داغ ترینها: ....

استوری پولی به اینستاگرام می آید

استوری پولی به اینستاگرام می آید

اینستاگرام تایید نمود سرگرم کار روی قابلیت جدیدی به نام استوری های انحصاری است که مشابه سرویس اشتراکی توییتر است.به گزارش کمیاب آنلاین به نقل از ایسنا، قابلیت استوری های انحصاری به تولیدکنندگان محتوا اجازه می دهد محتوایی را منتشر کنند که تنها برای کاربرانی قابل دسترس خواهد بود که مشترک سرویس پولی آنها هستند.

پس از اینکه الساندرو پالوزی، طراح نرم افزار تصاویری از این توانایی در دست توسعه را در توییتر به اشتراک گذاشت، این تصاویر در فضای آنلاین دست به دست می شوند و ظاهرا در ارتباط با قابلیتی در کد بیس اینستاگرام هستند.

اکنون اینستاگرام به وبسایت تک کرانچ اعلام نمود که اسکرین شات های مذکور نمونه اولیه از قابلیتی را نشان می دهند که این شرکت سرگرم کار روی نمونه اولیه آن است و هنوز به صورت عمومی آزمایش نکرده است. اما اینستاگرام حاضر نشد جزئیات بیشتری را درباره این پروژه اعلام نماید.

آنچه که از این اسکرین شات ها معلوم می شود این است که اینستاگرام سرگرم کار روی قابلیتی مشابه سرویس اشتراکی سوپر فالوی توییتر است. هنگامی که کاربران به دنبال مشاهده قابلیت استوری انحصاری هستند اینستاگرام به آنها اعلام می کند تنها اعضا می توانند محتوا را مشاهده کنند. همزمان اینستاگرام تولیدکنندگان محتوا را تشویق می کند استوری های انحصاری را در هایلایت ذخیره کنند تا کاربرانی که می خواهند مشترک آنها شوند بدانند مقرر است چه محتوای انحصاری را مشاهده کنند.

بر اساس گزارش انگجت، این اسکرین شات ها نشان می دهند اینستاگرام چگونه در کوشش برای جلب تولیدکنندگان محتوا برای ماندن در این پلت فرم است و برای این منظور اهمیتی ندارد که از قابلیت های مشابه رقیبانش کپی برداری کند. فیسبوک و اینستاگرام در گذشته بارها از قابلیت های عرضه شده در پلت فرم های رقیب کپی برداری کرده اند.

منبع:

1400/04/11
15:50:51
1.3 / 5
793
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(3)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان كمیاب آنلاین