داغ ترینها: ....

تعرفه های ویژه ایرانسل برای زائرین اربعین1398 اعلام گردید

تعرفه های ویژه ایرانسل برای زائرین اربعین1398 اعلام گردید

به گزارش كمیاب آنلاین ایرانسل امسال علاوه بر ۱۰ مگابایت اینترنت روزانه مجانی و بسته های ویژه و مقرون به صرفه ای كه برای زائرین اربعین در كشور عراق در نظر گرفته است، 100 مگابایت اینترنت روزانه مجانی هم در مرزهای اصلی قبل از خروج به سمت عراق، در اختیارشان قرار می دهد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از 16 تا 30 مهرماه 1398 علاوه بر۱۰ مگابایت اینترنت روزانه ای كه به مجانی برای مشتركان ایرانسل قابل فعال سازی است، پنج بسته اینترنت هفتگی از 75 مگابایت تا ۱ گیگابایت (1024 مگابایت) در نظر گرفته شده است تا زائرین اربعین بتوانند به انتخاب خود از آنها استفاده كنند. همینطور زائرین اربعین می توانند در مرزهای اصلی قبل از خروج به سمت عراق شامل مهران، خسروی، شلمچه و چذابه از روزانه 100 مگابایت اینترنت مجانی هم استفاده كنند.

مشتركان ایرانسل می توانند با شماره گیری كد دستوری #۸*۱۱۱۱* بسته های مجانی ۱۰ مگابایتی روزانه را برای خود فعال كنند. همچنین بسته های مجانی 100 مگابایتی روزانه نیز، با شماره گیری كد دستوری #4*۱۱۱۱* جهت استفاده در شهرهای مرزی مهران، خسروی، شلمچه، چذابه در دسترس مشتركان است.

ایرانسلی ها می توانند با شماره گیری كددستوری #۲*۳*۱۱۱۱* برای فعال سازی هر یك از بسته های مد نظر خود اقدام نمایند. هزینه مصرف آزاد اینترنت رومینگ در كشور عراق هم 850 تومان به ازای هر مگابایت در نظر گرفته شده است.
تمامی بسته های عرضه شده شامل بسته ۱۰ مگابایتی مجانی روزانه و 5 بسته هفتگی از راه اپلیكیشن «ایرانسل من» هم در دسترس قرار گرفته اند.
مشتركان رومینگ خویش را قبل از خروج از ایران فعال كنند.
ایرانسلی هایی كه قصد استفاده از سرویس رومینگ را دارند باید قبل از خروج از ایران با استفاده از یكی از روش های دستی، از راه اپلیكیشن «ایرانسل من» یا با شماره گیری كددستوری #۱*۱۱۱۱* مبادرت به فعال كردن رومینگ بین الملل خود كرده و در طول اقامت خود در كشور عراق، از شبكه رومینگ تمامی اپراتورهای عراقی استفاده كنند.
مشتركان ایرانسل در نظر داشته باشند كه بسته های اینترنت فعال در داخل ایران، خارج از ایران فعال نیستند و زائرین جهت استفاده از اینترنت رومینگ بین المللی در كشور عراق، احتیاج به تهیه یكی از بسته های عرضه شده ویژه رومینگ و اربعین را دارند. در صورت عدم تهیه یكی از بسته های عرضه شده، اینترنت آنان طبق مصرف آزاد اینترنت رومینگ بین المللی محاسبه می گردد.
مشتركان ایرانسل می توانند با تهیه كارت شارژ در ایران و شارژ سیمكارت پیش از خروج از كشور و یا با همراه داشتن كارت شارژ برای شارژ سیمكارت در عراق با شماره گیری كددستوری #PIN*141* (PIN همان عدد ۱۶ رقمی درج شده روی كارت شارژ است) از داشتن اعتبار در حساب ایرانسلی خود مطمئن شوند. همینطور شارژ سیمكارت در كشور عراق از راه كارت بانكی با شماره گیری#۷*، از راه سایر كدهای دستوری و همراه داشتن رمز دوم كارت بانكی هم امكان پذیر است.
روشن كردن گوشی و فعال سازی رومینگ در كشور عراق هم هیچ هزینه ای برای مشتركان ایرانسل ندارد. مشتركان ایرانسل همینطور می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/roaming رجوع كنند.
ایرانسل هزینه تماس با ایران را 3200 تومان، هزینه تماس داخل عراق و هزینه دریافت تماس را 2100 تومان در نظر گرفته است. هزینه ارسال پیامك هم 900 تومان است، اما دریافت پیامك برای مشتركان مجانی است.

همینطور هزینه تماس از ایران با شماره های عراقی هم در تعرفه ویژه اربعین امسال، 2100 تومان در نظر گرفته شده است.
زائران باید در نظر داشته باشند كه برای شماره گیری وقتی از رومینگ بین الملل استفاده می نمایند، لازم است قبل از شماره مشترك مدنظر خود حتما كد ۰۰۹۸ را شماره گیری كنند. ایرانسل پیشنهاد می دهد تا مشتركان شماره های مد نظر خویش را با پیش شماره ۰۰۹۸ روی گوشی خود ذخیره سازی كنند تا در زمان برقراری تماس سرعت عمل بیشتری داشته باشند.
كارشناسان ایرانسل در طول سفر زائرین، در عمودهای 1، 202، 546، 780، 1120، مقابل مقبره الحكیم شهر نجف، میدان شهدا و میدان سید جوده شهر كربلا و در صورت امكان، با عنایت به شرایط كشور عراق در شهر سامرا به زائرین به صورت حضوری خدمت رسانی می كنند.
مشتركان ایرانسل در این سفر همواره در تمامی ساعات شبانه روز می توانند با شماره گیری ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ از كارشناسان ایرانسل راهنمایی بگیرند. علاوه براین مشتركان ایرانسل از راه گفت وگوی آنلاین در وب سایت ایرانسل و اپلیكیشن ایرانسل من هم می توانند پاسخ سوالات خویش را از كارشناسان ایرانسل دریافت نمایند.
2121


منبع:

1398/07/17
21:52:32
5.0 / 5
3886
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین