داغ ترینها: ....
از سوی جهرمی در كنفرانس جهانی فناوری اطلاعات در ایروان؛

فرصت های همكاری با ارمنستان در بخش فناوری اطلاعات تشریح شد

فرصت های همكاری با ارمنستان در بخش فناوری اطلاعات تشریح شد

كمیاب آنلاین: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در كنفرانس جهانی فناوری اطلاعات در ایروان ضمن اشاره به گسترش روابط با كشورهای همسایه، فرصت های همكاری با ارمنستان در بخش فناوری اطلاعات را تشریح نمود.


به گزارش كمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، مهندس محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - به همراه مسئولین این وزارتخانه و هم چنین نمایندگان استارت آپ های ایرانی شركت كننده در كنفرانس جهانی فناوری اطلاعات در ایروان، شامگاه سه شنبه شانزدهم مهرماه در ضیافت شام به میزبانی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان شركت كردند.
در ابتدای این ضیافت، سیدكاظم سجادی سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ایروان، ضمن خوشامدگویی به مهمانان، تحولات و فرصت های موجود در روابط ایران و ارمنستان را تشریح نمود.
سپس آقای آذری جهرمی برنامه های وزارت ارتباطات در گسترش روابط با كشورهای همسایه و همچون فرصت های همكاری با ارمنستان در بخش فناوری اطلاعات را تشریح نمود و سفر هیات ایرانی به ایروان را با عنایت به دیدارها و تفاهمات گوناگون در جریان این كنفرانس موفق دانست.
بعد از صرف شام، نمایندگان استارت آپ های ایرانی، در نشستی مفصل و صمیمی به تشریح نتایج سفر خود به ایروان پرداختند و درباره رفع برخی موانع فعالیت بین المللی خود با وزیر و مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رایزنی و هم فكری كردند.
منبع:

1398/07/17
14:13:57
5.0 / 5
4155
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان كمیاب آنلاین