داغ ترینها: ....

رفع چالش پول نقد برای ۱۰ هزار توریست خارجی توسط یك شركت خلاق

رفع چالش پول نقد برای ۱۰ هزار توریست خارجی توسط یك شركت خلاق

به گزارش کمیاب آنلاین توریستهای خارجی قادر به دریافت کارت بانکی در ایران نیستند اما یک شرکت خلاق با رفع این چالش توانست برای بیشتر از ۱۰ هزار توریست کارت بانکی ویژه صادر کند.


حسین سرای لو مدیرعامل این شرکت فعال در حوزه کسب و کارهای نوین اظهار داشت: توریستهای خارجی قادر نبودند به صورت مستقل از بانکهای ایرانی کارت بانکی دریافت نمایند چون امکان اتصال حساب از ایران به کشور مبدا گردشگران وجود نداشت اما ما با ایجاد زیرساخت های لازم و با توافق یکی از بانکهای ایرانی، برای توریستهای خارجی کارت بانکی فراهم کردیم.
وی اضافه کرد: خوشبختانه موفق شدیم در یک بازه زمانی سه ساله برای بیشتر از ۱۰ هزار توریست خارجی کارت بانکی ویژه آنها را صادر نماییم.
سرای لو عنوان کرد: خدمات دیگری هم برای توریستهای خارجی، ایجاد کردیم. برای نمونه توریست خارجی می توانست از کشور خودش بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس، در ایران بگیرد و هتل رزرو کند.
وی بیان نمود: با شیوع ویروس کرونا، روند ورود توریست بین المللی به کشور، کاهش یافته است، طبیعتاً کسب و کار ما هم از صدمه همه گیری کرونا بی نصیب نماند.
بر اساس اعلام روز یکشنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این فعال حوزه کسب و کارهای نوین همینطور اظهار داشت: همه سایت و شبکه های اجتماعی ما هنوز هم با تراکم بازدید کننده خارجی روبه رو است و این نشانگر علاقه مردم دیگر کشورها به بازدید از ایران است.منبع:

1400/03/03
21:19:18
0.0 / 5
852
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین