داغ ترینها: ....

ارائه خدمات مجازی به مردم نیاز به اعتماد دارد

ارائه خدمات مجازی به مردم نیاز به اعتماد دارد

كمیاب آنلاین: دبیر شورای عالی فضای مجازی كشور بر اهمیت ایجاد و حفظ اعتماد برای ارائه خدمات مجازی به مردم در جامعه تاكید نمود.


به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، سید ابوالحسن فیروزآبادی در بازدید از هلدینگ دفاتر پیشخوان دولت اظهار نمود: اعتماد پایه فعالیت شركت های خدماتی در حوزه فضای مجازی است و برای توسعه اقتصاد خدماتی در كشور باید این شركت ها بتوانند امنیت، حریم خصوصی، پایداری و منافع افراد را حفظ كنند.
رئیس مركز ملی فضای مجازی كشور با بیان این كه امنیت در اولویت نخست اهمیت قرار داشته و پایداری و خدمت مبتنی بر مصلحت عامه در اولویت های بعدی است، اظهار داشت: هم اكنون روند اقتصاد دنیا به سمت اقتصاد خدماتی و رسیدن به سطح ۷۰ درصد اقتصاد است و ما نیز معتقدیم در كشور باید بخش خدمات توسط بخش خصوصی توسعه یابد و اگر این مهم اتفاق بیفتد ما در جامعه شاهد شفافیت بیشتر در تمامی سطوح حاكمیتی خواهیم بود.
فیروزآبادی اشاره كرد: توسعه اقتصاد خدماتی از اهداف و الزامات عصر ماست كه البته باید مبتنی بر نوآوری و ارائه خدمات همگرا باشد. اگر خدمات مورد نیاز مردم شناسایی و ارائه شود، اقتصاد نوآوری و كارآفرینی در كشور توسعه خواهد یافت كه این مهم در كشور ایجاد اشتغال خواهدنمود. همین طور به سبب چند رشته ای و پیچیدگی خدمات با ظهور فضای مجازی باید خوشه های همگرا تشخیص داده شده و خدمات متناسب با عصر جدید ارائه شود.
بنا بر اعلام مركز ملی فضای مجازی، وی با تاكید بر ایجاد و حفظ اعتماد و توسعه هوشمند و هدفمند، اضافه كرد: حاكمیت به دنبال ارائه خدمت ارزان به بیشترین جمعیت و طبقات پایین جامعه است و شورای عالی فضای مجازی كشور بعنوان سیاست گذار كلان این حوزه بر این مهم تاكید دارد.
منبع:

1398/06/31
15:01:16
5.0 / 5
4628
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان كمیاب آنلاین