت و نحوه خدمات رسانی در این پارک را ضعیف ارزیابی کرد.


1400/02/23
22:20:19
0.0 / 5
622
تگهای خبر: آموزش , اپل , اجرا , اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(3)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین