داغ ترینها: ....
قطع شدن برق

دلیل اصلی اختلالات ارتباطات مخابراتی

دلیل اصلی اختلالات ارتباطات مخابراتی

به گزارش کمیاب آنلاین مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: دلیل اصلی اختلالات اخیر در حوزه ارتباطات مخابراتی قطع برق متوالی و روزانه در مناطق مختلف کشور است.


به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام اظهار داشت: دلیل اصلی اختلالات اخیر در حوزه ارتباطات مخابراتی قطع برق متوالی و روزانه در مناطق مختلف کشور است که با وجود پیش بینی های انجام شده متاسفانه شاهد اختلالات ارتباطات مخابراتی چند ساعته در بعضی از مناطق مخابراتی هستیم.
وی افزود: باتوجه به عدم سرمایه گذاری مطلوب در خرید و نوسازی تجهیزاتی نظیر دیزل ژنراتورهای برق به سبب نبود منابع مالی مورد نیاز در مواقع قطع برق شاهد اختلالات ارتباطی در بعضی مناطق هستیم که این نکته از قبل به اطلاع مراجع ذی صلاح حاکمیتی رسیده است.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر منطقی شدن تعرفه های مخابراتی اظهار داشت: برای ارائه خدمات و نوسازی و بازسازی تجهیزات مخابراتی با ترمیم شدن تعرفه های مخابراتی و حمایت دستگاه های حاکمیتی می توان توسعه و بهینه سازی تجهیزات مخابراتی را انجام داد.
طبق اعلام شرکت مخابرات ایران، بیدخام یکی از دلیلهای افزایش تماس ها با سامانه ۲۰۲۰ را در ایام اخیر خارج شدن مودم های خانگی از مدار به سبب قطع برق دانست و اظهار داشت: این امر مشکلات زیادی را برای مشتریان ایجاد کرده است که امیدواریم هرچه سریعتر این مشکلات با کمک نهادهای درگیر و مسئول، به حداقل ممکن برسد.
منبع:

1400/03/04
10:03:37
0.0 / 5
725
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین