داغ ترینها: ....

آغاز همكاری صندوق گنجینه زرین شهر با شركت صحرا و عملیاتی سازی نرم افزار فینیكس فاند

آغاز همكاری صندوق گنجینه زرین شهر با شركت صحرا و عملیاتی سازی نرم افزار فینیكس فاند

به گزارش كمیاب آنلاین مدیرعامل شركت صحرا ازانتقال بستر نرم افزاری مدیریت بزرگترین صندوق سرمایه گذاری روی محصول جدید شركت صحرا، فینیكس فاند، خبرداد و اظهار داشت: در حال حاضراطلاعات صندوق سی هزار میلیارد تومانی گنجینه زرین شهر با موفقیت روی نرم افزار مدیریت صندوق های سرمایه گذاری شركت صحرا (فینیكس) بارگذاری و این نرم افزار در چرخه عملیات قرار گرفته است.امیرسیدی اضافه كرد: این پروژه مهم و بزرگ در خلال یك برنامه ریزی دراز مدت توسعه و عملیاتی، سرانجام در شهریور ماه امسال به مرحله بهره برداری رسید و سود سرمایه گذاران منتهی به سررسید ۳۱ شهریور با موفقیت از راه این سیستم پرداخت گردید.
به گفته وی صندوق گنجینه زرین شهر بعنوان بزرگترین صندوق سرمایه گذاری كشور با در اختیار داشتن سبد دارایی های متنوع و بیشتر از یك میلیون سرمایه گذار فعال، روزانه پاسخگوی درخواست مشتریان بی شماری است.
سیدی خاطرنشان كرد: شركت صحرا (فینیكس) در نظر دارد تا با عرضه سامانه های هوشمندسازی تجاری و بانكداری باز، به حوزه مدیریت، از سرمایه گذاری تا عملیات را برای مدیران صندوق ها بیشتر از پیش تسهیل دهد. سرعت بالای انجام محاسبات ارزش خالص دارایی ها و همینطور انجام عملیات تقسیم سود از مشخصه های بارز این راهكار نرم افزاری است.
مدیرعامل شركت صحرا خاطرنشان كرد: با اضافه شدن خدمات هوشمندسازی تجاری، عملیات مدیریت دارایی ها، ریسك قابل پیشبینی بازدهی و روند جریان نقدینگی و سود صندوق برای مدیران تسهیل شده و همینطور عملیات بانكداری باز، شامل كلیه دریافت ها و پرداخت های صندوق با قابلیت اطمینان بسیار بالا از راه ارتباط مستقیم با هسته نرم افزاری بانك ها را فراهم نموده است.
وی با اشاره به اینكه معماری نرم افزاری این صندوق بگونه ای است كه قابلیت انعطاف بالایی جهت ایجاد ابزارهای نوین سرمایه گذاری در بازار سرمایه را دارد اظهار داشت: بی گمان مدیریت دارایی های خرد از راه رشد صندوق های سرمایه گذاری تخصصی بهترین راه برای ورود افراد به بازار سرمایه است و عرضه یك راهكار جامع و با ضریب اطمینان بالای عملیاتی، از الزامات چنین نرم افزاری است.
سیدی اضافه كرد: هوشمندسازی و اتوماسیون حداكثری در چنین نرم افزاری علاوه بر كمك به مدیریت و عملیات صندوق ها می تواند كمك شایانی به نهاد ناظر، جهت اطمینان بخشی حداكثری از تطبیق عملیات صندوق با قوانین و مقررات را باعث شود.
وی تصریح كرد: شركت صحرا (فینیكس) در نظر دارد تا بعد از این گام مهم، مبادرت به توسعه بیشتر از پیش این نرم افزار در جهت اهداف ذكر شده برای عرضه زیرساختی قوی، به بازار سرمایه كشور كند.
2121

1398/07/15
12:20:38
5.0 / 5
3659
تگهای خبر: ابزار , بازار , پروژه , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین