داغ ترینها: ....
توسط سازمان امور دانشجویان ؛

جوایز بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه اعلام گردید

جوایز بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه اعلام گردید

به گزارش كمیاب آنلاین سازمان امور دانشجویان جوایز بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه برای سال جاری را اعلام نمود.به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از مهر، با عنایت به آئین نامه جشنواره دانشجوی نمونه مصوب سال ۹۸ كسب امتیاز ۲ در بخش زبان برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تكمیلی الزامیست بنابراین متقاضیان می توانند در فرصت باقیمانده در آزمون msrt سازمان امور دانشجویان كه در ۳ آبان ماه سال جاری برگزار می گردد شركت نمایند.
برای آن دسته از متقاضیان كه در آزمون msrt سوم آبان شركت كرده اند استثنائا در جشنواره امسال امكان بارگذاری مستندات زبان آنان تا تاریخ ۱۳ آبانماه امكان پذیر است و روز ۱۴ آبان ماه سامانه جهت هر گونه بارگذاری غیر فعال می شود.
جوایز جشنواره
از جوایز بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه می توان به هدیه نقدی، امكان ادامه تحصیل بدون آزمون برای برگزیدگان مقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد، تامین هزینه فرصت مطالعاتی برای برگزیدگان مقطع دكتری، معرفی برگزیدگان جهت عضویت در بنیاد نخبگان و سایر موارد به تصویب شورای سیاستگذاری اشاره نمود.
براساس اعلام سازمان امور دانشجویان، تامین هر یك از تسهیلات فوق منوط به رعایت مقررات و فراهم شدن ملزومات اجرایی در آن سال است. ثبت نام بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه از ۲۰مهرماه آغاز و تا ۴ آبان ادامه خواهد داشت.

1398/07/13
14:40:26
5.0 / 5
4569
تگهای خبر: اجرا , جشنواره , شركت , مستند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین