داغ ترینها: ....

شبكه شاد تا آخر ۱۴۰۰ مجانی است

شبكه شاد تا آخر ۱۴۰۰ مجانی است

به گزارش کمیاب آنلاین مشاور وزیر و مسئول شبکه آموزشی دانش آموز، از استمرار این شبکه در تابستان اطلاع داد و اظهار داشت: استفاده از «شاد» تا آخر سال ۱۴۰۰ مجانی است.


نیلوفر شرفی در مورد شبکه آموزشی دانش آموز(شاد)، اظهار نمود: «شبکه شاد» بعنوان پلت فرم رسمی آموزش مجازی وزارت آموزش و پرورش که فعالیت خویش را از سال قبل شروع کرده است، همچنان به فعالیت خود در تابستان سالجاری ادامه می دهد.
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از وزارت آموزش و پرورش، وی ادامه داد: در امتداد سال تحصیلی جاری، برای «فعالیت های تابستانی» برنامه ریزی هایی انجام داده ایم که بزودی در شبکه شاد اجرایی می شوند. نمونه این فعالیت ها، سرویس «تدریس برتر» است که برای جبران کاستی های احتمالی آموزش پارسال فعال شده و در صفحه شخصی دانش آموزان بارگذاری شده است.
مسئول شبکه شاد تصریح کرد: دسترسی به، شبکه شاد پارسال برپایه دستور «رئیس جمهور» مجانی بود و هم اکنون هم برپایه «مصوبه مجلس شورای اسلامی»، تا آخر سال ۱۴۰۰ این دسترسی مجانی اعلام شده است، ازاین رو در صورتیکه خدمت خاصی به صورت غیررایگان به دانش آموزان عرضه گردد، این مورد را شفاف سازی و اطلاع رسانی خواهیم کرد.
شرفی اظهار داشت: برنامه هایی برای توسعه و بهبود قابلیت های، شاد، در تابستان و سال تحصیلی آینده در دستور کار داریم تا اگر به هر علتی آموزش مجازی ادامه پیدا کرد، شبکه شاد باکیفیت بالایی در اختیار دانش آموزان و فرهنگیان عزیز باشد.



منبع:

1400/03/19
11:49:45
0.0 / 5
1565
تگهای خبر: آموزش , اجرا , سرویس , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین