داغ ترینها: ....

حمایت ۵۰ درصدی پارك فناوری پردیس از حضور شركت های عضو در مناقصات

حمایت ۵۰ درصدی پارك فناوری پردیس از حضور شركت های عضو در مناقصات

پارک فناوری پردیس 50 درصد از کارمزد حضور در مناقصات دولتی و عمومی و 50 درصد مبلغ آورده برای تامین ضمانت نامه شرکتها در مناقصات را به شرکت های عضو پارک پرداخت می کند.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از پارک فناوری پردیس، احمد عسگری مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس در ارتباط با جزئیات حمایت در مبحث مناقصات عنوان کرد: پارک ۵۰ درصد از کارمزد حضور در مناقصات را به صورت بلاعوض به شرکت ها اعطا می کند. همینطور ۵۰ درصد از مبلغ آورده برای تأمین ضمانت نامه شرکت ها در مناقصه، به شرکتهای عضو پارک و شرکتهای عضو شعب به صورت قرض پرداخت می شود.
وی در مورد ضوابط اجرایی این طرح اظهار داشت: استفاده از این حمایت منوط به دریافت خدمات در ارتباط با تأمین ضمانت نامه از جانب صندوق توسعه تکنولوژی های جدید است.
عسگری افزود: شرکت هایی که به صورت مشارکتی با یکدیگر یا با پارک در مناقصات حضور داشته باشند، می توانند از این حمایت استفاده کنند.
مدیرکل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری پارک فناوری پردیس در ارتباط با شرایط لازم برای دریافت این حمایت ها توضیح داد: شرکتهای متقاضی این تسهیلات لازم است پیش از برگزاری مناقصه و طی تشریفات ابتدایی برگزاری آن، درخواست خویش را به اداره کل سرمایه گذاری و بومی سازی فناوری عرضه کند تا بررسی های لازم صورت گیرد.
وی خاطرنشان کرد: شرکتهای فناور عضوی که پس از برنده شدن در مناقصه، تقاضای بهره مندی از این حمایت را داشته باشند، نمی توانند از این حمایت استفاده کنند.

1400/03/26
22:48:11
5.0 / 5
712
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان كمیاب آنلاین