داغ ترینها: ....

ایرانسل اپراتور برتر برای حضور همه جانبه در الكامپ 2019 شد

ایرانسل اپراتور برتر برای حضور همه جانبه در الكامپ 2019 شد

به گزارش كمیاب آنلاین ایرانسل موفق به كسب رتبه برتر برای حضور همه جانبه در نمایشگاه الكترونیك، كامپیوتر و تجارت الكترونیك سال 2019 (الكامپ 25) شد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تیرماه گذشته، بیست و پنجمین نمایشگاه الكامپ با حضور فراگیر ایرانسل برگزارش شد و بنا به ارزیابی های رسمی صورت گرفته، ایرانسل رتبه برتر برای حضور همه جانبه در این نمایشگاه را كسب نمود. در متن تقدیرنامه آمده است، این حضور بیان كننده توجه به «توسعه و گسترش تحول و اقتصاد دیجیتال كشور» است و «موجب تسریع توسعه یافتگی در حوزه فناوری اطلاعات در ایران» می شود.
تقدیرنامه و تندیس الكامپ 25 را لری انتس معاون بازاریابی ایرانسل دریافت كرد.
ایرانسل، با در اختیار داشتن بیشتر از 600 متر فضا در سالن اصلی الكامپ، الكامپ استارز، الكامپ ترندز، الكامپ جابز، الكامپ تاكز و فضای باز نمایشگاهی، موفق به كسب رتبه برتر این نمایشگاه شد.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الكامپ 2019، از تاریخ 27 تا 30 تیرماه سال جاری با شعار «آینده بهتر» و با حضور صدها شركت كننده دولتی، غیردولتی و بین المللی و حدود صدهزار بازدید كننده داخلی و خارجی از كل اكوسیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات، درحالی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران شروع شده بود كه مهندس محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بازدید رسمی خود از نمایشگاه را از غرفه ایرانسل در سالن 38 آغاز نموده بود.
ایرانسل با حضور دكتر بیژن عباسی آرند، در خلال این نمایشگاه، تفاهم نامه هایی برای «تولید داخلی مودم اینترنت»، «تولید و تجهیز كنتورهای گاز هوشمند»، «همكاری با های وب»، «ساتا» و «صبا ایده» امضا كرد. همین طور رونمایی از «نسخه تحت وب پیام رسان گپ» نیز در روزهای برگزاری این نمایشگاه، در غرفه ایرانسل انجام شد.
در مراسم معرفی برترین های الكامپ 25، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برای ابتكار و خلاقیت در نمایشگاه، شركت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) برای پشتیبانی از الكامپ و مركز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه برای دولت الكترونیك، نیز جوایزی دریافت نمودند. همین طور جوایزی در بخش های توان تك، استارز، ترندز، طراحی و ساخت غرفه، بانكداری، سخت افزار، نرم افزار، ممیزی داده و استارتاپ های برتر، به برگزیدگان اهدا شد.
2121

1398/06/13
15:06:17
2.5 / 5
4482
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین