داغ ترینها: ....

بهترین های روز دنیای تكنولوژی

بهترین های روز دنیای تكنولوژی

به گزارش كمیاب آنلاین كارشناسان اخیرا لیستی از بهترین محصولات و گجت های هوشمندی را كه در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ برلین معرفی شده اند، منتشر نموده اند.


به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، نمایشگاه علم و فناوری ایفا ۲۰۱۹ كه از تاریخ ششم تا یازدهم سپتامبر سال جاری میلادی در شهر برلین، پایتخت آلمان درحال برگزاری است، میزبان رونمایی و معرفی محصولات مربوط به تكنولوژی و گجت های هوشمند جدیدی است كه از جانب شركت های بزرگ تولیدكننده محصولات فناوری توسعه یافته است.
بر مبنای گزارشی كه در وب سایت pcmag آمده است، كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری با بررسی محصولات مختلف به معرفی بهترین محصولات و گجت های هوشمندی كه در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ برلین معرفی و رونمایی شده است، پرداخته اند كه در زیر به آنها اشاره شده است:
بهترین تلویزیون
بهترین تلویزیونی كه در جریان برگزاری نمایشگاه علم و فناوری ایفا ۲۰۱۹ برلین معرفی شده است، تلویزیون ۵۵ اینچی Q۹۰۰ ۸K است.


بهترین اسپیكر هوشمند
عنوان بهترین اسپیكر هوشمندی كه در جریان برگزاری این نمایشگاه عرضه شد، سونوس Move است كه اولین گجت سیار مجهز به باتری، بلوتوث دار توسعه داده شده توسط این شركت به حساب می آید و نظر خیل عظیمی از كارشناسان را به خود جلب كرده است.


بهترین ساعت هوشمند
عنوان بهترین ساعت هوشمندی كه در ایفا ۲۰۱۹ رونمایی گردید به Garmin Venu اختصاص یافته است.


بهترین گوشی هوشمند
بر مبنای بررسی های صورت گرفته از جانب كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری، عنوان بهترین گوشی هوشمند معرفی شده در جریان برگزاری نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ به G۸X ThinQ اختصاص گرفته است.


بهترین مانیتور
عنوان بهترین مانیتور رونمایی و معرفی شده در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ هم به ProArt PA۳۲UCG تعلق گرفته است.


بهترین گجت خانگی هوشمند
خیلی از كارشناسان اعتقاد دارند كه Smart Display ۷ بهترین گجت خانگی هوشمند به حساب می آید.


بهترین ردیاب سلامتی و تناسب اندام
عنوان بهترین گجت هوشمند ردیاب سلامتی و تناسب اندام هم كه در این نمایشگاه معرفی شده است، به VivoWatch SP تعلق گرفته است.


بهترین حافظه هارد خارجی
كارشناسان اعتقاد دارند كه بهترین حافظه هارد خارجی در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹، WD Black P۵۰ Game Drive SSD بود كه توانست نظر و توجه خیل عظیمی از كاربران و علاقمندان را به خود جلب نماید.


بهترین كامپیوتر گیمینگ
خیلی از شركت های تولیدكننده كامپیوتر های گیمینگ و مخصوص بازی هر ساله به منظور جلب نظر كاربران و علاقمندان به بازی های كامپیوتری محصولات جدیدی را در نمایشگاههای مختلف معرفی می كنند كه به عقیده كارشناسان، عنوان بهترین كامپیوتر گیمینگ به Razer Blade Stealth (GTX ۱۶۵۰) اختصاص یافته است.


بهترین لپ تاپ
بهترین كامپیوتر همراه شخصی یا لپ تاپ معرفی شده در ایفا ۲۰۱۹ هم ProArt StudioBook One اعلام شده است.


بهترین تبلت
عنوان بهترین تبلت معرفی شده در این نمایشگاه هم به Yoga Smart Tab اختصاص پیدا كرده است.


منبع:

1398/06/19
23:18:27
3.3 / 5
4788
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(1)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان كمیاب آنلاین