داغ ترینها: ....
ستاری:

بخش خصوصی در عرصه محتوای دیجیتال از حوزه دولتی موفق تر بوده است

بخش خصوصی در عرصه محتوای دیجیتال از حوزه دولتی موفق تر بوده است

به گزارش کمیاب آنلاین ایرنا- معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار داشت: بخش خصوصی در عرصه نوآوری محتوای دیجیتال خویش را موفق تر از بخش دولتی نشان داده است.


سورنا ستاری روز سه شنبه در حاشیه مراسم افتتاح خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، این مرکز را بسیار زیبا و مفید دانسته و از آماده سازی آن قدردانی کرد و اضافه کرد: خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال مشهد توسط بخش خصوصی در مدت حدود پنج ماهه، آن هم با سرمایه گذاری اندک افتتاح شد و حال آنکه مرکز مشابهی هم در چارچوب بخش دولتی دراین زمینه داشته ایم که علاوه بر سرمایه گذاری بالا، زمان زیادی جهت راه اندازی و تجهیز آن صرف شده بود.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری اظهار نمود: این مرکز علاوه بر این، زمینه کارآفرینی و اشتغال جوانان و افراد دارای توانمندی و تخصص را هم فراهم می آورد و این نقطه قوت آن است.
وی با اشاره به لزوم پشتیبانی از بخش خصوصی برای فعالیت در بخش های مختلف، اضافه کرد: اقتصاد دانش بنیان ماحصل نگاه ویژه مقام معظم رهبری به جوانان است و با عنایت به ظرفیت و استعداد موجود دراین زمینه در کشور، باید با قوت حرکت در این راه را ادامه دهیم.
خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال مشهد در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ مترمریع به راه افتاده است. ۲۵۰ تیم استارتاپی در این مکان در چارچوب هشت استودیوی صوتی و تصویری در زمینه های پویانمایی، بازی ویدئو پادکست، گرافیک و محتوای متنی فعالیت می نمایند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در مسافرت یک روزه خود به مشهد بازدید از کارخانه نوآوری شهرداری مشهد، دیدار با تولیت آستان قدس رضوی، بازدید از پژوهشکده بوعلی مشهد و زیارت حرم رضوی را در برنامه دارد.منبع:

1400/03/11
22:53:37
5.0 / 5
573
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین