داغ ترینها: ....

زدن ماسك دیگر در فروشگاهها و دفاتر اپل الزامی نیست

زدن ماسك دیگر در فروشگاهها و دفاتر اپل الزامی نیست

شرکت اپل می خواهد از هفته جاری اجبار استفاده از ماسک را برای مشتریان واکسینه شده در خیلی از فروشگاه های آمریکایی خود حذف کند.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، منابع آگاه به بلومبرگ گفتند: این غول فناوری به کارمندان فروشگاه های خود اطلاع رسانی درباره تغییرات در ارتباط با پروتکل بهداشتی کووید ۱۹ را شروع کرده است. این تغییر از روز سه شنبه اجرایی می شود و به کارمندان اعلام شده است دیگر لازم نیست واکسیناسینه شدن مشتریان را بررسی نمایند.

اپل به کارمندانش اعلام نموده است همچنان باید در فروشگاه های این شرکت ماسک بزنند. این شرکت امکان دارد برنامه های خود برای تسهیل محدودیتها را تغییر داده یا به تاخیر بیاندازد. طبق اطلاعیه ای که به کارمندان اپل فرستاده شده است، اجبار استفاده از ماسک در برخی از دفاتر آمریکایی اپل برچیده خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده است: با عنایت به پیشرفتی که در واکنش به کووید ۱۹ در آمریکا انجام گرفته است، ما به دنبال آن هستیم که به شما اطلاع دهیم شماری از پایگاهها حالا به فاز بعدی ازسرگیری حرکت کرده و فعالیت تحت پروتکل داخلی فاز ۳ را آغاز می کنند. در فاز ۳ پروتکل های اپل به روز می شوند و زدن ماسک برای افراد واکسینه شده اختیاری می شود. فاصله گذاری اجتماعی هم در این فاز تسهیل می شود.

اپل یکی از اولین شرکتهایی بود که بدنبال شیوع جهانی ویروس کرونا، فروشگاه هایش را تعطیل کرد. این شرکت در مارس ۲۰۲۰ اعلام نمود صدها فروشگاه را تعطیل می کند و کارمندانش را به دورکاری تشویق کرد.

تغییر برنامه ریزی شده در سیاست زدن ماسک در اپل در رابطه با برنامه کالیفرنیا برای بازگشایی این ایالت در روز سه شنبه و تسهیل اغلب محدودیتهای برای افراد واکسینه شده است. اپل پیش از این زدن ماسک را در مناطق دیگر همچون استرالیا تسهیل کرده بود.

این شرکت اوایل ماه میلادی جاری به کارمندانش اعلام نمود انتظار می رود تا سپتامبر به محل کار بازگردند. این شرکت یک برنامه آزمایشی را آغاز می کند که تحت آن به کارمندانش اجازه می دهد دو روز در هفته از خانه وظایفشان را انجام دهند و دو هفته دورکاری در سال داشته باشند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، چندین شرکت آمریکایی بزرگ دیگر شامل استارباکس، والمارت، کاستکو، هول سیل و تریدر جوز به تازگی اجبار به زدن ماسک را تسهیل کرده اند.

منبع:

1400/03/24
22:52:50
5.0 / 5
874
تگهای خبر: اپل , اجرا , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین